Nereikia „pabėgėlių“ mokyti barzdaskučių profesijos, geriau juos padaryti fūrų vairuotojais

Jeigu banditą išmokysi skusti barzdą, įdarbinsi, jis papjaus vieną žmogų, na kelis, o štai „pabėgėlis“ už fūros vairo – žymiai rimčiau, kaip parodė Nicos įvykiai. Ten gi buvo tipiškas „pabėgėlis“: leidimas gyventi, „smulkūs“ nusikaltimai, „smulkūs“ moterų prievartavimai, viskas „smulku“, viskas jiems leidžiama. O kai viskas leidžiama, kodėl tų bepročių europiečių netraiškyti su fūra?

84_Todesopfer_So_lief_der_Massenmord_von_Nizza_ab-Alles_was_wir_wissen-Story-520092_630x356px_649b026bbf0386ea5979266f2bbfe43d__storybild_jpg
O gal geriau tuos teroristus – „pabėgėlius“ ruošti traukinių mašinistais, aerodromų darbuotojais? Tada daugiau europiečių jie sutraiškys, tie „pabėgėliai“- banditai. Jie juk visuose teroro aktuose dalyvavo, tie ES išsigimusios vadovybės geidžiami „pabėgėliai“. Ir Paryžiuje, ir Briuselyje, ir Stambule, ir Nicoje.

Na, o mūsų valdžia – durna ir apsivogusi, Briuseliui rūrą laižyti temokanti, pridarys dar daug nelaimių ji mums su tais teroristais -„pabėgėliais“.

Taigi, mieli ir išprotėję tautiečiai valdininkai, liberalizmo mėšlu apsivalgę, ruoškime tuos banditus ne „barzdaskučiais“, nes jais būdami jie nedaug lietuvių papjaus, ruoškime juos bent jau fūrų vairuotojais.

Karas tarp europiečių ir „pabėgėlių“ jau vyksta. Pabuskime pagaliau. Ryt bus per vėlu.

Teisė gyventi yra aukščiau už visokias iš piršto laužtas atėjūnų teises. Teisė saugiai gyventi savo gimtinėje – pagrindinė žmogaus teisė, ją reikia gerbti pirmiausiais, reikia pirmiausiai rūpintis lietuvių tauta, o ne afrikiečiais ar arabais. Jie jau parodė, ko jiems vertos europiečių gyvybės.

Petras Gulbinskas

Leave a Reply