Magas Mikšiūnas demaskavo FSB agentūrą?

Print Friendly, PDF & Email

Pranešimas, kad magas Mikšiūnas viešoje virtualioje erdvėje tvirtina demaskavęs ir “pridavęs” FSB agentą – ir pradžiugino, ir pralinksmino. Pradžiugino todėl, kad Lietuvoje pagaliau atsirado burtininkas – magas, kvanktiškai naikinantis rusų agentus.

O pralinksmino, nes užmetus akį į mago Mikšiūno tinklalapį “Kvantinė magija” skelbiama informacija lyg ir neturėtų leisti tokio kategoriško tono, kokiu kalba magas Mikšiūnas. Tiesa, pirmiau dar reikėtų susitarti, kas gi tas Gintaras Mikšiūnas, nes pagal tinklalapyje pateikiamą informaciją, jis dar ir daktaras, nes veda kvantinės medicinos užsiėmimus. O tuose medicinos užsiėmimuose jis gydo ne tik tiesiogiai, bet ir per atstumą. Be to, gydo simboliais (įdomu, ar naudoja žvaigždes? O jei taip, tai kurį – tarybinį variantą, ar apverstos žvaigždės – satanistinį? O gal šešiakampės?). “Diagnozuoja gyvūnus, augalus, gyvenimo situacijas”, – iš šio sakinio galima spręsti, kad jis veterinaras, agronomas, psichologas.

Iš kito sakinio “Taikomoji psichotronika. Verslo situacijų diagnostika bei korekcija. Poveikis per atstumą, į praeitį į ateitį. Poveikis institucijų sprendimų įtaka per atstumą.”– jis slaptųjų tarnybų agentas, verslo konsultantas, neurolingvistinių technologijų meistras, burtininkas.

Dar pagal kitą “Dingusių žmonių ir daiktų paieška”– seklys.

Todėl apibendrintu “mago” vardu jį vadiname pagal tinklalapio pavadinimą. Iš skelbiamų paslaugų sąrašo galima tvirtinti, kad magas Mikšiūnas gali magiškai pavirsti kuo tik nori, priklausomai nuo to, ko reikalauja situacija. Paklausos – pasiūlos dėsnis, taip sakant. Išskyrus žemiškus dalykus, kuriuos galima pačiupinėti, užuosti, išgirsti. Na, jei jau kalbame apie diagnostiką, tai jeigu jau daktaras Mikšiūnas sugeba diagnozuoti sudėtingus biologinius organizmus, tai mechaniniai  juk paprastesni? Bet su paprastesniais jis neužsiima, matyt “lygis per žemas”.
Matyti, kad magas Mikšiūnas savo magiškoje veikloje vadovaujasi pagal viename iš jo tinklalapyje talpinamų straipsnių tezę: “Supratimas, kad „tikrovė“ yra vienaskaitinė tarsi hermetiškai uždarytas stiklainis, nesuderinamas su šiuolaikinio mokslo atradimais, kurie šiame šimtmetyje rodo, kad „tikrovę“ teisingiau suvokti kaip tekančią ir vingiuojančią upę, kintančią ir evoliucionuojančią kaip pats gyvenimas”. Nesiginčysim. Pritariam.

Bet yra vienas “bet”. Kai diagnozuoji kaktuso spyglio kampą, arba “kodėl mano kaimyno katinas kniaukia”? Nėra jokio skirtumo, ką pasakysi. Jeigu žmogus patenkintas ir dar pinigus už savo kvailumą moka – laikinoje tekančios ir vingiuojančios upės – Tikrovės atkarpoje – Žemėje, laimės padaugėja, nes abi pusės patenkintos. O čia magas Mikšiūnas nei iš šio, nei iš to, imasi naujo amplua – agento Nr.6. Jis pradeda gaudyti svetimų valstybių agentus ir sektantus (ar tik ne jis tas slaptasis liudininkas Rimas iš Lietuvos Ryto straipsnio?).  Jis viešai pareiškia, kad lietuvių tremtinio, akademiko Jono Gervės gerbėjai Lietuvoje – “iškrypusios Putino mafijos” sekta, kuri “dangstydamasi šventomis idėjomis”, audžia Putino mafijos tinklą. Už atlygį. Ne “galimai”, bet už tikrus, žemiškus, pinigus. Čia jau ne juokas, ne šuns vidurių užkietėjimą diagnozuoti.

Būtume ramūs, jei magas Mikšiūnas tikrai tą svetimos valstybės agentą “pridavė”, kaip giriasi. O jeigu ne? Štai neužilgo numatyta jo paskaita Vilniuje :

2015-03-20 Taikomoji psichotronika. Verslo situacijų diagnostika bei korekcija. Poveikio darymas į ateitį, praeitį, per atstumą, valstybinių institucijų ir politiniams sprendimams.
Gal jis tą FSB agentą per atstumą, virtualiai “pridavė”? ir jei jau poveikį daryti moka, tai ko tų Putino mafijozų nepaveikė, kad jo (ir visos Lietuvos) nepultų? Arba nemoka to poveikio daryti, arba jei moka, tai išvien su ta Putino mafija eina, nes nenori tos mafijos per atstumą paveikti. Negi sunku, jeigu gali?
Kaip ten bebūtų, dėl visa ko kreipiamės į Valstybinį Saugumo Departamentą ir Generalinę Prokuratūrą. Prašome ištirti:
1. Mariaus Jonaičio veidaknygėje pasirodė Gintaro Mikšiūno komentarai, kuriame jis tvirtina, kad Lietuvoje egzistuoja Putino agentų tinklas, kuris prisidengdamas Jono Gervės mokymais, už pinigus verbuoja žmones.
Gintaro Miksiuno komentarai
2. Gintaras Mikšiūnas viešai tvirtina, kad jis turėjo kontaktų su Rusijos FSB tarnybomis, kurios bandė jį papirkti. Be to, jis pats parašė straipsnį apie Joną Gervę. Ar tai buvo FSB užsakytas straipsnis, ar rašytas iš asmeninio įsitikinimo, kad  jis rašo tiesą?
http://www.kvantinemagija.lt/jonas-gerve-kvantinemagija.html
Nes jei straipsnį rašė svetimos šalies tarnybų paveiktas, tai jau nusikaltimas prieš savo valstybę.
3. Gintaras Mikšiūnas tvirtina, kad jis apie tuos, kaip jis pats išsireiškia, “FSB-ešnikus” pranešė pareigūnams. Tačiau sprendžiant iš jo administruojamo tinklalapio “Kvantinė magija” turinio ir Gintaro Mikšiūno veiklos yra pagrindo manyti, kad minėtas asmuo arba turi kai kurių psichikos negalavimų, arba linkęs į sukčiavimą, todėl prašome patikrinti, ar jo vieši komentarai atitinka tikrovę.
pagarbiai,
Kazimieras Juraitis
Šauksmas

Leave a Reply