Milda Bartašiūnaitė vadovaus vaikų išlaisvinimo operacijoms?

Print Friendly, PDF & Email

Tokią prielaidą Šauksmo redakcija daro, iš patikimų šaltinių sužinojusi, kad šiandien, vasario 24-ą dieną, į Trakus išvyksta Organizuotų nusikaltimų tyrimų valdybos spec. grupė susitikti su Milda Bartašiūnaite. Konkretūs susitikimo tikslai neaiškūs, todėl Šauksmas spėlioja. Milda – viena ryškiausių Lietuvos (o pastaruoju metu – ne tik Lietuvos) visuomenės veikėjų. Labiausiai ji pasižymėjo trijose kryptyse.

  1. Chemtreilų veiklos išviešinime.

4Tačiau nors ją pelnytai galima įvardinti šios nusikalstamos veiklos demaskavimo pradininke Lietuvoje, bet šis reiškinys sunkiai įrodomas, todėl vargu bau ar galėtų būti susitikimo tikslu.

  1. NATO ir Lietuvos užsienio politikos aktyvi kritikė.

Tačiau normaliose valstybėse kritikuoti ne tik nedraudžiama, bet netgi skatinama. O kadangi Lietuva nuolat pabrėžia savo vidaus ir užsienio politikos demokratišką dvasią (net prisidėjo prie teisėtos Ukrainos vyriausybės nuvertimo, siekiant demokratizuoti šią šalį), tai sunkiai tikėtina ir prielaida, kad susitikimas vyks dėl šios priežasties. Galų gale, jei NATO nuspręstų, kad Milda per daug šiam aljansui pavojinga, tai numestų ant Trakų porą bombų, suvaidinę, kad tai rusų naikintuvai tą padarė. Ką reiškia nedidelis miestelis prieš ištisas šalis, kurias šis karinis blokas sėkmingai sunaikino? Tad šią prielaidą taip pat atmetame.

  1. Juvenalinės justicijos kritikė ir skandalų, susijusių su vaikų grobimu Norvegijoje, aktyvi kovotoja. Šauksmas daro prielaidą, kad susitikimas vyks būtent dėl to. Kodėl? Ogi todėl, kad pastaruoju metu Lietuvoje  pastebimas ypatingo subobėjimo reiškinys. Tiek politikai, tiek visuomenės veikėjai vieningai šneka akivaizdžius pramanus, keičia savo įprastinę retoriką, įvaizdį. Šviežiausias to pavyzdys: vakar pas Edmundą Jakelaitį Alfredas Bumblauskas iš tarybinio istoriko persikvalifikavo į tarptautinių santykių specialistą. O Leonidas Donskis pamiršo, kad jis niekada nepyksta, ir įniršęs aiškino, kad bombarduoti Serbiją NATO kažkas privertė.

Šauksmas netiki, kad ši masinė bobiška isterija natūralus reiškinys. Greičiausiai tai – kruopščiai suplanuota priedangos operacija valstybės mastu. Jos esmė tokia. Valstybės vyrai žino, kad mes per silpni pasipriešinti tokio masto naikinimo mašinai, kaip NATO. Todėl apsimeta bobomis. Ir šneka nesąmones, lieja ašaras ir pakeliui dar už tą darbą pinigus iš JAV pagal įstatymą S.2277 gauna. Taigi tikėtina, kad jie ne bobos, o slapti didvyriai, kurie apsimeta bobomis. Kamufliažas, taip sakant. O dirbti tikrą darbą jie nori, bet negali, nes tas prieštarautų Europos Sąjungos įstatymams ir dvasiai. Todėl tam tikslui pasitelkiama opozicija, konkrečiu atveju – Milda Bartašiūnaitė. Greičiausiai bus einama lenkų pavyzdžiu. Ten Norvegų valstybės pagrobtus iš lenkų šeimų vaikus iš iškrypėlių įtėvių išvagia ir į Tėvynę grąžina specialus seklių biuras. Milda – geriausia kandidatūra tokioms operacijoms. Jei kiltų tarptautinis skandalas, valstybiniai bobos – didvyriai ( bobiavyriai) galėtų apsimesti, kad čia jie niekuo dėti. O sėkmės atveju (na, jeigu santvarka pasikeis) galės išsiviešinti ir papasakoti, kaip jie už Lietuvą kovojo.

Ar ta prielaida pasitvirtins –  papasakosime artimiausiu metu (o jei nepapasakosim, tai gali būti, kad operacija jau užslaptinta, todėl prielaida gali pasirodyti esanti teisinga).

Kazimieras Juraitis

Šauksmas

Leave a Reply