Multiplikacinė politika — Lietuva tiesioginis JAV protektoratas

Sveiki, mieli žiūrovai. hellou.

Sekdami geriausiais Lietuvos žiniasklaidos atstovais, nuo šiol mes taip pat stengsimės, kad Lietuva kuo greičiau pavirstų tiesioginiu Jungtinių Amerikos Valstijų protektoratu, o dar geriau — nauja žvaigždute puikiojoje dryžuotoje JAV vėliavoje.

Tam reikia nedaug – šiek tiek perdaryti istoriją, kur – iškirpti, kur – pridėti…Jei manote, kad istoriją kurti sunku – klystate. Štai Japonijos jaunimas šiandien mano, kad atomines bombas ant jų galvų numetė ne amerikonai, o kas? Na žinoma, rusai. Matote, kaip paprasta? Kas įrašyta mokykliniuose vadovėliuose, tas įsirašo ir į žmonių galvas. Tai ir mes taip darykim. Žodis – genialiam žmogui, reformatoriui, idėjų generatoriui – Barakui Manteliui.

 

Mieli velniečiai. Aš sąmoningai kreipiuosi į jus šiek tiek kitaip kirčiuodamas pirmąjį mūsų sostinės skiemenį. Esu giliai įsitikinęs, kad tam, kad pakeistume šalies likimą, titaniškų pastangų nereikia. Reikia išradingumo, noro ir kasdieninių, nuoseklių mažų darbelių. Aš pradėjau nuo to, kad pakeičiau savo vardą į Barako. Tai — mūsų būsimojo prezidento vardas. O kokiu vardu vadinsiesi – su tuo ir likimą dalinsiesi, sako liaudies patarlė. Na, dar nesako, bet jau sakys…Štai mūsų buvęs sostinės pavadinimas Vilnius. Važkokios vilnys, kažkokios viltys..Nieko konkretaus, amorfinė masė, neaiškios fantazijos, geriausiu atveju – asociacijos su kažkokiais skysčiais… O va velnias – jėga.  Mūsų mylimo prezidento net šunys – juodi kaip velniai. Pirmojo šuns vardas Sanny skamba beveik kaip šuny. Tas rodo mūsų tautų giminigumą, kalbų bendrumą. Vadinasi, galėtume ir mes visus vakarykščius šunis pratintis vadinti sanimis.

Tie šnypsčiantys garsai skamba kažkaip nepadoriai ir grėsmingai, kaip smardžiosios gazpromo dujos… Kuo mažiau  šnypštimo kasdienybėje – tuo šviesesnis rytojus – štai mano šūkis. Todėl negailėdamas ir vieną savo dantį išmušiau, kad galėčiau lengviau naujuoju būdu kalbėti. Siūlau pertvarkyti ir mūsų sostinės Velniaus veidą. Štai ant žaliojo tilto riogso kažkokie balvonai su darbiniais įrankiais. Nedelsiant juos – lauk. O vietoje jų – mūsų šauniojo prezidento Barako , raito ant raudono žirgo, skulptūrą. Žirgas turi žiūrėti būtinai į vakarus, o jo pasturgalis atkreiptas į rytus, o uodega pakelta, ir dar geriau, kad iš pauodegio degtų amžina liepsnelė. Tai – ištisa naujosios simbolikos sistema. Barakas – mūsų Vytis nuo neatmenamų laikų, tik mes apie tai nežinojome, bet dabar jau žinome, nes aš jums papasakojau. O atsuktas į rytus žirgo užpakalis rodo, kad mes niekada, girdite? – niekada negrįšime į ten, iš kur išjojome.

O pauodegy deganti liepsnelė sako, kad mūsų žirgo išmetamosios dujos geresnės uz rusų dujas. O ugnelės spalvą reikia padaryti būtinai žydrą, ir kad žvaigždutėmis kibirkščiuotų. Taip draugėn susiesime iškart daugybę simbolių : žydra neužmirštuolė, žydra brolių Ukrų vėliavos spalva, žydra žydrųjų orientacija…Matote, kiek  daug zuikių nušovėme, vien tik dėlto, kad aš sugalvojau vietoj smardžiųjų Gazpromo dujų padegti mūsų šauniojo prezidento – Vyčio Barako žirgo išmetamąsias dujas..Ir taip žingsnis po žingsnio, ir mes sukursime naują istoriją..Žinoma, ir patį tiltą būtų galima nugriauti, nes jis rusus pamena. Bet po kokių 30 metų aš mūsų vaikaičiams papasakosiu dar neatskleistą, bet man jau žinomą tiesą apie tai, kad iš tiesų tiltą pastatė Leningrado inžinerinis dalinys, kuriame tarnavo mūsų prezidento proprosenelis, kurio proprosenelis buvo Nadeždos Osipovnos Hanibal , garsiojo rusų poeto Puškino motinos, giminė. O anas, proproprosenelis. kuris buvo Petrui I ajam padovanotas, buvo kunigaikščių kraujo. O mūsų Vyčio Barako proprosenelis buvo kaip vergas padovanotas Abraomui Linkolnui. O tie abudu vergai – Petro  I -ojo ir Abraomo Linkolno – jie buvo tikri kraujo giminės. Štai kodėl yra visos prielaidos spėti, kad mūsų vytis Barakas gali būti tiesioginis vienos senos lietuviškų didžiųjų kunigaikščių linijos nežinoma šaka. Taigi Lietuva mūsų Vyčiui Barakui priklauso net ir pagal paveldėjimo teisę. Kokiu būdu, klausiate? Apie tai smulkiai papasakosiu kitą kartą.

Studija Šauksmas

Добавить комментарий