„Pabėgėlis“ su kirviu ir peiliu sunkiai sužeidė keturis keleivius traukinyje prie Viurcburgo

Apie eilinį „pabėgėlių“ teroro aktą praneša die Welt. Šį kartą „17 metų pabėgėlis iš Afganistano su kirviu ir peiliu užpuolė traukinio keleivius. Policija nušovė nusikaltėlį ir tiria jo ryšį su islamistais“. Teroristo namuose rasta Islamo valstybės vėliava. IV agentūra Amaq pareiškė, kad tai jie pasiuntė šį teroristą.

Schwerverletzte-bei-Attacke-in-Zug-bei-Wuerzburg

 

 

 

 

 

 

Policijos duomenimis, nusikaltėlis su kirviu ir peiliu užpuolė priemiestinio traukinio keleivius netoli Viurcburgo. Jis šaukė „Alach Akbar“. Teroristas sunkiai sužeidė keturis keleivius, vienas lengvai sužeistas, 14 vagone važiavusių keleivių šoko būklėje.

CnrLmlUWYAALK8r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip pranešama, teroro aktą įvykdė 17 metų afganistanietis.

Bavarijos vidaus reikalų ministras Joachim Herrmann pirmadienį vakare per televiziją ARD pranešė, kad teroro aktą įvykdė beglobis nepilnametis pabėgėlis. Po užpuolimo jis bandė pabėgti iš traukinio. Kai kuriems sužeistiesiems gresia mirtis.

Vėliau Bavarijos VRM spaudos sekretorius patvirtino, kad tai buvo prieglobsčio prašantis afganistanietis, kad skerdynių metu jis rėkė „Alach Akbar“ (Alachas didis). Nusikaltėlį sulaikė netoliese atsitiktinai buvęs specialus policijos būrys. Nusikaltėlis puolė policijos pareigūnus su peiliu ir kirviu, todėl buvo nušautas.

Islamo valstybės  agentūra Amaq pareiškė, kad tai jie pasiuntė šį teroristą, rašoma Krone.

CnttQlpWEAApFye

Šauksmas

Leave a Reply