Marin Le Pen Europos parlamente: Tegyvuoja laisvos nacijos! Tegyvuoja Jungtinė Karalystė ir Prancūzija!

Britų tauta triuškinančiai parbloškė tuos, kas paskelbė, kad negalima išstoti iš Europos Sąjungos, pareiškė antradienį Prancūzijos Nacionalinio fronto lyderė Marin Le Pen napaprastosios Europos parlamento sesijos metu.

resize

„Tai puiki demokratijos pergalė!“. Tai antausis europinės sistemos šalininkams, vis labiau paremtos baime, šantažu ir melu“, – pasakė M.Le Pen.

Ji padėkojo britams už suteiktą pavyzdį.

Jos žodžiais, „Dešimtmečius Europos sąjunga buvo kuriama prieš Europos tautų valią“. Britų tauta, skaito prancūzų dešiniųjų lyderė, „suplėšė grandines, kurios pririšo prie Europos Sąjungos, pakylėtos jos propagandistų iki religijos“.

M.Le Pen mano, kad tiems, kas ištisus dešimtmečius apakinti vykdė „absurdišką politiką“, kuri atvedė tik prie masinio nedarbo ir imigracijos, dabar sunku sugrįžti į realybę ir suprasti, kas vyksta.

Ji mato „tautų išlaisvinimą“ ir britų referendumo rezultate. Tai reiškia, nurodė prancūzų politikė, visiškai suverenius valstybės įstatymus, sienų atkūrimą, atsisakymą įnašų į Europos Sąjungą, ekonominį patriotizmą ir tiesiog patriotizmą kaip tokį. „Štai nuostabi ateitis Didžiajai Britanijai, kuri turi motyvuoti mus visus siekti geresnės ateities“, – skaito M.Le Pen.

Jos žodžiais, atsirandančios pas kai kuriuos europiečius idėjos priversti Didžiąją Britaniją brangiai užmokėti už išėjimą iš ES arba užvilkinti neapibrėžtam laikui išėjimo procedūrą nedemokratiškos. Ji pakvietė gerbti Didžiosios Britanijos tautos valią.

„Nuo šiol alternatyva paprasta. Arba jūs priešinatės su savo technokratine ir brangiai kainuojančia Europos sąjunga su beprotiškais projektais tų, kas nori „dar daugiau Europos“, tuo metu kai tautos nori mažiau, ir tuo atveju aš jums žadu greitą griūtį šios totalitarinės organizacijos, arba jūs atsisakote nuo jūsų Europos Sąjungos naudai bendradarbiavimo tarp laisvų valstybių ir suvereniomis nacijų“, – pareiškė prancūzų deputatė.

„Kas liečia mano šalį – Prancūziją, aš įsipareigoju ją vesti laisvės keliu, kuris yra vienintelis į didybę. Tegyvuoja laisvos nacijos! Tegyvuoja Jungtinė Karalystė ir Prancūzija!”, – pareiškė M.Le Pen.

Šauksmas

Leave a Reply