Paukštis, kuris š… į savo (?) lizdą

Žmogui mirus visada prisimenami jo geri darbai. Prisiminkime velionio Leonido Donskio nuopelnus Lietuvai, garsinant jos vardą Briuseyje, kai velionis buvo Europos Parlamento deputatu.

photo_for_gallery_1_39140447

2010 metų lapkričio 17 dieną dienraščio „Respublika“ straipsnyje „L.Donskis nepamiršo savojo pašaukimo“ buvo rašoma: „Europarlamentaras Leonidas Donskis tiesiog įsiuto ant Lietuvos Seimo, ketinančio įteisinti baudas už homoseksualių santykių viešą propagavimą. Ir vėl griebėsi skundiko amato, – ironizuoja dienraštis “Vakaro žinios” “Elito naujienose”.

Ponas Donskis rado kelis bendraminčius savame europarlamente ir laišku dar kartą apskundė Lietuvą – šįkart ES teisingumo komisarei. Gerbiamam Leonidui nepatinka, kad mūsų šalyje gali būti uždraustas homoseksualaus gyvenimo propagavimas. Baudoms už tai po pateikimo jau pritarė Seimas. Ko gerbiamas politikas taip jaudinasi – sunku suvokti. Jei jis nori ką viešai prisipažinti ar propaguoti – lengvai tą gali padaryti. Briuselyje už tai nebaudžiama. O jei jam tai asmeniškai neaktualu, tai kodėl nori, kad normalios lytinės orientacijos asmenys stebėtų viešai besistaipančius “netradicinius”?“

Respublika

Leave a Reply