Petras Gulbinskas: Turkija diskredituoja ir NATO, ir Lietuvą

Kažkas ne taip Lietuvos “karalystėje”. Negeras kvapas sklinda, ir ne tik  “karalystės” viduje, bet jau ir išorėje. Karinė pagalba tiems, kurie remia tarptautinį terorizmą, kas tai? Nusikaltimas? O Lietuvos dalyvavimas saugant Turkiją, valstybę, kuri remia tarptautinį terorizmą, kas tai?

n_92907_1

Tarptautinės Anonymous grupės hakeriai pareiškė, kad Turkija remia Daesh [Isil] teroristus, perka vogtą sirų naftą, gydo juos savo ligoninėse. Tai paskatino tarptautinę hakerių bendruomenę imtis kibernetinių atakų prieš šį tarptautinio terorizmo rėmėją. Anonymous pranešime sakoma:

https://www.youtube.com/watch?v=EdgLA3ICvuc

Turkija perka naftą iš Islamo valstybės, gydo grupuočių kovotojus savo ligoninėse, tai yra palaiko Daesh [Isil]. Anonymous laiko nepriimtinu teroristų palaikymą iš Erdogano pusės. Anonymous imsis atakuoti Turkijos interneto segmentą, Turkijos bankus ir Turkijos vyriausybės puslapius, o taip pat šakninius serverius. Jeigu ir tai nesuveiks, tai seks atakos į oro stotis, karinius objektus, komunikacijas. Hakeriai gali ženkliai pakenkti Turkijos ekonomikai sugriaudami bankų struktūrą.

Turkijai pasiūlyta baigti beprotystę nedelsiant, nes bus imtasi išvardintų priemonių.

Rusijos Generalinis štabas vakar perdavė Prancūzijai duomenis apie tai, kad Turkija permeta teroristus į Sirijos šiaurės rajonus, papildančius Islamo valstybės teroristų gretas. Generalinio štabo viršininkas papasakojo Prancūzijos kariškiams apie Ankaros vykdomą Sirijos žemės turtų grobimą.

Turkija, priešingai jos įsipareigojimams ir gaunamai milijardinei finansinei ES paramai, nieko nedaro, kad sustabdyti migrantų srautą, kurie kerta jos sieną. Prasidėjus žiemai jų sumažėjo tik nežymiai ir dabar sudaro 4000 žmonių per parą. Tiek migrantų šiuo metu kasdien atplaukia į Graikijos salas. Šį sumažėjimą Frontex sieja su pablogėjusiomis oro sąlygomis, o ne su Turkijos veikla.

Pirmadienį į NATO oro erdvės gynybos misiją „Aktyvi užtvara“ Turkijoje išlydėti septyni Lietuvos kariai. Lietuvos kariai misijos metu užtikrins Turkijos pietinėje dalyje NATO dislokuotų raketinių oro gynybos sistemų „Patriot“ padalinių prijungimą prie NATO ryšių tinklų ir prižiūrės šių tinklų funkcionavimą, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

p25_4

Išeitų, mūsų kariai saugos tarptautinį terorizmą remiančią valstybę, kuri tiesiogiai dalyvauja konflikte Sirijoje, organizuoja pabėgėlių laviną į Europą.

Manau, kad tai ne karinė „misija“, kad tai dalyvavimas nusikaltime, kad tai NATO ir Lietuvos diskreditavimas.  


Šauksmas

Leave a Reply