Naujųjų naktį pabėgėliai prievartavo ir plėšė vokiečius visoje Vokietijoje

Net ir Berlyne, prie Branderburgo vartų pabėgėliai prievartavo ir plėšė vokiečius. Tiesa, ne taip masiškai kaip Kiolne. Buvo užregistruoti šeši atvejai ir trys nusikaltėliai sulaikyti. Du iš jų – pabėgėliai, rašoma šiandien Berliner Zeitung.

33041882,36505278,dmFlashTeaserRes,14904200336C6A59 (1)

Policija, kurios prie Branderburgo vartų buvo 930 pareigūnų, sulaikė 20-metį įrakietį ir 17-metį pakistanietį. Irakietis neturėjo dokumentų. Abu nusikaltėliai gyveno Berlyno pabėgėlių stovykloje. Prieš juos iškelta baudžiamoji byla, rašoma laikraštyje. Užfiksuoti panašūs seksualinės prievartos atvejai ir kituose Berlyno rajonuose. Viena turistė buvo kelių vyrų išprievartauta skvere netoli Berlyno zoologijos sodo. Nusikaltėliai nežinomi.
Berlyno policija pranešė, kad pas juos nėra tokių masinių užpuolimų kaip Kiolne, kur susirinko 1000 žmonių „pagal išorės požymius arabiškos ir afrikietiškos išvaizdos“ ir daugelis moterų buvo apiplėštos ir prievartaujamos, pasakoja laikraščio Berliner Zeitung korespondentas.

Donaldo Trampo perspėjimas.

Trečiadienį kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trampas parašė savo Tviteryje: „Vokietija pergyvena tikrus masinius jos gyventojų užpuolimus iš migrantų pusės, kurie atvyksta į šalį. Naujieji metai buvo katastrofa. Pagalvokite apie tai!“, rašoma laikraštyje Morgen post.

865870_m3w605h320q75s1v16831_FFF_Silvester_111_291214_4c01

Frankfurtas.

Po šešių dienų nuo naujametinės nakties Frankfurto policijai aiškėja, kad ji analogišką Kiolno nakčiai. Tuojau po vidurnakčio netoli geležinio tilto/Soko buvo išprievartautos trys moterys no 20 iki 21 metų amžiaus. Taip padarė maždaug dešimties pabėgėlių iš Šiaurės Afrikos grupė.

Aprašomi ir kiti moterų prievartavimo atvejai Frankfurte. Policija gauna vis naujus pranešimus apie įvykdytus nusikaltimus. Matomai duotas nurodymas tirti pabėgėlių padarytus nusikaltimus, ko anksčiau Vokietijos policija nedarė valdžios nurodymu. Frankfurto policijoje net sudaryta speciali grupė „Soko laukas“naujametiniams nusikaltimams tirti. Šios grupės viršininkas Vagneris pasakė, kad „Kas tapo šią naktį aukomis, tegul skubiai susisiekia su mumis“.

Franfurto policija nurodė, kad jų mieste nusikaltimų mastas buvo mažesnis negu Hamburge ir Kiolne.

14904A002E594ACE

Hamburgas.

Hamburge šiuo metu nagrinėjami 53 pranešimai apie išprievatavimą per Naujųjų metų šventę.

Hamburge „Išeiviai iš Šiaurės Afrikos, apsijungę į grupes, persekiojo jaunas moteris, vadindami jas „kalėmis“ ir kitokiais įžeidžiančiais žodžiais“, rašė Bild. Pas moteris buvo atimti telefonai ir piniginės, užfiksuoti išprievartavimų atvejai. Visos aukos buvo merginos nuo 18 iki 24 metų amžiaus. Tarp merginų buvo kilusi didelė panika. Matyt yra daugiau aukų, kurios nesikreipė dėl gėdos.

photo_2016-01-06_16-07-36

Septyniolikametis Denis papasakojo, kad „merginas varėm kaip gyvulius. Mane pribloškė, kad tai įmanoma Hamburge. Aš dabar bijau vaikščioti po savo mikrorajoną“.

Vis daugiau gaunama skundų iš seksuoalinės prievartos aukų Hamburge praneša Suddeutche Zeitung.

Policija tikrina mobilių telefonų bilingą nusikaltimų vietose naujųjų metų naktį. Iki trečiadienio policija gavo 90 tokių išklotinių. Trečiadienį policija buvo gavusi daugiau negu 50 skundų. 39 dėl seksualinės prievartos. Aukos buvo apie 18 metų amžiaus. Kaip pranešė policijos arstovas, Tyrimas tęsiamas.

photo_2016-01-06_16-07-26

Študgartas.

Kaip pranešė  Unser Tirol, yra užfiksuoti du atvejai, kad apie 15 arabiškos išvaizdos vyrų mušė vaikinus, bandydami išprievartauti merginas, kurios buvo su jais.

Kalbėdamas apie Vokietijos pabėgėlių politiką kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trampas yra pasakęs: „Kas Merkel padaryta, yra nenormalu“.

Po naujų metų sutikimo Vokietijoje, jau niekas nebegalės prieštarauti Donaldui Trampui. Jis 100% teisus.

Į Lenkiją ir į Rusiją šiais metai atvyko po milijona pabėgėlių, tai yra tiek pat, kiek pabėgėlių atvyko į Vokietiją iš Azijos ir Afrikos šalių, tačiau nei Lenkijoje, nei Rusijoje dar nėra tokio masto problemų su pabėgėlių nusikalstamumu. Gal taip yra todėl, kad šioms valstybėms vadovauja adekvatūs politikai? O gal pabėgėliai skirtingi? Vieni-civilizuoti, o kiti-laukiniai. Bet panašu, kad Vokietijos atvejis unikalus. Čia ir politikai yra neadekvatūs ir pabėgėlia – laukiniai. Tai baisi  ir vokiečių tautos bei valstybės, ir visos ES tragedija.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply