Milošas Zemanas: Visus migrantus, kurie negavo leidimo gyventi Europos valstybėse, reikia deportuoti

Zemanas mano, kad migrantai, kuriems yra atmestas prašymas suteikti prieglobstį, turi būti deportuoti, priešingu atveju gresia naujų teroro aktų banga, pranešė RT. Jis pažymėjo, kad pagrindine terorizmo priežastimi yra nelegali migracija.

579e4b6dc36188bb0a8b458f

„Jeigu į Europą prasiskverbia daugiau negu milijonas pabėgėlių, tai tarp jų bus džichadistų… Būtina ieškoti migracijos bangos problemos sprendimo. Aš ją vadinu ne kitaip kaip organizuotu įsiveržimu. Reikalinga deportacija visų pabėgėlių, kurie negavo prieglobsčio, o tai – dauguma iš jų“, – pasakė Zemanas. Jis pripažino, kad teroristų atakos yra grėsmė Čekijai. Pastaruoju metu šalyje ženkliai padaugėjo policijos sulaikytų nelegalių migrantų skaičius.

„Jeigu Čekijos teritorijoje įvyktų teroro aktas, tai būtų „importuotas iš užsienio veiksmas“, – pasakė Zemanas. Teroristinę ataką respublikos teritorijoje, kaip tvirtina jis, gali įvykdyti teroristas, atsiųstas iš užsienio.

Prezidento žodžiais, labiausiai tikėtinas teroristų taikinys yra Praha. Prahos Hrado saugumui numatoma skirti $4,4 milijonų.

Zemanas taip pat pareiškė nuomonę, kad daugiakultūrinės visuomenės krikščioniškoje Europoje „yra beprasmė idėja“. Tai, Čekijos prezidento nuomone, akivaizdžiai migracinės krizės ir terororo aktų ES pamokos. Jis mano, kad Angela Merkel privalo peržiūrėti savo „pabėgėlių kvietimo į ES“ nuostatas.

Pastaruoju metu Europoje įvyko visa eilė teroro aktų, kuriuos, pagrindinai, įvykdė pavieniai teroristai.

„Anksčiau aš pasisakiau prieš didelį skaičių ginklų pas piliečius… Po tų antpuolių aš jau taip nemanau“, – pasakė Čekijos prezidentas. Jo žodžiais, žmonėms, kurie turi leidimą ginklams, reikia priprasti, kad jie jau nebelaikys jų kaip suvenyrų, o turi būti pasirengę panaudoti šiuos ginklus esant reikalui.

A.L.

Šauksmas

Leave a Reply