Pabėgėliai terorizuoja Vokietijos gydytojus

Šaukdamas „Alach Akbar“ pabėgėlis puolė chirurgą su 30 cm ilgio peiliu ir grasino jam nupjauti galvą, rašoma Breitbart. Incidentas įvyko Troisdorf mieste šį pirmadienį. „Kalbėdamas su akcentu online, Daktaras Attila Tan, chirurgas, kuris buvo užpultas, papasakojo apie savo blogą patirtį“, – rašoma portale. Antradienį pacientas nušovė gydytoją Berlyno ligoninėje, vėliau pats nusižudė. Vokietija lieka nuolatinėje pasiruošimo teroro aktams būklėje po to, kai šalis patyrė keturis teroro aktus per savaitę.

Endoscopy-tower-and-procedural-area-of-an-endoscopy-unit-640x480

Daktaras pasakė: „pacientas atėjo 10 ryto, lydimas savo sutuoktinės, kuri buvo su hidžabu. Jis skleidė agresiją, kuri augo, kada aš ėmiau su juo bendrauti“.

Vyras buvo išleistas iš ligoninės liepos viduryje, baigęs nulaužtos kojos gydymą, bet grįžo pirmadienį pajutęs skausmą.

Daktaras Tan pasakė: „aš jam paaiškinau, ir netgi parodžiau jam pratimus, kuriuos jis turi daryti. Bet jis manęs nepaklausė“.

Tada 19-metis išbėgo iš kabineto ir sugrįžo su broliu ir tėvu, kuris buvo ginkluotas 30 cm ilgio peiliu su dantyta geležte.

Chirurgas operavo kitą pacientą, kada jo žmona pašaukė pagalbos priėmimo kambaryje. Vyrai užpuolė ir įžeidė daktaro Tan žmoną, vienas iš jų metė į ją marmurinį biustą.

Paciento tėvas puolė chirurgą su peiliu, ir šaukdamas „Alach Akbar“ grasino nupjauti chirurgui galvą.

Klinikoje kilo panika: 82 metų pacientė iššoko pro langą, chirurgo žmoną ištiko infarktas. Į įvykio vietą labai greitai atvyko policija. Vienas iš liudininkų pasakojo: „mes girdėjome dūžtančius daiktus ir šauksmus. Tris kartu šauksmą „Alach Akbar“. Tuo metu galvojau, viskas baigta, jis nužudė daktarą Tan ir jo žmoną“.

Policijai pavyko areštuoti 19-metį ir jo žmoną, tėvas ir brolis pabėgo. Į policiją jie atvyko patys pirmadienį vakare.

Merkel beprotybė tęsiasi…

Šiandien Krone praneša, kad gydytoją puolęs banditas jau laisvėje ir  vaikštinėja miesto gatvėmis. Kas bus sekantis, kuriam jis pjaus galvą? Gal poniai Merkel?

Frau Merkel – “Jūs tai galite!”

A.L.

Šauksmas

Leave a Reply