PEGIDA vasario 6 dieną visoje Europoje rengia mitingus „Prieš Europos islamizaciją“

Jau žinoma, kad vasario 6 dienos PEGIDA organizuojamose demonstracijose „Prieš Europos islamizaciją“ dalyvaus 14 Europos valstybių piliečiai. Apie tai pranešė Deutsche Welle.

0,,19000906_303,00

„Kova su Europos islamizacija – mūsų bendras tikslas“, – pasakė PEGIDA vadovė Tatjana Festerling. Demonstracijos įvyks Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir kitose Europos valstybėse. Jose dalyvaus ir kitos ES organizacijos pasisakančios prieš Europos islamizaciją.

Pegida jau ilgiau negu metai laiko protestuoja Drezdene, Miunchene ir kituose Vokietijos miestuose prieš islamizaciją, pabėgėlius, Vokietijos kanclerės Merkel ir jos koalicijos vykdomą Vokietijos naikinimo politiką, MIP neobjektyvumą.

Valdžia prieš PEGIDA organizuoja taip vadinamų „antifašistų“ kontr demonstracijas, taip išprovokuoja susidūrimus, o tada prieš PEGIDA taiko administracines priemones.

4163628

Antifašistams“ išprovokavus, sausio 9 dieną Kiolne vandensvydžiais ir dujomis buvo išvaikyti ne valdžios remiami provokatoriai „antifašistai“, o PEGIDA demonstracija, kurios dalyviai protestavo prieš pabėgėlių masinį seksualinį smurtą ir plėšimus Kiolno geležinkelio stoties rajone Naujųjų metų naktį.

big

Per Naujųjų šventimą nuo pabėgėlių Vokietijoje nukentėjo daugiau negu 1000 moterų. Vokietijos valdžia PEGIDA vadovams kurpia bylas, šmeižia MIP. Prieš PEGIDA vadovę Tatjana Festerling ne kartą buvo pateikti pareiškimai dėl nesantaikos tarp tautų kurstymo. Analogiški kaltinimai 2015 metais Drezdeno prokuratūros buvo pateikti PEGIDA įkūrėjui Lutz Bachmann.

PEGIDA judėjimas yra paskelbęs manifestą, kuris kviečia ginti krikščionišką kultūrą.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

 

Leave a Reply