Pietų fronte nieko naujo…

Panašu, kad ponia Merkel priėjo liepto galą. Ji nieko nedaro, nes nežino ką daryti. Gal nebegauna „iš viršaus“ komandų? O gal todėl negauna, nes šis scenarijus – chaosas ir suirutė Europoje ir buvo jos šeimininkų tikslas…

Vokiečių spaudoje rašoma: „Merkel aplinkoje skamba paniški skaičiai: 800000, 900000, milijonas, daugiau milijono…

…Vokietijoje vienas paskui kitą dega bendrabučiai, skirti priimti šią nematytą ordą. Serbijos premjer-ministras Aleksandras Vučičus vos ne verkdamas prašė Vokietijos vyriausybės: baikite mokėti kišenpinigius laukiantiems politinio prieglobsčio!

angela-merkel-188800

Praeitą pirmadienį tarytum ir kanclerė suprato, kad reikalingi skubūs ir ryžtingi veiksmai. Pasigirdo gandai, kad tarytum vietoj pinigų pabėgėliams pradės išdavinėti produktus arba talonus jiems.
Bet jeigu toks sprendimas bus priimtas net rytoj, jis nesustabdys nelegalų armijos, kuri juda dabar per serbų miškus į Vengrijos ir Vokietijos pusę. Kiek jų ten? 20-30 tūkstančių? Ar 50-70? O gal, ir 100? Juk ši banga pakeliui įtraukia į save ir serbus…
Tiesiog neįmanoma išlaikyti atjautą, matant kaip diena iš dienos tūkstančiai ir tūkstančiai stiprių, linksmų, normaliai aprengtų, nors ir pavargusių jaunų darbingų žmonių ateina kaip nekviesti svečiai į tavo namus, kad pailsėti, pasigydyti, gauti pinigėlių, nugvelbti visą tai, kas nepaslėpta, o po to tavo sąskaita grįžti atgal ir juokiasi iš tavo dosnumo. Pirmą kartą Merkel vyriausybė elgiasi neadekvačiai situacijai. Buksavimo priežastis aiški, bet jau vėlu ieškoti politkorektiškų sprendimų. Reikia skubiai priimti efektyvias priemones“.

http://www.rg-rb.de/index.php?option=com_rg&task=item&id=16720&Itemid=13

Paruošė P.G.

Šauksmas

Leave a Reply