Musulmonai Europoje nevaržomai prievartauja baltaodes. Po „tolerancijos“ kauke pasislėpęs sionistų tikslas sunaikinti baltąją rasę

Algimantas Lebionka

Geriausias įrodymas to, kad po „tolerancijos“ kauke slepiasi sionistų siekis sunaikinti baltos rasės žmones yra įvykiai Europoje, kur musulmonams leidžiama nekliudomai prievartauti baltaodes mergaites ir moteris. Visi kas priešinasi šiam nežmoniškam pasityčiojimui iš konstitucijos, įstatymų, moralės normų, yra sionistų valdomos spaudos nedelsiant apšaukiami „netolerantiškais“ ir „rasistais“. Sionistų spaudos įbauginta policija ir valdžia nieko nedaro, kad apsaugoti vietinius baltaodžius Europos gyventojus.

rotherham-1_3188327b

Prieš keletą mėnesių Angliją sukrėtė į spaudą prasiskverbę pranešimai, kad Rotherhamo mieste musulmonai išžagino 1400 mergaičių.

Straipsnis, pasirodęs The Telegraph buvo operatyviai atpasakotas „Šauksme“.

Buvo pranešta, kad Rotherhamo mieste 13 (!) metų iš eilės musulmonai prievartavo vaikus.

– Jie mane mušė ir žagino kiekvieną dieną. Du kartus buvo sulaužę šonkaulius, aš turėjau smegenų sukrėtimą – pasakoja, užsikirsdama, Rotherhamo gyventoja. Ji visiškai pražilusi, nors jai kiek daugiau nei dvidešimt metų. O kada susitiko su Aršidu, jai buvo dešimt.

Tada jis davė mergaitei plytelę šokolado. Kitą kartą – kokių dešimt saldainių ir pasiūlė pasivaikščioti. Ji džiaugėsi, kad atsirado kilniaširdis vyresnis draugas. Bet kartą pakistanietis pakvietė vaiką pas save į namus, sumušė ir išžagino.

Ką tiktai nedarė sadistas po to! Žiemos vakarą nuvežė į mišką. Ten pririšo prie medžio ir gesino į ją cigaretes, reikalaudamas, kad ji tuo metu dainuotų „linksmas vaikiškas daineles“.

Teisme buvo papasakota daugybė šiurpą keliančių faktų. Bet po to sekė šokiruojanti bausmė: šiems žmogaus vardo nevertiems galvijams musulmonams buvo skirta nuo 4 iki 10 metų kalėjimo. Pakistane, savo tėvynėje, šios padugnės sulauktų mirties bausmės.

Aukas nusikaltėliai vadino „BALTOS ŠIUKŠLĖS“. Toks daugumos musulmonų požiūrius į baltuosius, kuriuos per kelis dešimtmečius Europos sionistų kapitalo valdoma spauda pavertė bevaliais idiotais, nesugebančiais ginti savo pilietinių teisių.

Kad taip yra, įrodo Anatolijaus Šarijaus reportažas iš Rotherhamo miesto. Šio miesto gyventojai, įbauginti sionistinės propagandos, jau bijo viešai pasakyti savo nuomonę apie musulmonus moterų ir mergaičių prievartautojus, kad niekas nepagalvotų, kad jie „netolerantiški“, o dar baisiau, kad jie „rasistai“.

  • Jeigu baltieji išprievartaus juodaodę moterį, tai rasizmas? -klausia Šarijus.
  • Taip, -atsako pašnekovė.
  • O kai negrai išprievartaus baltąją, -tai rasizmas?
  • Ne, – atsako mergina…

Šiame mieste visi įbauginti. Jie bijo juos nuolatos prievartaujančių musulmonų, policijos, kuri jų nesaugo ir negina, sionistinės „viešosios nuomonės“, kuri juos nuolatos terorizuoja „tolerancijomis“ ir „rasizmais“.

Tai štai iki ko prieita, broliai lietuviai.

Šauksmas

Leave a Reply