Milijonas negrų laukia galimybės persikelti iš Libijos į Italiją. 200000 iš jų turi tam reikalingų lėšų

Austrų dienraštis Krone šiandien paskelbė Krašto apsaugos ministerijos žvalgybos informaciją, iš kurios ir sužinota, kad 200000 negrų artimiausiu metu išplauks į Europą. Viso jų Libijoje susikaupė milijonas, bet ne visi iš jų turi reikiamų lėšų susimokėti kontrabandininkams. Nėra net abejonių, kad visi šie ekonominiai migrantai, vos įplaukę neurtralius vandenis, bus globalistų perkelti į Italiją. Iš čia jie niekada nebus iškraustyti, nes ES neturi sudariusi jokių readmisijos sutarčių su Afrikos valstybėmis, kurios tik ir džiaugiasi atsikračiusios greitai besidauginančių savo gyventojų (vidutinis gimstamumas 7 vaikai per afrikietės gyvenimą.) Krone skelbiama, kad 90 procentų atvykėlių iš Afrikos visiems laikams liks Europoje. Tokie ankstesnių metų rezultatai, tai globalistų tautų lydymo katilo strategija – pajuodęs europietis, „kiekybės žmogus“.

In this photo made available by SOS MEDITERRANEE, African migrants on a dinghy are approached by the Search and Rescue team of SOS MEDITERRANEE during an operation in the Mediterranean sea, Monday, May 16, 2016. According to SOS MEDITERRANEE, 253 migrants were rescued in two operations on Monday by their ship Aquarius, seen in the background.  (Giorgos Moutafis/SOS MEDITERRANEE via AP)

Italijoje afrikiečiai tapo neišsprendžiama problema. Jie jau ėmė kelti riaušes Milane ir kurortuose prie garsiojo Komo ežero. Austrų žvalgybos duomenys skelbia, kad Italijai ši  srautą afrikiečių, kurių pagrindinis kelionės tikslas yra Vokietija (kurios beprotė-nusikaltėlė kanclerė juos visus sukvietė į savo šalį), pavyks suvaldyti ne ilgiau, kaip iki šių metų pabaigos, geriausiu atveju iki pavasario.

Yra žinoma, kad pinigus kelionėms į Europą afrikiečiai gauna iš įvairų Rotšildų ir Co fondų, o didžiausia dalį iš paramos, kuria Europos Sajunga skiria šioms valstybėms. Vietinių valdžios labai efektyviai išvagia gautą paramą ir ją panaudoja savo giminėms transportuoti į Europą, kuri yra visos Afrikos rožinė svajonė.

Austrija ir Šveicarija stiprina savo sienas, stato užtvaras ir ruošiasi afrikiečių šturmui. Austrų gynybos ninistras Doskočil yra pareiškęs, kad „Austrija nebus Vokietijos prieškambariu.“

Download von www.picturedesk.com am 31.12.2015 (08:37).  TOPSHOTS Refugees gather to watch the arrival of United Nations High Commissioner for Refugees Antonio Guterres at IFO-2 complex of the sprawling Dadaab refugee camp on May 8, 2015. Dadaab refugee camp currently houses some 350,000 people and for more than 20 years has been home to generations of Somalis who have fled their homeland wracked by conflicts. But Kenya's government asked the UN refugee agency (UNHCR) to close the camp after an attack on Kenya’s Garissa University by Somalia-based Al-Shabaab gunmen in April, whom are suspected to have planned and launched their attack from the camp. AFP PHOTO / TONY KARUMBA - 20150508_PD4779 - Rechteinfo: Werbliche Nutzung nur nach Freigabe!

Austrijos žvalgybos duomenimis Merkel imigrantų kvietimo politika Europai turės dramatiškas pasekmes. Vien per ateinančius 14 metų Šiaurės Afrikoje gyventojų padaugės 330 milijonais, iš kurių dauguma norės persikelti gyventi į Europą. Šiuo metu, žinia, jokie karai nevyksta. Karai Eritrėjoje ir Somalyje, tai globalistų prasimanymas. Tuo gali įsitikinti kiekvienas, kas panorės nuvykti atostogų į Eritrėją ir Booking com. pagalba išsinuomoti ten viešbutį.

Algimantas Lebionka

Šaiksmas

Leave a Reply