Lordas Eškroft: Britų premjeras užsiiminėjo seksu su mirusia kiaule

Didžiojoje Britanijoje paskelbė kompromatą prieš ministrą pirmininką Deividą Kameroną.

Nepaprastas skandalas kylo Britanijoje dar iki lordo Maiklo Eškrofto „Vadinkite mane Deiv“ knygos pasirodymo. Tai Deivido Kamerono biografija, kuri net mirga nuo nepalankių atsiliepimų apie audringą ministrų kabineto pirmininko jaunystę.

David-Cameron-606695Paaiškėjo, kad Kameronas studijų laikais priklausė elitinei Itono kolegijos masonų ložei. (Analogiška masonų ložė “Kaukolė ir kaulai” veikia elitiniame JAV Jailio universitete, JAV politikų kalvėje, kuriai priklausė ir priklauso daugelis JAV valstybės vadovų). Kad tapti jos nariu, jam reikėjo atlikti pačius įmantriausius išbandymus: Kameronas lytiškai santykiavo su mirusia kiaule. Šaltinis teigia, kad yra nuotraukos, patvirtinančios šį faktą.

4221396001_4498846319001_riotclub
Tarp klubo narių be Kamerono- Hugh Grant, Rory Stewart MP, banker Nat Rothschild, and Tom Parker Bowles

Be to, knygos autorius tvirtina, kad būsimas premjeras naudojo kokainą ir kitus narkotikus, nuolatos girtavo ir žemino tuos, kurie buvo už jį neturtingesni, praneša The Mirror.

Valdyti Europos valstybėms, kaip rodo daugybė faktų, parenkami praeityje susikompromitavę žmonės, kuriuos galima vėliau šantažuoti. Tokia „lyderių“ parinkimo praktika duoda rezultatus: ES vadovai, su retomis išimtimis, – tikras politinių ir moralinių “gnomų” klubas.

Nėra abejonės, kad Anglijos ministras pirmininkas kažkuo neįtiko Pasaulio viešpačiams ir todėl buvo ištrauktas tam tikslui senai paruoštas kompromatas.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply