Pabėgėliai naikina Europą (video)

Petras Gulbinskas

Pabėgėliai sunaikino Kalė gyventojų namą. Pabėgėlio sutramdymas Londono metro. Tėvas Pranciškus  susirūpino žydų vaikų ateitimi, Europos tautų vaikų ateitis jam nerūpi.

31

Pabėgėlių teroras Kalė

Prancūzijos bekiaušės valdžios bandymai sutramdyti tūkstančius „Džiunglių“ gyventojų žlugo. Ten gyvenę hominoidai (pavadinti žmonėmis šitą Šiaurės Afrikos gyventojų bandą nesiverčia liežuvis) išsiveržė į miestą ir ėmė naikinti vietinių gyventojų būstus.

Video siužete nufilmuota antpuolio prieš vieno Kalė namo gyventojus pradžia. Sutemus ši banditų gauja atėjo vėl ir išdaužė namo langus, įsiveržė į pirmą aukštą, jį išgrobė ir suniokojo, ten pridergė. Namo gyventojams pasisekė užsibarikaduoti antrame aukšte, kur jie ir sulaukė po valandos atvykusios policijos.

Tą pačią dieną migrantai, kurių dauguma Kalė yra iš Somalio, Eritrėjos, Sudano, Sirijos ir Afganistano, šturmavo Kalė uostą ir buvo užėmę vieną keltą. Jie nesupranta, kodėl jiems neleidžiama siautėti Europoje, juk juos pakvietė Angela Merke, pažadėjo komfortiškus būstus, maitą, drabužius, pinigus.

Charakterugas video siužetas. Negrai Prancūzijoje puola prancūzą:

Pabėgėlio bandito sutramdymo Londono metro scena

Piktadarys, užpuolęs senuką, paguldytas ant grindų guli, o tramdytojas jam neleidžia keltis. Internete apstu iš piršto išlaužtų interpretacijų apie „karžygį rusą“ ir t.t.

https://www.youtube.com/watch?v=IgmMaG5SGho

Popiežius Pranciškus susirūpino žydų vaikų ateitimi.

papa-i-raviny

Vokiečių, olandų, danų ar lietuvių vaikų ateitis Europoje jam nerūpi. Savo kreipimesi į Davoso forumą, kurį perskaitė Vatikano radijas, Popiežius Pranciškus pasakė, kad žydų vaikai Europoje neturi „žydiškos ateities“. Popiežius nepaaiškino, tačiau, kokią ateitį turi kitų tautų vaikai migrantų siaubiamoje Europoje. Beje, Popiežius aktyviai pritaria migracijai į Europą. Panašu, kad pildosi posakis, kad „jeigu Dievas nori nubausti skaudžiausiai, Jis atima iš žmogaus protą“.

Šauksmas

Leave a Reply