Naujas Antifa banditų išpuolis Hamburge

Apie Antifa ir kitų Vokietijos valdžios globojamų banditų siautėjimą Vokietijoje „Šauksmas“ publikavo išsamų Olego Vekslerio straipsnį „Raudonasis teroras Vokietijoje“. Birželio 17 centrinis Vokietijos dienraštis die Welt atspausdino straipsnį apie naujus „Antifa“ smogikų išpuolius Hamburge, kur šie nusikaltėliai iškabino plakatus, kuriuose kviečiama susidoroti su opozicinės „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) partijos nare, jos vyrą ir jos mažamete dukryte. Hamburge išklijuotuose šimtuose plakatų buvo vaiko nuotrauka, paskelbtas vaiko telefono numeris, adresas, mokyklos adresas ir kiti asmeniniai vaiko duomenys.

Demo-in-Hamburg

Merkel valdžios globojami Antifa banditai yra įrankis naudojamas susidoroti su politiniais oponentais. Partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), kuri per kelis metus tapo trečia pagal populiarumą Vokietijos partija padaryta Antifa taikiniu.

AfD pasisako prieš nekontroliuojamą migraciją į Vokietiją, pražūtingą Merkel „Atvirų durų politiką“. Už tai antivokiška Vokietijos valdžia patriotus nuolatos vadina „fašistais“, „rasistais“, o pats švelniausias žodis šitų imbicilų leksikone yra „populistai“, tarytum kitos partijos neprivalo tarnauti Vokietijos liaudžiai?! Tokiais epitetais, sąmoningai pakeisdami tikrąją žodžių prasmę, švaistosi ne tik Merkel partiečiai, bet ir Europos parlamento pirmininkas Martinas Šulcas, kalbėdamas apie ES patriotines partijas. Jis, tiesa, jaunystėje nepasižymėjęs didele proto dovana ir net nesugebėjo gimtajame Achene pabaigti vidurinės mokyklos, bet ir atsižvelgiant į šio politiko menkus protinius sugebėjimus jo leksika vargu ar yra nesuderinama su demokratijos normomis.

Valdžios globojama Antifa už opozicijos politikų užpuolimus, fizinį susidorojimą su jais, jų turto naikinimą, įžeidinėjimą yra nebaudžiama. Vokietijoje gyvenantis O.Veksleris lygina juos su Hitlerio nacionalsocialistų smogikais. Šių realių fašistų iš Antifa nusikalstama veikla, jų banditiški išpuoliai Vokietijoje lieka nebaudžiami, jie nuolatos naudojami trukdyti taikioms demonstracijoms, kelti riaušes su policija.

Die Welt rašo: „Hamburge kabo plakatai su vardu nepilnametės AfD politikės dukters. Nenoriu bauginti, bet reikia imtis saugumo priemonių“, – rašo die Welt. „Paieškomi Antifa, kurie kabino plakatus“. „Šiuos plakatus, kuriuose nurodytas AfD politikės ir jos mažametės dukters asmeniniai duomenys Antifa iškabino Hamburgo Wilhelmsburgo rajone praėjusios savaitės vidury. Juose buvo didelėmis raidėmis parašyta „Dėmesio, rasistai jūsų rajone“. Toliau kalbama: „Šiame transparante mes pranešame jums, apie Nikol Džordan, kuri gyvena mūsų rajone“.

13413542_1723355144609312_975986658886521986_n

Nikol Jordan apie šiuos skelbimus sužinojo iš savo pažįstamos, kuri matė tokį plakatą netoli stoties. Politikės draugę šokiravo tai, kad ant plakato buvo parašyti visos šeimos narių asmeniniai duomenys, įskaitant ir mažametę jos dukterį. „Tai proveržis, kaip mus nori įbauginti. Po to, matomai, bus užpulti mūsų namai“,- pasakė AfD politikė. Ji ir jos vyras ėjo gatvėmis, nufotografavo kabančius plakatus ir perdavė medžiagą policijai.

Hamburgo senatas kol kas nesiėmė skubos tvarka svarstyti šį incidentą, tuo tarpu kitos Hamburgo parlamento partijos viešai pasmerkė šį Antifa išpuolį.

Tai jau ne pirmasis Antifa išpuolis prieš politikę. AfD žemės skyriaus juridinis adresas yra registruotas Nicol Jordan gyvenamojoje vietoje. Prie jos namų durų buvo rengiami Antifa piketai, derva ištepta jos pašto dėžė, buvo klijuojamos etiketės su žodžiais „rasistas“, paišomi grafičiai.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply