Masinis migrantų antplūdis į Europą yra organizuotas. Tapo žinoma kieno

Kiekvieną dieną pasirodo vis daugiau įrodymų, kad nelegalią milijonų žmonių migraciją į Europą suorganizavo ir apmokėjo JAV sionistai. Pilnai nuo JAV priklausoma SNO, kurios „žmogaus teisių“ komisaru yra paskirtas Jordanijos princas (!), pavertė „pabėgėliais“ milijardą Afrikos ir Artimųjų Rytų ekonominių migrantų, kuriems jų tėvynėje gresia ne didesnis pavojus negu lietuviui, gaunančiam minimalią algą, pensiją, prisiartinusiam prie valdžios įstaigų ar reiškiančiam savo nuomonę.

1442513811_358351_600

Šiame nusikaltime prieš Europą ir Lietuvą aktyviai dalyvauja kolaboracionistinė Lietuvos valdžią, kuri iš kailio neriasi, kad tik pakenkti savo valstybei, „motyvuoti pabėgėlius“, diskriminuoti mūsų piliečius, pažeisti valstybės įstatymus, Konstituciją.

Žemiau pateikiama faktinė medžiagą apie nusikaltimo prieš Europą organizatorius – JAV sionistus. Autoriai daro išvadą, kad ES specialiosios tarnybos ir vadovybė nieko nedaro, kad sustabdyti nekontroliuojamą nelegalų srautą, padeda šio nusikaltimo organizatoriams ir vykdytojams, nes yra su jais susietos per slaptas masoniškas organizacijas.

* * *

Kaip manote, kas stovi už šios staigios pabėgėlių bangos į Europą? Karas ir vokiečiai? Nieko panašaus. Vakar paskambino draugas iš Austrijos ir pranešė štai ką:

“Ar žinai, kodėl kai kurie pabėgėliai elgiasi iššaukiančiai ir reikalauja ypatingų privilegijų, ir išmokų? Jiems buvo pažadėta, kad taip bus. Jie buvo pakviesti į Europą. Ir ne tik kviečiami, bet tiesiog buvo apmokėta už jų kelionę ir pažadėtos marios gėrybių. Juos pakvietė amerikiečiai.

Atvažiavome.

Aš klausiu jo, o įrodymų tu turi, ar tai prielaida?

Jis man numeta kelias nuorodas į straipsnius ir interneto svetaines (vokiečių kalba). Pasidalinsiu žemiau: gal kas kalbą moka?

O čia papasakosiu kame reikalas.

Štai tarytum normali svetainė http://www.fluchthelfer.in/. Bet aplink ją jau keletą dienų vyksta tokia didelė sumaištis. Reikalas tame, kad pagal Europos šalių įstatymus aktyvus kvietimas transportuoti pabėgėlius į Europą yra draudžiamas. Tokių veiksmų pasekme gali būti areštas ir kalėjimas. O šiame puslapyje patalpintas aktyvus kvietimas pervažiuoti į Europą ne patiems pabėgėliams, o ES piliečiams – „grįždamas iš atostogų nepamiršk užgriebti su savim vieną ar du pabėgėlius“. Ir keletas taisyklių, kaip juos rasti, kaip juos pervežti, kad nesulaikytų ir kt.

Profesionalūs žurnalistai teigia, kad gali atskirti liaudies iniciatyvos svetainę nuo organizuotos profesionalios akcijos. Ir ši svetainė atrodo per daug profesionaliai pagaminta, kad pro ją šalia. Todėl mes pradėjome aiškintis. Kur gi yra registruotas domenas ir kokio asmens ar organizacijos?

Ir tai kieno (geltonas markeris):

1442513884_358408_600

Organizacijai ​​The Ayn Rand Institute vadovavo buvusi mūsų tėvynainė Alisa Zinovjevna Rosenbaum. Ji persikėlė į JAV ir tapo sioniste, kuri negalėjo pakęsti palestiniečių, vadino juos krūvele primityvių laukinių, neapkenčiančių Izraelio ir aktyviai pasisakydavo už karinius veiksmus prieš juos. Europoje ją ėmė vadinti “pagrindiniu Amerikos teisės ideologu” (Chefideologin der amerikanischen RECHTEN). Ir kodėl gi būtent ši organizacija ėmėsi padėti būtent šiems žmonėms (arabams) persikelti į Europą. Kažkaip nesiriša.

Pradėjome kapstytis toliau. Organizacija, kuri yra glaudžiai susijusi su Ayn Rand institutu, – jūs matote paveikslėlyje jos pavadinimą elektroniniame adrese, prie kurio pririštas užregistruotas domenas – pasirodė “Rise up”, žinoma savo pozicionavimu: „Mes inicijuojame revoliucijas ir laisvas visuomenes“. O-pa.

Jie jau buvo organizatoriai neramumų Makedonijoje, kada minios demonstrantų protestavo prieš šalies vadovybę ir reikalavo premjero atsistatydinimo. Remiami Sorošo fondo Rise Up aktyvistai neslėpė savo veidų, pas vieną iš jų paėmė interviu ir paklausė: “Pinigai Džordžo Sorošo išplito visoje planetoje ir remia taip vadinamas spalvotąsias revoliucijas. Ar jums neatrodo, kad tai kas vyksta dabar Makedonija yra labai panašu į įvykius Ukrainoje? ” Į tai jis atsakė: “Tai ne revoliucija, tai yra taikus protestas. Ir aš tikiuosi, kad jis neturi peraugti į revoliuciją kaip Ukrainoje.”

O prie ko mūsų pabėgėliai, jūs paklausite? O prie to, kad būtent šios amerikiečių organizacijos aktyviai kviečia visus norinčius į Europą, žadėdamos jiems visokias gėrybes. Prie viso šito akcentuojama atjauta, žmogiškumas ir būtinybė padėti žmonėms atsidūrusiems bėdoje. Įdomu tai, kad Europos tyrinėtojai nerado nė vieno kvietimo į Meksiką, Ameriką ar Kanadą. Tačiau į Europą jie atveria vartus visiems norintiems.

Tačiau šie pabėgėliai nesikreipia dėl vizos į ambasadas, o kreipiasi pas specialius nelegalų vežėjus. Ir šių vežėjų paslauga kainuoja nemažus pinigus. Iš kur pas neturtingus žmones nuo 7 iki 14 tūkstančių eurų? Labai paprasta. Kelionę jiems apmoka ir paima skolos raštelį, pagal kurį būtinai reikės atsiskaityti…kuo? Na, pavyzdžiui, tuo, ką pasakys.

Yra faktų, rodančių gerai organizuotą bendravimą tarp nelegalių imigrantų vežėjų ir Tarptautinės integracijos organizacijos. Valdo šią organizaciją William Lacy Swing, buvęs kelių Afrikos šalių ambasadorius ir CŽV agentas.

1442513957_358749_600

Įdomu, kad būtent jis kelis kartus viešai kreipėsi į europiečius pririnkti kuo daugiau pabėgėlių ir nesivaržyti. Jis gi anksčiau paruošė dirvą perdavimui kelių Afrikos teritorijų į JAV kontrolę, kuomet buvo diplomatu.

Dabar jis vienas iš pagrindinių figūrų finansuojant pabėgėlių pervežimą, jo vadovaujama organizacija apmoka vežėjams. Po to jo organizacija praneša pasienio apsaugai tų šalių, kur vyksta jo apmokėtos valtys su pabėgėliais. Ir tada šalys nusprendžia: ar tai šitas valtis priimti, ar paskandinti – na kaip išeis. Kietai.

Kad šis staigus įsiveržimas pabėgėlių yra gerai suplanuotas ir organizuotas, nėra abejonių. Vis daugiau europiečių pradeda apie tai kalbėti. Tai ne paslaptis ir Rusijos valdžiai.

Nuorodos (vokiška ir rusiška):

http://www.pravda-tv.com/2015/08/werde-fluchthelfer-fluchthelfer-in-made-by-us-think-tank/

http://politikus.ru/events/58156-massovyy-naplyv-bezhencev-v-evropu-organizovan-stalo-izvestno-kem.html

Bloerio nuomonė: 

http://www.liveinternet.ru/users/kancstc/post373974828/

O aš štai, KGBistinė mano siela, negaliu atsispirti nuo bjauraus klausimo: O kodėl šią svetainę rado žurnalistai? Ar Europos šalys neturi savo žvalgybos ir kontržvalgybos? Nėra padalinių, dirbančių su kibernetine erdve? Be to, užkimšti šiuos srautus – vieni juokai. Būtų tik noras ir politinė valia. Tačiau, kažkodėl, Europos valstybių valdžia elgiasi taip, tarsi jie akli, kurti, be to ir apkvaišę. Užsiima pabėgėlių srautų perskirstymu, kalba apie tai, kaip perimti laivus su nelegalais (toliau kalbų, tarp kitko nenueita, kas tarp kitko, irgi reikšminga), bet nei vieno oficialaus klausimo užduoto JAV dėl šios provokacijos, nei vieno protesto, nei vieno reikalavimo tai nutraukti. Bet ir informacija apie šią purviną Amerikos operaciją pasirodo toli ne pačiuose topiniuose leidiniuose.

Tai ką aš turiu mintyje? Taip, kad panaši operacija įmanoma tik tokiu atveju, jei kitoje pusėje, tai yra Europoje, jai aktyviai padeda, be to masiškai. Ir aukščiausiu lygiu. Aukščiausia oligarchija Europos valstybių nutarė atlikti masinę savižudybę? Ar mes matome masoniškos disciplinos veiksmą? O tai reiškia, kad slaptos bendrijos, kurios senai valdo Europą, paėmė kursą ją pilnai ir galutinai sunaikinti.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

 

Leave a Reply