Teroras Miunchene

Pranešama, kad penktadienį vakare Olompiniame prekybos centre, manoma pirmame aukšte, parasidėjo šaudymas. Žmonės apimti panikos bėgo iš jo. Kol kas tikslių duomenų nėra apie žuvusius ir sužeistus. Rašoma, kad žuvusių 10-15 žmonių, sužeistų -10. Patikslinta, kad žuvusių – 15. Policija kalba apie tris teroristus dalyvavusius  Miuncheno teroro akte. 21:30 Krone praneša, kad žuvusių yra 3, daugybė sužeistų, teroristai pabėgo iš įvykio vietos. Sustojo visas Miuncheno visuomeninis transportas, evakuota Miuncheno geležinkelio stotis. Policija prašo miesto gyventojų likti savo namuose ir butuose. 22:50 SZ skelbiama, kad žuvo 7 žmonės, o 3 teroristai buvo ginkluoti ilgavamzdžiais ginklais, mieste paskelbta nepaprastoji padėtis. 5:40 Policija praneša apie 10 žuvusių ir 21 sužeistus. Vienas iš nušautų teroristų yra “pabėgėlis” iš Irano.

Time papasakojo apie visišką betvarkę Vokietijoje registruojant “pabėgėlius”. Jie iki šiol nežino kas buvo teroristas, prieš kelias dienas kirviu Bavarijoje traukinyje sukapojęs 5 keleivius.

https://www.youtube.com/watch?v=Jd3KvIkVxbg

Neturi nieko stebinti, kad Vokietiją apima teroras, nes prie jų valstybės vairo yra idiotas ir nuskaltėlis, kuris įleido į šalį pusantro milijono žmonių, daugumas iš kurių neturėjo jokių dokumentų. Liepos 18  dieną 5 žmones kirviu traukinyje Bavarijoje sukapojęs teroristas iki šiol nėra identifikuotas. Niekas nežino nei kokio jis amžiaus, nei iš kokios šalies. Nieko!

Time parašė: „Spaudos konferencijos metu trečiadienį Berlyne aukščiausias Vokietijos policijos pareigūnas pripažino, kad tardytojai nėra įsitikinę, koks jo tikras vardas, jo amžius ir netgi jo tautybė. Nepateikęs patikimos informacijos apie save, piktadaris galėjo ne tiktai atvykti į šalį praėjusią vasarą – jam buvo taip pat suteiktas laikinas prieglobstis, statusas, būstas, socialinė parama ir, dvi savaitės iki užpuolimo jis buvo paskirtas į vokiečių šeimą, pareiškė Vidaus reikalų ministras Tomas de Mezjeras. Tiktai po to, kaip jis buvo nušautas policijos tardytojai ėma tikrinti jo asmenybę rimtai. Valdžia aptiko, kad jis gali būti iš Afganistano arba Pakistano, ir kad informacija, kurią jis pateikė pareigūnams Vokietijoje, gali būti dalinai ar pilnai melaginga.“

Laikraštis rašo, kad pernai į Vokietiją atvyko daugiau negu milijonas asmenų iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos, ieškančių prieglobsčio, ir daugiau negu trys ketvirtadaliai jų perėjo sieną be paso ir kitų identifikacijos dokumentų.

Viso to “pabėgėlių” – teroristų chaoso kaltininkas yra žinomas, tai Angela Merkel, pažeidusi visus ES migracijos įstatymus, savo šalies kontitucią ir įsileidusi teroristus į Europos sąjungą.

Krone rašoma: „1,2 milijonai pabėgėlių/migrantų, kurie atvyko Merkel pakviesti į Vokietiją ir Austriją, iš jų pusė „be perspektyvos“ nes neturi jokių šansų į prieglobstį.“ „Nelegalai turi grįžti“, sakoma dienraštyje. „Net prie geriausių norų integracija blogai apmokytų 500000 žmonių darbo rinkoje yra iliuziją ir tuo gali patikėti tiktai nesubrendėlis“. „Merkel sukūrė problemą su jos „mes sugebėsime!“, košmarišką problemą. Rytinėje ES revoliucija, Britanija pabėga, ir ką Merkel?“

Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

 

Leave a Reply