Ne ten ieškoma teroristų, teroristė sėdi Berlyne

Po vakar įvykusio teroro akto Miunchene mums ir vėl sekamos pasakos apie nestabilios psichikos vienišių, tokią užguitą imigrantų iš Irano šeimos atžalą, tik nesugeba paaiškinti, tie auksaburniai visus imigrantų nusikaltimus slepiantys Vokietijos policininkai, iš kur pas tą vargšą Iranietį jaunuolį atsirado kovinis ginklas ir daugiau negu 300 šovinių jam.

MUNICH, GERMANY - JULY 22: Special forces hide behind a police car infront of a mall were a shooting took place in Munich, Germany.  Foto: Sebastian Widmann

Prieš degiodami žvakutes ir piešdami gėlytes ant šaligatvių, vėliavų spalvomis apšviesdami Eifelio bokštą, Branderburgo vartus, toks pagrindinis kovos su terorizmu metodas Europoje, ES melo ruporai įkyriai vienodai paskleidžia pasakas apie išprotėjusius pavienius teroristus, niekaip nesusijusius su islamu ir „pabėgėliais“. Bet po kelių dienų visada paaiškėdavo, kad tai ne vienišiai išprotėję migrantai, o gerai organizuoti džichadistų musulmonų teroristai, ir visada tuose teroro aktuose dalyvaudavo tie išsvajoti Angelos Merkel „pabėgėliai“, kuriuos ji iš visų musulmoniškų ir afrikinių pasviečių susikvietė į Europos Sąjungą.

Vakarykštis teroro aktas Miunchene buvo tiesiog kopija Nicos teroro akto. Vėl vienišius migrantas, vėl su niekuo nesusijęs, vėl nesveiko proto.

Visi Vokietijos laikraščiai vakar skalandijo apie tris teroristus su „ilgavamzdžiais ginklais“, šiandien liko vienintelis su pistoletu, „matyt išprotėjęs“. Vakar jis buvo įvardijamas kaip anų su „ilgavamzdžiais“ pagalbininkas, vėliau pats nusišovęs, o šiandien jis liko vienut vienutėlis. Didesniu melagiu už Vokietijos policiją ir žiniasklaidą buvo nebent baronas Miunhauzenas, irgi vokietis, kitų neatsimenu.

Kiek nors išmanantys apie šaunamuosius ginklus jums pasakys, kad iš pistoleto per atstumą neįmanoma nušauti ir sužeisti kelių dešimčių žmonių. Tai absoliutus melas. Be to, dėl vieno nušauto bepročio su pistoletu rankose niekas neskelbia milijoniniame mieste nepaprastosios padėties, neblokuoja traukinių stočių ir t.t. Šiandien, praėjus vos ne parai nuo teroro akto, Miuncheno policija vis dar drebina orą mieste, vis dar kažką gaudo, prašo miestiečius likti namuose. Tai ko virpinti kinkas, jei tas išprotėjęs vaikinas dėl nepasisekusios meilės ar dėl blogos aplinkinių reakcijos išpyškinęs būrį vokiečių jau negyvas, neva nusišovęs?

Islamo valstybė švenčia Miuncheno ataką

„Viskas kas skaudina netikėlius daro mus laimingais“, – rašo islamistai savo puslapyje. „Islamo valstybė“ ir jų šalininkai šventė Miuncheno teroristo ataką, rašo Breitbart. Kol kas jie neprisiėmė atsakomybės už šį teroro aktą. Bet to ir nereikia, nes už terorą Europoje turi prisiimti atsakomybę „pabėgėlių mama“ frau Merkel.

P.S. 9tv skelbia, kad Miuncheno teroristas nėra gimęs Vokietijoje, o vos prieš metus į ją atvykęs. Kiek dar visko vokiečių policija ir MIP mums primelavo apie šį teroristą?

Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

Leave a Reply