Prancūzijos skverneliams nesiseka integruoti čigonus (video)

Prancūzijoje vėl degina mašinas, praneša 1tv. Šį kartą neramumai įvyko Prancūzijos rytuose, Moirans mieste. Pogromus surengė čigonai, kurie reikalauja laikinai paleisti iš kalėjimo du jų diasporos atstovus tam, kad jie galėtų dalyvauti jų draugo laidotuvėse, žuvusio autoavarijoje, kuomet šis vairavo pavogtą automobilį.

Moirans102

Apie šimtą jaunų čigonų, apsiginklavusių armatūra, plėšė pastatus, geležinkelio stoties rajone, degino ten esančius automobilius, vertė ant bėgių mašinas auto pakrovėjo pagalba. Buvo nutrauktas traukinių eismas. Vakare policijai pavyko įvesti padėties kontrolę.

https://youtu.be/QNHiG16jMUM

Pagal vietinės žiniasklaidos duomenis, riaušės vyko ir kalėjime, kuriame kalėjo vienas iš įkalintųjų, kurį čigonai reikalavo išlaisvinti. Areštuotieji atsisakė grįžti į kameras po pasivaikščiojimo ir ėmė viską deginti, kas tik buvo jiems po ranka -baldus, matracus. Tam, kad numalšinti čigonų maištą, atvyko specialiosios pajėgos.

Lietuviškiems integratoriams skverneliams reikia suskubti, nes prie Vilniaus taboro yra ir geležinkelis, ir aerodromas. Ką žinai? Supyks čigonai, kad jiems trukdo laisvai prekiauti narkotikais ir sudegins lėktuvus su visais traukiniais.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply