Merkel atnešė visiems labai daug žalos (papildyta 02.20)

Lietuvos graikų bendrijos „Patrida“ vicepirmininkas, signataras Nikolajus Medvedevas interviu „Vakaro žinioms“ pasakė, kad „Angela Merkel atnešė visiems labai daug žalos“. Nėra jokių abejonių, kad ši Vokietijos naikintoja, kartu su „turkų sultonu psichopatu“ artimiausioje perspektyvoje sugriaus Šengeno zoną, o gal būt ir visą ES, jeigu nebus sustabdyta.

polishcover2_0

A.Merkel nusikalstamos „atvirų durų politikos“ atpirkimo ožiu paversta Graikija. Tik beprotis, arba vokietis, gali nesuprasti, kad imigraitai, Dublino konvencijos ir Šengeno zonos pažeidėjai, į ES vyksta dėl dosnių socialinių išmokų, kurios viršija jų gimtinėje uždirbamas pajamas keliolika kartų. Siras Sirijoje šiuo metu uždirba 100 eurų per mėnesį, o Vokietijoje jam mokama 640 eurų pašalpa, jis aprūpinamas būstu, nemokama medicina ir t.t.

Jie vyksta, nes, Merkel juo pakvietė. Migrantai į ES važiuoja dar ir todėl, kad jų perkraustymą, informacinį ir juridinį aprūpinimą organizuoja pasaulio finasinio oligarchato finasuojamos NVO. Tai daugybę kartų buvo aprašyta spaudoje su konkrečiais pavyzdžiais. Pagrindiniai šio musulmonų perkraustymo organizatoriai yra Rotšildų klanas, kontroliuojantis JAV, Anglijos ir ES centrinius bankus.

Wie_Griechenland_jetzt_EU_und_Oesterreich_erpresst-Asylstreit-Story-496985_630x356px_68851359dc0e8c0192029432c6e1a754__griechen-erpressung-s1260_jpg

Dėl finansinių nuostolių, kuriuos patiria migrantus (socialinius parazitus) priimančios šalys, dėl to atsirandančio biudžetų deficito ir būtinybės skolintis, bankininkų klanams šis ES valstybių prasiskolinimas yra naudingas, nes ES tautas paverčia amžinais bankininkų sionistų finansiniais vergais. ES nacionalinis turtas taps šių bankininkų privačiu turtu. Net pačiai galingiausiai ES valstybei Vokietijai tolimesnėje perspektyvoje yra prognozuojamas 200 procentų biudžeto deficitas, jei ši šalis neišspręs migrantų problemos. Europai reikalingi ne šiaip migrantai, o labai kvalifikuoti specialistai, tuo tarpu į ES vežami ir įsileidžiami beraščiai debilai ir džichadistai.

Signataras N.Medvedevas pasakė: „Graikija palikta viena spręsti problemų, susijusių su plūstančiais į ją pabėgėliais, o kadangi problemų visoje ES daug, ji ir „skalpuojama“ – turi gi kažkas būti kaltas. Turkai ir graikai – seni priešininkai, nors abi šalys yra NATO narės. Turkai išleidžia pabėgėlius iš savo vandenų, jų palikti jūroje negalima ir Graikija turi juos priimti. O kaip Graikijai su tais pabėgėliais susitvarkyti? Kad galėtų juos priimti, reikalingi dideli pinigai, o Graikijai jų ypač trūksta.

Dabar turime rezultatą to, ką padarė ES, dalyvaudama organizuojant perversmus Šiaurės Afrikoje, griaudama Afrikos ekonomiką, Iraką, Libiją ir Siriją, palaikydama maištininkus. O dabar ieško atsakingų.

4189940
Kaip dabar padėti Graikijai? Kai yra chaosas, vaistų nėra. Šaunuoliai britai, kurie ruošiasi referendumui dėl narystės ES. Man patinka, kad britai, lenkai daugeliu klausimų turi savo tvirtą poziciją. Norėčiau, kad ir Lietuva turėtų savo poziciją. Arba visos ES valstybės turi sutikti, kad bus viena valstybė – Vokietija: jokių sienų, jokių tautų, jokių kalbų. Aš labai gerbiu vokiečius už jų gebėjimą dirbti, tvarkytis, tačiau tai, ką padarė A.Merkel, atnešė visiems labai daug žalos. Maniau, kad ji daug protingesnė.“

Dar prieš prasidedant 2015 migrantų krizei, daugumos ES valstybių biudžetai buvo deficitiniai ir jos gyveno dėka savo piliečių sistemingo apvogimo, bankų aferistų dar vadinamo „kiekybiniu suminkštinimu“, kas iš tikrųjų yra eilinių europiečių „piniginių suminkštinimas“.

Šendien pasibaigusio pasitarimo Briuselyje pagrindiniu nesutarimu buvo Didžiosios Britanijos (DB) Centrinio banko (CB) prieštaravimai su ES CB, o ne kažkokios ten pašalpos vaikams. DB CB prispausdins funtų tiek kiek jiems reikės. Jiems svarbu, kad Europos CB nesikištų į britanišką pinigų iš oro gamybą. Tuo tarpu Londonas reikalauja sau teisės kištis į Eurozonos bankų politiką. Anglijos CB valdo Rotšildai, todėl būtent jie ir nori diktuoti savo valią Eurozonos pinigų politikai.

Broeckelt_nun_auch_Merkels_Asylpolitik-Dominoeffekt_in_EU-Story-496575_630x356px_a28ce5b30cf0a904bf709762984c5d49__merkel-mazedonien-s1260_jpg

Viršunių susitikimas Briuselyje parodė, kad ES vadovai tėra finansų ryklių marionetės, neatstovaujančios juos delegavusių piliečių interesams, o pati ES yra kortų namelis, iš kurio ištraukus bet kurią kortą, šis namelis nedelsiant subyrės.

Turkijos prezidentas vis dažniau yra vadinamas „turkų sultonu psichopatu“, kuris bet kada gali išprovokuoti branduolinį karą pasaulyje. Tai štai, su šio „sultonu psichopatu“, kuris šiandien sudegino 150 gyvų kurdų, ES kovo mėnesį ruošiasi derėtis pabėgėlių klausimu.

1badf72482a1f19ff7413529aaa0a6ae__erdogan-syrien-s_1260_jpg_1375900_470

Jeigu žmogus, kuris atvirai remia teroristus, juos ginkluoja, vykdo kurdų genocidą, užsiima vogtos naftos kontrabanda, į Europą plukdo migrantus, yra ES partneris, tai ką čia ir komentuoti. Tokia ES yra pasmerkta. Rudenį šito beprotnamio, kurio vardas ES, greičiausiai nebeliks. Šio kortų namelio išgelbėti neįmanoma, nes tam, visų pirma, nėra ekonominio pagrindo, nėra sveiko proto, nėra lyderių.

4190830

Vasario 20 dieną pranešta, kad Anglijai ES suteiktas  specialus statusas.

Savo Tviteryje  Anglijos premjeras Deividas Kameronas pareiškė, kad Anglija reikalavo, kad ES taptų multivaliutine sąjunga, būtų išplėsti nacionalinių parlamentų įgaliojimai, būtų sugriežtinti ES migracijos įstatymai.

„To pakanka, kad rekomenduoti Didžiajai Britanijai likti ES “ – pasakė jis spaudos konferencijoje, skirtoje pasibaigusiam ES viršūnių susitikimui. Kameronas pranešė, kad „Didžioji Britanija niekada netaps euro zonos dalimi, funtas bus apsaugotas“.

„Tekstas šiandieninių juridinių įpareigojančių įsipareigojimų atspindi britų poziciją, jame kalbama apie tai, kad susitarimai (ES) bus pakeisti tam, kad paminėjimai susitarimuose apie glaudesnę sąjungą nebūtų taikomi Jungtinei Karalystei“, – pasakė Kameronas.

„Didžioji Britanija niekada nebus europine supervalstybe. Mes sugrąžinome valdžią į Britanijos parlamento ir kitų parlamentų rankas ir „raudona kortelė“ reiškia, kad Jungtinės Karalystės parlamentas gali dirbti su kitais (įstatymų leidybos organais), kad užblokuoti nepageidaujamas įstatymų iniciatyvas“, – pasakė Britanijos premjeras. Paminėta sistema reiškia, kad jeigu 55% Europos parlamentų pasisakys prieš jas, įstatymų iniciatyvos bus blokuojamos.

„Man niekada nepatiko Briuselis. Ir man nepatinka Europos Sąjunga. Bet tai, kad organizacija sukelia sudirginimą, nereiškia, kad ji neatneša naudos“. „Nacionalinis Didžiosios Britanijos saugumas bus išimtinai kontroliuojamas Londono. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija niekada netaps europinės armijos dalimi“, – pasakė Kameronas.

Pranešama, kad Briuselyje yra suderintas tekstas reformų projekto, kurios leistų išlaikyti Didžiąją Britaniją ES nare.

The Telegraph praėjusių metų pabaigoje rašė:

„…ЕС yra apgailėtinoje būklėje. Federalizmo pastatas griūna… Europos Sąjungos kūrėjai žadėjo atnešti taiką ir klestėjimą. Bet per savo grandiozinį kvailumą, jie sulaukia tiktai skolų, nusivylimo ir suirimo. ЕС neturi kokio nors demokratinio legitymumo, kas reiškia, kad jos pabaiga gali ateiti greičiau, negu tai įsivaizduoja politikai. Juk PAR aparteidas žlugo dramatiškai nelauktai 1990-jų pradžioje, Komunistinės vyriausybės Rusijos ir Rytų Europos 1980 -aisiais.“

2016 metais gali būti metai, kai ES sugrius ir britų referendumas taps nebereikalingas. Ekonomika be abejonės vaidina centrinę rolę bet kuriame dezintegracijos procese. Nepadės beribė optimistinė Briuselio propaganda ir vis didesnė mokesčių kontrolė iš centro, Euro sunkumai niekur nedingo. Augimas lieka anemišku, viso 0,3 procentai trečiame šių metų ketvirtyje, o skolininkų eilė ilga, kaip niekada. Bedarbystė Ispanijoje, kažkada buvusiame ES „stebukle“ sudaro 23 procentus. O Graikijoje šis rodiklis viršija 23 procentus. Bet ES negali išspręsti šios niekaip nenusilpstančios ekonominės krizės, todėl kad ji pati yra dalis šios problemos. Vieninga valiuta niekada nebuvo ekonomine iniciatyva. Tai, priešingai, buvo politinis instrumentas federalistinei dienotvarkei. Per prievartą sujungtos tokios skirtingos ekonomikos, kai Graikijos ir Vokietijos, buvo iškarto pasmerktos skoloms ir paralyžiui.“

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply