Musulmonai ES. Pirmininkavimą ES perimančios Slovakijos premjeras: „Islamui nėra tarp mūsų vietos“

Europos Sąjungos liberalus, trokštančius visus Afrikos ir Artimųjų Rytų dykaduonius perkelti į ES, sunaikinti baltąją rasę, apėmė siaubas. Slovakijos, kuri tuoj tuoj perims pirmininkavimą ES, premjeras Robertas Fico pareiškė, kad „islamui nėra tarp mūsų vietos“. Tuo tarpu Vokietijos universitetai tampa mečetėmis, o Čekijos spa kurorte musulmonai maudosi vilkėdami gatvės rūbus.

10e37964128993ad73b0da39e79bcea9__fico-slowakei-s1260_jpg_1415003_1164

Liepos 1 dieną Slovakija perima pirmininkavimą ES iš Olandijos.

Dienraštis Krone cituoja Slovakijos premjero Roberto Fico žodžius pasakytus Slovakijos naujienų agentūrai TASR, kuris, pateikdamas Austriją, kaip blogą imigracijos politikos pavyzdį visai ES, pasakė: „Mes nenorime tokio pokyčių pobūdžio. Būkime sąžiningi ir pasakykime, kad taip negali atsitikti Slovakijoje“.

Europos naikintojai baiminasi, kad tai gali „pakenkti vykstančiam pabėgėlių paskirstymui“. Savo interviu TASR R.Fico be Austrijos dar paminėjo Vokietiją, kurioje dosni migrantų viliojimo politika sukėlė tai, kad vokiečiai ėmė remti radikalias partijas.

Robert Fico chairman of the SMER-Social Democracy addresses media after a TV debate after Slovakia's early general elections in Bratislava, Slovakia, Sunday, March 6, 2016. The leftist ruling party has won the parliamentary election in Slovakia, after campaigning on an anti-migrant ticket, but will need coalition partners to form a majority government, according to results announced on Sunday. (AP Photo/Petr David Josek)

Islamistai Vokietijos universitetus pavertė mečetėmis

Islamas, kaip koks vėžinis navikas užsisėjo Vokietijos universitetuose ir sugrąžino į juos viduramžius. Neapsikęsdami su universitetų islamizacija, Vokietijos universitetai ėmė gintis nuo Islamo. Prieš kelias dienas Berlyno universitetas pirmasis uždarė savo teritorijoje musulmonų maldos kambarius. Tai sukėlė musulmonų protestą.

original

Čekijos kurorte musulmonai maudosi su gatvės drabužiais

Teplice miesto poilsiautojai ir vietos gyventojai sunerimę, kad musulmonai, atvykę į šį Čekijos spa kurortą ilsėtis, eina maudytis į baseinus vilkėdami gatvės rūbus.

6422803_original

Miesto valdžia išleido specialią brošiūrą musulmonams, atvykstantiems į šį spa kurortą, kaip čia dera elgtis. Ar tai padės musulmonams ir kitiems čia poilsiaujantiems – didelis klausimas.

Paruošė Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply