Merkel idijotizmo vaisiai Kiolne: šimtai apiplėštų ir išprievartautų vokiečių (video)

Vokietijos dienraštis Spiegel ir dauguma pasaulio agentūrų šiandien praneša apie Naujųjų metų bachanaliją Kiolne, kur Vokietiją užplūdę migrantai masiškai apiplėšinėjo ir prievartavo vokiečius.

image-940580-videoposter16-xcyr-940580

Kiolno policija užregistravo apie 90 pareiškimų moterų, kurios Naujųjų metų naktį  migrantų buvo išprievartautos. Miesto valdžia sušaukė skubų pasitarimą, kad užkirsti kelią panašiems incidentams. Yra paieškoma maždaug tūkstantis šiuos nusikaltimus įvykdžiusių nusikaltėlių.

Liudininkai nurodo, kad „pabėgėlių“ minia apsupdavo moteris, o tos, kurios bandė priešintis, grasino susidoroti.

Daugumoje atvejų kalba eina apie lytinius nusikaltimus, taip pat labai grubioje formoje“- pasakė Kiolno policijos viršininkas Wolfgang Albers. Jis dar pažymėjo, kad buvo daugybė apiplėšimo atvejų.

Panašūs atvejai kaip Kiolne taip pat vyko Študgarte ir Hamburge, pažymėjo Vokietijos policijos profsąjungos pirmininkas (DPoIG) Rainer Wendt. Jo vertinimu kalba eina ne apie organizuotą nusikalstamumą, o apie organizuotą minią, puolančią patamsyje, užpuolant staiga ir tikintis išvengti atsakomybės.

Nusikaltėliai dar nepagauti, bet jų bendrininkė yra gerai žinoma, tai Angela Merkel, arabus ir negrus pakvietusi į Vokietiją plėšti ir prievartauti vokiečių.

Šiandien Kiolne įvyko protesto mitingas prieš migrantus.

koln
Mitingas prieš migrantus Kiolne

Kiolno merė Henriette Reker yra vienu iš labiausiai žinomų Vokietijos politikų, kviečiančių priimti kuo daugiau migrantų ir būti jiems tolerantiškiems. Praėjusiais metais, dieną iki rinkimų į mero postą, spalio 17 dieną, ji rinkimų mitingo metu buvo užpulta ir jai buvo suduotas smūgis peiliu vieno miestiečio, būtent už migrantų kvietimą į Kiolną.

0,,18788491_303,00

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply