Merkel krikuoja jos partiečiai CDU partijos suvažiavime (video)

Partijos „Krikščionių demokratų sąjunga“ (vok. Christlich Demokratische Union, CDU) suvažiavime jos delegatai sukritikavo Angelos Merkel vykdomą migracinę politiką.

1336769094592

Pirmasis delegatas:

Nors Jūs sakėte, kad mūsų Pagrindinis įstatymas stovi virš religijos, bet to turi būti pareikalauta ir realizuota, nes pas mus atsiras vis naujos ir naujos paralelinės visuomenės, kokių pas mus Vokietijoje jau labai daug ir tai man nepriimtina. Jei jūs skaitote, kad šitomis politinėmis priemonėmis to negalima realizuoti, tai aš turėčiau suabejoti jūsų sugebėjimu spręsti politinius klausimus. Aš bijau, kad čia valstybė kapituliuos, aš bijau, kad tai turės labai baisias pasekmes mano vaikams, mano anūkams ir kad jie su karčiomis ašaromis visa tai turės kęsti, ir taisyti mūsų klaidas.

Ačiū, kad išklausėte mano susirūpinimą. Ir prašau, ponia Kanclere, uždarykite sienas.“

Antrasis delegatas:

“Pas mane toks įspūdis, kad mes ne visai suprantame, kuo turi būti pagrindinė kultūra ir aš manau, kad mes, kaip  CDU partija, turime imtis priemonių, kad pagrindinė kultūra būtų tuo, kuo mes ją įsivaizduojame. Tai teisinė valstybė, tiksli pozicija dėl vyrų ir moterų lygybės.

Pania Kanclere, čia man susidarė įspūdis ir pas mano rinkiminės apylinkės narius irgi, kad jūsų partija CDU ir pono Tauber, jau ne mūsų partija.

Aš skaitau, kad jūs su šia problema nesusidorojote. Jūs nežinote, kas ateis, jūs nežinote, kiek jau čia ir srovė pabėgėlių turi būti sustabdyta ir nutraukta.

Aš skaitau, kad valstybės valdžios ir teisinės valstybės be aiškių priežasčių atsisakėte. Vokietijoje jau veikia dvi teisės. Teisės, kurios veikia nelegaliems migrantams ir teisės, kurios veikia normaliems vokiečiams. Aš skaitau, kad jei mes šitų procesų nesustabdysime, Vokietija nusiris iki nacionalinės katastrofos.”

Vertė P.G.

Šauksmas

Leave a Reply