Olandijos Laisvės partija uždraus mečetes, Koraną ir hidžabus

Populiariausios šiuo metu Olandijos Laisvės partijos (PVV) 2017 metų rinkimų platforma buvo paskelbta pirmiausiai Tviteryje ir pavadinta „De-Islamizacija“. Apie tai rašoma portaluose Breitbart ir Krone. “Visos mečetės ir islamiškos mokyklos bus uždarytos, uždraustas Koranas”, – teigiama dokumente, kurį savo paskyroje paskelbė šios partijos lyderis Gertas Vildersas.

467191621

PVV teigia, kad priešinsis šalies islamizacijos procesui, tam imsis įvairių priemonių, tarp jų uždarydama sienas, prieglobsčio prašytojų centrus, panaikindama visus leidimus gyventi šalyje asmenims ieškantiems prieglobsčio, uždrausdama atvykti migrantams iš islamiškų šalių ir drausdama musulmonėms moterims viešumoje dėvėti hidžabus. Vildersas tvirtina, kad šis žingsnis būtinas, kad pasipriešinti islamizacijai.

CquE-qGWAAAdgdP

Kaip ir daugelyje Europos valstybių Olandijoje yra problema su piliečiais, išvykusiais kovoti už „Islamo valstybę“ į Siriją ir Iraką, kurie vėliau grįžta namo. PVV turi aiškią poziciją esamų ir buvusių „islamo valstybės“ teroristų atžvilgiu. Programoje sakoma, kad IV nariams nebus leista sugrįžti į Olandiją.

Manoma, kad PVV partija gali gauti 38 vietas 150 vietų Olandijos parlamente. Rugpjūtį Ipsos instituto atliktos apklausos rodė, kad partija gali laimėti 27 vietas. Šiuo metu partija turi 12 vietų Olandijos parlamente.

Vildersas jau senai pasisako už politinį partijų bloką, kuris neleis jokio politinio imigracinės politikos priėmimo Olandijos parlamente.

Anksčiau išimtinai per Breitbart portalą Vildarsas kvietė Europos ir Šiaurės Amerikos tautas į „Partriotinį pavasarį“.

Tokiomis patriotinėmis partijomis Europoje yra Austrijos laisvės partija, kurios kandidatas į prezidento postą Norbertas Hoferis pagal apklausas pirmauja spalio 2 dieną vyksiančiuose prezidento rinkimuose, Alternatyva Vokietijai, kuri yra 3 pagal dydį partija Vokietijoje, ir Marin la Pen Nacionalinis frontas Prancūzijoje, kuri turi visus šansus kitais metai tapti Prancūzijos prezidente.

„Patriotinio pavasario“ dalyvėmis reikia laikyti ir keturias Višegrado grupės valstybes, pasisakančias prieš beprotišką Angelos Merkel migrantų kvietimo  ir jų priverstinio paskirstymo politiką.

Net ir Vokietijoje Merkel valdančiosios koalicijos partneriai ima atgauti sveiką protą. Bavarijos finansų ministras Markus Söder (CSU) pareikalavo per tris ateinančius metus iš Vokietijos išsiųsti šimtus tūkstančių pabėgėlių. Jis pasakė, kad „prie visų norų nepavyks integruoti tiek daug visiškai skirtingos kultūros žmonių“. Jo žodžiais, Irake ir Afganistane pilietinis karas vyksta ne visoje šių valstybių teritorijoje ir žmonių gyvybei niekas negresia. Pilietinis karas Sirijoje truks irgi ne amžinai, mano politikas.

Paruošė Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply