Mere, gal pirksi „Antakalnio arką“ už šimtą tūkstančių?

Yra tokia rūšis aferistų, kurie patikliam pirkėjui gatvėje bando padirbinį, šlamštą įbrukti, už gerą daiktą jį įsiūlyti. Vos prieš kelias dienas mačiau tokį Gedimino prospekte, peilius keramikinius siūlantį. Kiekvienas pasakys – aferistas tai, elementariausias žulikas. O tas, kuris šlamštą nupirko, bent pats sau prisipažins – „durnas buvau“. O jei surūdijusį kanalizacijos vamzdį Miestui įsiūlo, vietoje meno kūrinio?

1526461_722078924522862_5262787000717482363_n
Vilniaus arka

Ir stebisi miesto svečiai, galvas kraipo, kaip čia gali būti, kad kanalizaciją vidury miesto į upę leidžia! Dalykas negirdėtas civilizuotame pasaulyje!

Tai kaip tokius žulikus pavadinti? Žinoma abu: ir tas kuris metalo laužą įsiūlė, ir tas kuris už Vilniečių pinigus šlamštą, kvailystę pirko.

Jei pramonines šiukšles vertinti kaip meną, tai Didžiasalis prieš 12-15 metų buvo tikra „Šiuolaikinio meno“ sostine, kiek ten sugriautose gamyklose tokių vamzdžių buvo! Beveik veltui, už metalo laužo kainą ir tokiamis „Arkomis“ buvo galima visą Vilniaus pakrantę išpuošti, iki pat Antakalnio.

Toliau ir nereikėtų, nes ten lygiai tokie kanalizacijos vamzdžiai, „Vilniaus arkos“, pakrantėje styro.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Antakalnio arka

Lietus krantą nuplovė, upė vagą pakeitė ir visos kanalizacijos grožybės kaip ant delno,- tik vaikščiok ir grožėkis „menu“, kuris nieko miestui nekainavo.

Žinoma, jei kas iš Vilniaus Savivaldybės akį ant „Antakalnio arkos“ padėjo, tai kaput mūsų įžimybei, iškas ir parduos už 100 tūkstančių. O kol dar nepardavė, kviečiu į Antakalnį, į Petro Vileišio gatvę, toje vietoje kur Antakalnio poliklinika ir tiesiai prie upės!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Antakalnio arka

Atvažiuokite, ateikite, nepatingėkite! Šiuolaikinio meno šedevras ir visiškai veltui!

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply