Niujorko iškrypėliai užkariavo viešus tualetus

Niujorko valdžia suteikė iškrypėliams teisę lankytis ir vyrų, ir moterų tualetuose, nepriklausomai nuo jų lyties ar išvaizdos, o tiems, kas priešinsis šiam idiotizmui, yra numatomos baudos iki 250000 dolerių.

NY7

Praradusi sveiką protą Niujorko valdžia nutarė, dabar niekas neturi teisės vadinti žmogų vyru, jeigu jie save vadina moterimi – ir atvirkščiai. Draudžiama drausti iškrypėliui lankytis moterų tualete, nors jis neturi jokių išorinių moters požymių. Tam nebereikia pateikti jokių įrodymų, kad pagrįsti savo priklausomybę vyro ar moters lyčiai.

RT apklausė Niujorko gyventojų, ką jie galvoja apie šitą Niujorko valdžios įstatymą.

Kai kurios moterys bus pasipiktinusios tuo, kad vyrams leis įeiti į moterų tualetą. Jos skūsis“- pasakė viena pašnekovė. Bet dabar neteisiška vadinti tokius žmones „vyrais“, jeigu jie įsivaizduoja esą moterys. „Tai labai sunkus klausimas. Nes tada netyčia galima įžeisti homoseksualistą“- susimąstė Niujorko gyventoja.

Jaunuolio nuomone, įstatyme glūdi pavojus. „Kažkas gali pasinaudoti šia teise, kad galėtų kabinėtis prie moterų barų ir naktinių klubų tualetuose. Ir nieko neįrodysi“,- pažymėjo jis. „Jeigu į vyrų tualetą užeitų dama ir pareikštų, kad ji – vyras, tai jam būtų nepatogu ir daugelis vyrų varžytųsi“ ir „tai gali būti priimta kaip įsiveržimas į privačią teritoriją“.

Pakantumas taip pat svarbus, svarbūs žodžio ir įsitikinimų laisvė, vienok nereikia pamiršti, kad privatus gyvenimas neliečiamas. O čia kalbama apie intymų klausimą.

Gana skeptiškai į naują įstatymą žiūri Voltas Hejeris (Walt Heyer), kuris du kartus darė chirurgines operacijas, koreguodamas savo lytį: iš pradžių iš vyro į moters, o vėliau atvirkščiai. Jis mano, kad naujos taisyklės gali atnešti daugiau žalos, nei naudos.

Seksualiniai nusikaltėliai, maniakai galės lengvai pakliūti į moterų tualetus, nes tai leidžia įstatymas. Ir baisiausia, kad nėra teisinių normų, kurios apgins paprastus žmones. Įstatymus, ginančius moteris nuo maniakų priekabiavimų ir jų nusikalstamų fantazijų, reikia priimti nedelsiant. Ir jie turi būti daug griežtesni, kad garantuotų asmeninės erdvės neliečiamumą“, – pasakė knygų apie transvestitus autorius.

Bauda už naujojo įstatymo pažeidimą gali siekti $250 tūkstančius. RT žurnalistas kelia klausimą, ar šis įstatymas pasitarnaus žmogaus teisėms, ar sukurs naujas galimybes teisės pažeidimams.

Artėja seimo rinkimai, ar ne laikas ir mūsų Seimo aušrinei pabusti, pasirūpinti šiuo opiu tualetų klausimu? Skaudu juk, kad iškrypėliai genitalijas patvoriuose rodo, šąla nabagai, kas jais pasirūpins, jie juk taip pat rinkėjai, po galais? 

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply