Marin Le Pen: Merkel sutartys su Erdoganu – tai valstybės išdavystė

Politikė pareiškė, kad Turkija nėra Europos valstybė nei istoriškai, nei kultūriškai, nei geografiškai, o tai reiškia, jai nėra ką veikti Europos Sąjungoje. Prancūzijos partijos „Nacionalinis frontas“ lyderė Marin La Pen išskirtiniame interviu LifeNews, paskelbtame šių metų liepos 13 dieną, pareiškė, kad VFR kanclerė Angela Merkel ėjo prieš žmonių valią, o jos derybos su Turkijos prezidentu Erdoganu pavadino tautos ir valstybės išdavyste.

marine_le_pen_bbr1-dr

— Šis sandoris — rimta demokratijos problema. Pirmiausiai, ponia Merkel neturėjo būtinų įgaliojimų, antra – ėjo prieš daugumos Europos gyventojų valią, vedė su Erdoganu derybas neleistinomis sąlygomis: subvencija šešiems milijardams eurų, bevizis įvažiavimas, Turkijos stojimas į ES, — pasakė Le Pen.

Be to, ji pareiškė, kad „Nacionaliniame fronte“ visi senai kalba apie tai, kad Turkijos vyriausybė neleistinai nuolaidžiauja IVIL.

— Turkai perka naftą pas teroristus. Mes iš visų jėgų priešinamės Turkijos integracijai į ES, – pabrėžė „Nacionalinio fronto“ lyderė.

Taip pat ji nurodė, kad Turkija turi tarpusavio ryšius su islamo fundamentalistais, o tai prieštarauja Prancūzijos interesams.

— Turkija nėra Europos valstybė nei istoriškai, nei kultūriškai, nei geografiškai, o tai reiškia, kad jai nėra ką veikti Europos sąjungoje, – pasakė Le Pen.

Šauksmas

Leave a Reply