Nuolat keliaujantis ministras praneša iš Kijevo: separatistai ir toliau šaudo patys į save

Nuolat keliaujantis Lietuvos ministras (iš trijų kartų įspėkite jo pavardę pagal mūsų pateikiamą nuotrauką) vakar, rugpjūčio 13 dieną, Kijeve susitiko su Ukrainos premjeru A.Jaceniuku (Bakai) ir prezidentu P.Porošenko (Valcman) ir, matyt, pareiškė, kad, ekonomiškai galinga, didžiulė Lietuvos valstybė ir toliau rems mažą, vos 46 milijonus gyventojų turinčią Ukrainą (kalbama, kad tai jau net ne Ukraina, o, de facto, Chazarų Kaganatas (www. hodos-video com.).

MiniaturePigs20

Tai kas kad Lietuvoje nebėra lėšų nupirkti sertifikuotų, t. y. tinkamų vartojimui, vakcinų nuo džiovos naujagimiams, tai kas, kad nėra vietų Lietuvos piliečiams ligoninėse ir, kad ten pakliūti tenka stovėti eilėse, bet, užtai, yra kuo geriausios gydymo sąlygos gydyti sužeistiems Ukrainos nacistinių batalionų „taikdariams“, tiems taikos balandžiams su išsiuvinėtomis svastikomis ant rankovių ir ištatuiruotomis ant jų pilvų. Dar jis, tikriausiai, pažadėjo tankų, kurių Lietuva neturi, haubicų, apie kurias Lietuvos militaristai svajoja, investicijų, kurių Lietuva pati niekaip nesulaukia.

13987033402865

Lietuvos Ministras, matomai, išreiškė tvirtą įsitikinimą, kad tam, kad priversti Donbaso separatistus liautis šaudyti patiems į save, būtinos naujos sankcijos Rusijai ir atsakomosios Rusijos sankcijos Lietuvai, nes kitaip siekiamo tikslo, kad Lietuvoje liktų vienas milijonas gyventojų, šiai vyriausybei nepavyks įgyvendinti.

4671559

Grįždamas į Vilnių ministras, matyt, susapnavo baisų sapną: neva teroristinės valstybės vadovas joja raitas ant valstybės, taikos pasaulyje garantės prezidento.OeGrslQy3fE Dar jis susapnavo, kad SNO Saugumo taryboje teroristinę valstybę atstovauja baisaus dydžio lokys.medved_oon_churkin Tam, kad numalšinti kilusį jaudulį, ministras, tikriausiai, suvalgė papildomų 1000 kilokalorijų ir dar labiau sulyso.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

 

 

Leave a Reply