Pabėgėliai neša į Europą mirtį

Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.“ – teigiama Vokietijos leidinyje Fair-News.de  straipsnyje „Flüchtlinge bringen nach Europa Tod.“

Begalinis pabėgėlių srautas yra žlugusios ES imigracijos politikos rezultatas. Tai ne migracija, bet didysis tautų persikraustymas. Visoje Europoje įsteigta tūkstančiai pabėgėlių apgyvendinimo ir prieglobsčio centrų. Kuo yra pavojingas pabėgėlių antplūdis? Tai chaosas dėl darbo vietų ir būsto stoka, galima infiltracija teroristų, ir kaip pasekmė teroristiniai išpuoliai, nesilaikymas ES ir atskirų narių biudžetų, ir t.t . Yra, inter alia, dar vienas didelis pavojus, apie kurį visi tyli. Tai – epidemijos.

9097520Epidemijos yra pavojingiausi gamtos reiškiniai žmonėms. Infekcinės ligos, nusinešusios milijonus gyvybių, plito visais istorijos laikotarpiais. Keletas pavyzdžių:

Justiniano maras nužudė apie 100 milijonų žmonių.

Juodoji Mirtis įvairiais skaičiavimais nusinešė gyvybes nuo 25 iki 200 milijonų žmonių.

Nuo ispaniško gripo mirė bent 50 milijonų žmonių.

Be to dar cholera, vidurių šiltinė …

Jūs manote, kad visa tai yra praeitis ir niekada negrįš, žmonija galėti gyventi ramiai? Bet dabar pasaulyje siaučia AIDS, maliarija, tuberkuliozė ir kitos baisios ligos, įskaitant tymus.

Tymai yra viena iš labiausiai užkrečiamų infekcinių ligų. Nuo jos nėra jokio specifinio gydymo, ligai gali būti užkirstas kelias tik vakcinacija. Infekcininės ligos daugiausia pasireiškia vaikams iki 5 metų, tačiau suaugusieji taip pat kenčia nuo tymų, jei jie nesirgo šia liga ir nebuvo vakcinuoti. Mirtis tokiais atvejais nėra reta.

Kai kuriose Azijos ir Afrikos šalyse tymai buvo laikomi kaip didelė Dievo dovana. Tie laikai praėjo. Tymai šiandien yra alkanų ir vargšų liga. Tokie būtent šių regionų gyventojai. Skurdas ir badas stumia žmones į Europą, – kaip jie įsivaizduoja – turtingą ir sočią.

2002 metais Europos regionas buvo pripažintas laisvu nuo tymų įvežimo iš probleminių šalių. Tačiau pastaraisiais metais ligos pavojus tapo daug didesnis. To priežastys yra pabėgėlių antplūdis ir masinis atsisakymas vakcinuotis tymų vakcina. Tai turi įtakos taip pat kaimyninėms šalims. (…)

Remiantis prognozėmis, šiemet į Europą atvyks devyni milijonai pabėgėlių. Kiek iš jų yra sveiki? Tiksliau – ar išviso tarp jų yra sveiki žmonės? Juk niekas neatlieka jų medicininės apžiūros. (…)

Pabėgėliai atvykta į Europą ir atveža čia AIDS, tuberkuliozę ir Dievas žino ką dar! Kas trečias pabėgėlis yra įvairų ir ligų „saugykla“. Padėtis Sirijoje yra katastrofiška. Tarptautiniai visuomenės sveikatos ekspertai sako: „Ligos nužudo du kartus daugiau sirų, negu šalyje viešpataujantis smurtas“.

Reikėtų pažymėti, kad tymų protrūkiai Europoje būna dažniausiai rugsėjo mėnesį. Vokietija yra ne išimtis. Šiandien šalyje įsteigta tūkstančiai priėmimo vietų migrantams. Pagal Berlyno žemės valstybinę Sveikatos ir socialinių reikalų tarnybą, prieglobsčio prašytojai turi didelę infekcijos riziką. Tai buvo ypač akivaizdu, kai 2014 m įsiplieskė tymai Pabėgėlių centruose Berlyne, Miunchene, Hesene ir Karlsruhe. Nors šios vietos buvo iš karto izoliuoto, bet ši liga pradėjo plisti dideliu greičiu tarp vietinių gyventojų, pagrindinai tarp suaugusiųjų.

Kas mūsų laukia šį rudenį? Valdžia bijo naujo tymų protrūkio, todėl ji pradėjo steigti visoje šalyje pabėgėlių vakcinacijos punktus. Vokietijai tai yra tikras iššūkis. Pirma – pabėgėlių skaičius yra begalinis ir jau dabar trūksta vakcinos. Antra – dauguma pabėgėlių atsisako vakcinavimo. Kai kas bijo nekokybiškų vakcinų, kiti prisimena Sirijos vaikus, kurie mirė po tymų vakcinos, kiti skaito priverstinę vakcinaciją jų teisių pažeidimu.

Gydytojai skambina pavojaus varpais, nes bijo dėl vietinių gyventojų sveikatos. Pabėgėlių krizė Austrijoje sukėlė paniką. Policija aptiko sunkvežimyje 71 negyvų pabėgėlių (plačiai spaudoje nuskambėjęs įvykis A.L.). Po lavonų skrodimo paaiškėjo, kad 23 pabėgėliai buvo ŽIV / AIDS infekuoti ir 17 sirgo tymais. Kiti, tikriausiai, buvo užsikrėtę tymais nuo sergančio vaiko. Kadangi pabėgėliai buvo kelias dienas uždaryti sunkvežimyje, todėl, kaip praneša šaltinis iš policijos, jie buvo taip greitai pažeisti infekcijos.

Dėl šio incidento terapeutai ragina piliečius būti atsargiems ir imtis veiksmų, kad užkirstų kelią tymų infekcijai. Jie ragina juos laikytis atokiau nuo galimų infekcijos šaltinių ir pabėgėlių stovyklų.

Ar žinote, kas labiausiai skaudina šioje istorijoje? Robert Koch instituto atstovas rašo, kad kalti dėl tymų epidemijos ir kitų infekcinių ligų ne jas platinantys pabėgėliai, o patys vokiečiai!

“Jei Vokiečiai būtų pakankamai apsaugoti nuo patogeno jis negalėtų plisti.”

Taip taip, vėl kaltas vargšas Michel …

Mokyklos, vaikų darželiai, viešbučiai, krikščionių bažnyčios virto pabėgėlių centrais, darbo vietos atiduodamos imigrantams, o ne bedarbiams vokiečiams, kurių mokami mokesčiai yra išleidžiami naujų pabėgėlių priėmimo centrų ir mečečių statybai. Todėl – Vokietija turi dirbti prieglobsčio prašytojų gerovei. Ne tik Vokietijoje, bet ir visa Europa. Jei pabėgėlių antplūdis nebus sustabdytas, tai Europos žemynas išmirs nuo epidemijų, o ne nuo trečiojo pasaulinio karo.

***

Lietuvos valdžia, pažeisdama Lietuvos Respublikos įstatymus, organizuoja nelegalių migrantų vežimą į Lietuvą, o kartu su jais ir atvežimą sunkių problemų: terorizmo, bedarbystės, nusikalstamumo, narkomanijos ir t.t. Viena iš pagrindinių problemų bus užkrečiamos ligos. Nuskurdusioje, praskolintoje Lietuvoje nėra net vakcinos nuo tuberkuliozės naujagimiams ir nusikaltėliai valdžioje verčia skiepyti vaikus pavojingomis jų gyvybei, nesertifikuotomis vakcinomis.

Kol mirtis dar neįžengė į mūsų namus, mes visomis išgalėmis privalome priešintis valdžios vykdomam Lietuvių tautos genocidui.

Vertė Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply