Musulmoniška votis ant Europos kūno (sekmadienio spaudos apžvalga)

Sekmadienį Vokietija su nerimu laukė numatytos turkų demonstracijos Kiolne. Joje dalyvauja iki 30000 turkų, kurie palaiko Turkijos prezidentą Redžepą Tajipą Erdoganą. Keli tūkstančiai turkų tuo pačiu metu demonstruoja prieš jį. Tokių yra apie 4000 žmonių. Mobilizuota 2700 policijos pareigūnų. Turkijoje naikinami krikščionys. Vokiečiai ginkluojasi.

Vor-Tuerken-Demo-in-Koeln-liegen-die-Nerven-blank-30000-erwartet-story-522463_630x356px_d225cef6cd226fb175e8d47bca8dc097__erdogan-deutschland_1-s1260_jpg

Erdogano palaikymo demonstracija Kiolne

Šiandien turi įvykti Erdogano palaikymo demonstracija Kiolne, kurioje manoma dalyvaus 30000 turkų demonstrantų. Mitingo organizatoriai, kaip rašoma šiandien Suddeutsche Zeitung, norėjo transliuoti tiesioginę Erdogano kalbą, bet Federalinis konstitucinis teismas tai uždraudė. Numatoma, kad bus ir demonstracijos, kurias organizuoja Erdogano priešininkai. Tvarką mieste demonstracijų metu palaikys 2700 policininkų.

Die Welt perduoda apie šiuos mitingus tiesioginius reportažus.

Vokietijoje gyvena 3 milijonai turkų, praktikuoja 1000 turkų imamų, yra 900 turkų mečečių. Apie 15% Vokietijos turkų yra fundamentalistai. Vienas iš trijų turkų Vokietijoje norėtų sukurti Vokietijoje visuomenę, pagrįstą Pranašo Muchamedo laikų principais. Beveik pusė iš jų įsitikinę tuo, kad islamo įstatymas turi būti aukščiau vokiškų įstatymų.

Tikslus turkų, kaip ir kitų musulmonų, skaičius ES nėra skelbiamas. Dažniausiai, įgydami ES valstybių pilietybes (kuriose draudžiama turėti dvigubą pilietybę), turkai neatsisako ir turkiškos pilietybės. Ši problema buvo aukščiausiu lygiu iškelta Austrijoje, kurios valdžia sunerimo dėl penkių tūkstančių turkų demonstracijos Vienoje, palaikančios Erdoganą. Austrai mano, kad nenormali tokia padėtis, kai Austrijos gyventojai svetimų valstybių vidines problemas bando spręsti Austrijos teritorijoje, būdami jos piliečiais. Numatoma iš turkų, nuslėpusių dvigubos pilietybės faktą, Austrijos pilietybę atimti. Austrijos Krone turkų problemą dar kartą kelia demonstracijų Kiolne fone.

Krone pranešė, kad mitinge Kiolne dalyvavo 40000 turkų, buvo girdimi šūkiai “Alach Akbar”.

3xsa1516-jpg

Turkijoje krikšionys yra žudomi

Turkai ir kiti musulmonai šeimininkauja Vokietijoje ir kitose ES valstybėse, tuo tarpu musulmonų šalyse krikščionys neturi jokių teisių, jie ten yra naikinami. Šiandien Gatestoneinstitute rašo apie turkišką tradiciją žudyti krikščionis.

Yra nesuskaičiuojama daugybė vakariečių organizacijų susitarimų su Turkija, bet neapykanta krikščionims šioje šalyje nemažėja. Turkijoje tai „įprasti žmonės“, kurie žudo arba puldinėja krikščionis, bet nusikaltėliai lieka nebaudžiami, rašoma Gatestoneinstitute, apie juos nepasakoja didžiosios pasaulio MIP, Turkijai už krikščionių naikinimą netaikomos jokios sankcijos.

„Mutikutūralizmas“, kurį taip gina liberalai Vakaruose, galėtų kurti stebuklus daugianacionalinėje ir daugiakonfesinėje Turkijoje, bet Islamo ideologija leidžia egzistuoti tik vienai kultūrai, vienai religijai, ir toleruoja tiktai vieną mastymo būdą: Islamą. To niekaip nenori suprasti liberalai, rašoma Gatestoneinstitute. Portale pateikiami konkretūs krikščionių genocido atvejai.

0,,19034695_303,00

Vokiečiai ginkluojasi

Šiais metais paraiškų ginklams savigynai Vokietijoje padvigubėjo, rašo DW.

Vokiečiai šiais metais pateikė 402000 paraiškų licenzijoms traumatiniams ginklams. Tai dvigubai daugiau negu praeitais 2015 metais. Ginklavimosi bumas prasidėjo po tūstančio su viršum moterų išpievartavimo Kiolne per Naujųjų metų sutiktuves. Tikėtina, kad po serijos teroro atų šį mėnesį, bus dar didesnis vokiečių noras gintis, nes Merkel valdžia jų nesugeba apginti.

paruošė Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply