Potencialūs teroristai – nelegalūs migrantai toliau plūsta į ES: Ne visi musulmonai – teroristai, bet visi teroristai buvo musulmonai

Šiuo metu europiečių žvilgsniai buvo nukreipti į nesibaigiančius teroro aktus Prancūzijoje ir Vokietijoje, ir pabėgėlių tema, tos tikrosios teroro priežasties tema, pasitraukė į antrą planą. Tuo tarpu nelegalūs migrantai, pagrinde musulmonai, migracijos provokatorės Angelos Merkel pakviesti toliau skuba prie Vokietijos vaišių stalo, kad pasivaišinę galėtų „netikėliams“ kapoti galvas, traiškyti sunkvežimiais, sprogdinti. Procesas vyksta pilnu tempu. Kasdien tiktai per Italiją ir Balkanus atvyksta šimtai ir tūkstančiai migrantų, kurie pakeliui į Merkel „pažadėtąją žemę“ siaubia ir visai jų nekvietusias Europos valstybes. Trumpai spžvelgiama Italijos ir Balkanų šalių migracijos situacija.

AP_16204722773895-640x480

Italija bijo dėl Kalė pavyzdžio stovyklų susidarymo

Šią Italijos problemą nušviečia Breitbart. Leidinyje rašoma, kad Italijos vyriausybė bando surasti papildomas vietas atvykstantiems į šalį migrantams per nesaugomas Italijos sienas. NATO laivai Viduržemio jūroje užsiima ne valstybių sienų apsauga, o afrikiečių transportu į Italiją. Tai jiems puikai sekasi. Negrų bei arabų skaičius Italijoje sparčiai didėja. Austrijai įvedus sienų kontrolę Merkel svečiai kaupiasi Italijoje.

Šį afrikiečių transportą į Italiją reikia laikyti sąmoninga veikla, nes yra Kanarų salų precedentas, kur „pabėgėlių“ srautas į salas iš Afrikos buvo labai greitai sustabdytas. Ispanai negelbėjo sąmoningai skandinamų laivelių, o juos buksuodavo prie Afrikos krantų. Kanarų salas pasiekusius migrantus jie tuojau pat sugrąžindavo į Afriką. Migrantų srautas labai greitai tapo lygus 0.

Šiais metai buvo iš jūroje sąmoningai skandinamų laivelių į Italiją NATO laivais suvežta 80000 nelegalų.

Frontex duomenimis, Libijoje šiuo metu daugiau negu milijonas migrantų iš Afrikos laukia galimybės persikelti į Italiją.

Italijoje yra maždaug 135 000 žmonių, kurie pasiprašė prieglobsčio ir yra migrantų priėmimo centruose.

Daugelis iš jų bijodami negauti teisės pasilikti nelaukia registracijos procedūrų baigties ir stengiasi iš Italijos prasiskverbti į Prancūziją, Šveicariją ir Austriją. Dėl sustiprintos sienų apsaugos jiems sunkiais sekasi tai padaryti ir migrantai ima kurti stichines stovyklas kaimyninių valstybių pasienyje, kuriose laukia galimybės nelegaliai pereiti sieną.

Italijos-Prancūzijos pasienyje 30000 migrantų įkūrė stovyklą netoli Ventimiglia miesto. Kita stovykla formuojasi Šveicarijos pasienyje prie Komo ežero. Prie Brenerio perėjos į Austrija irgi gali susiformuoti migrantų stovykla.

Austrai svarsto galimybę statyti sieną, kad apsiginti nuo nelegalių migrantų.

Europos komisijos nelegalų perkėlinėjimo į kitas ES šalis iš Italijos programa, kurioje taip noriai dalyvauja svetimiems parsidavusi ir antilietuviška mūsų valdžia, griūna. Iš 39600 numatytų perkelti asmenų buvo perkelta viso 877. Višegrado šalys, atsakingai žiūrinčios į savo piliečių saugumo klausimus, savo valstybių interesus, visiškai atsisakė priimti šiuos „pabėgėlius“.

Tuo metu nelegalų skaičius Italijoje auga. Per savaitę jų padaugėja maždaug 4000 žmonių.

Serbija

Kiekvieną dieną į Serbijos sostinę Belgradą iš Bulgarijos ir Makedonijos atvyksta po 200-300 migrantų

Šalyje šiuo metu yra 2700 migrantų, pagrindinai afganai ir pakistaniečiai, kurie nori prasiskverbti į Vakarų Europą. Vengrija į savo teritoriją įleidžia po 30 migrantų, kurie čia pilnai identifikuojami.

Šiuo metu Vengrijos, Austrijos, Slovėnijos ir Makedonijos kariuomenės jau dalyvauja sienų kontrolėje.

Bulgarija ėmė ruoštis migrantų antplūdžiui po maišto Turkijoje

Bulgarija imasi priemonių, kad pasirengti galimam migracijos srauto sustiprėjimui iš Turkijos po neįvykusio perversmo. Bulgarijos premjeras Boiko Borisovas pasakė: „Situacija prie sienos tapo dramatiškesne. Mes ruošiamės rimtoms problemoms su pabėgėliais… armija, policija ir žandarmerija dirba“. Kaip pranešė Reuters, Bulgarijos policija pasienyje su Turkija kasdien sulaiko iki 200 nelegalių migrantų.

ES naikinimas tęsiasi ir tęsis, kol prie jos vairo bus  nusikaltėliai.

Ne visi musulmonai – teroristai, bet visi teroristai buvo musulmonai. Prieš metus vokiečiai su džiaugsmu sveikino atėjūnus, šiandien jie brangiai moka už savo kvailumą ir valžios nusikaltimus.

Neįleiskime šį rudenį į Seimą žmonių, tų partijų, kurios balsavo už musulmonų – potencialių teroristų vežimą į Lietuvą. Tai pražūtis Lietuvai.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply