NESITRAUKS TOL, KOL NESULAUKS PREZIDENTĖS VETO

Protestuojantieji prie Vyriausybės dėl darbuotojų socialines garantijas ir teises apkarpančio Darbo kodekso choru perskaitę manifestą išsiskirstė, tačiau grįš birželio 27 d., 12 val. Jie kviečia visus burtis ir parodyti, „kad mums ne vis vien, kokius sprendimus priima politikai“. Vyriausybės prieigų „okupacija“, prasidėjusi birželio 22, tęsėsi ir kitą dieną. Prie palapinėse nakvojusiųjų prisijungė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos, LPS „Solidarumas“, Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai, kurie žadėjo gausiai prisijungti prie akcijos. Pirmadienį su palapinėmis įsikūrę prie Vyriausybės žmonės ten ketina likti iki bus atšauktos darbuotojams žalingos Darbo kodekso nuostatos. Protestuotojai džiaugėsi žmonių palaikymu, kurie atnešė maisto, gėrimų, kai kurie palaikymą išreiškė duodami šiek tiek pinigų.

tn_13521936_10153870992892054_7007059166922206707_n

MANIFESTAS

Mes esame čia, kadangi naujai priimtas darbo kodeksas kenkia Lietuvos žmonėms. Politikai visiškai neatsižvelgė į dirbančiųjų, profesinių sąjungų ir Lietuvoje gyvenančių žmonių teises. Visi darbuotojams naudingi pasiūlymai buvo atmesti ir nesvarstomi.

Kreipiamės į visus žmones: burkimės ir parodykim, kad mums ne vis vien, kokius sprendimus priima politikai. Naujai priimtas darbo kodeksas parodė, kad politikai neatstovauja žmonėms, todėl kovojam už savo teises patys!

Kviečiame pirmadienį nuo 12 val. rinktis prie mūsų Vyriausybės su palapinėmis ir taikiai užimti Kudirkos aikštę. Kviečiame atsiimti politiką ir mūsų viešąsias erdves. Atsiimkim teisę spręsti dėl mūsų gyvenimų kiekvieną dieną, o ne tik kartą per metus.

LAUKIAM PREZIDENTĖS VETO!

MES NIEKUR NESITRAUKSIME!

Video

Socialiniame tinkle Fasbook ieškokite paskyros Gyvenimas Perbrangus

Nuotrauka socialiniame tinkle Facbook pasidalino Kasparas Pocius

lprofsajungos.lt

Leave a Reply