Prašau sustabdyti alfa.lt veiklą

Lietuvos Respublikos Generalinei Prokuratūrai

priedas prie prašymo reg. Nr. 5.6 – 1170

 Papildydamas prašymą Nr. 5.6 – 1170, pridedu daiktinį įrodymą, kad Algis Ramanauskas veikia nusikalstamoje grupuotėje ir prašau sustabdyti internetinio portalo alfa.lt veiklą. 2016 m. kovo 30 dieną šis portalas paskelbė piliečio Algio Ramanausko neapykantos kupiną straipsnį “Idiotai už vairo”. Šiame straipsnyje jis atvirai atskleidė savo sociopatinio pobūdžio, neapykantos kupiną ir atvirai su kitaminčiais susidoroti skatinantį straipsnį.lt_alfa_app-screen-0

Be kita ko, šiame straipsnyje itin įžeidžiai ir paniekinamai atsiliepiama apie imigrantus, kas prieštarauja dabartinei ES vykdomai imigracijos politikai. Tuo metu, kai visa Europa stengiasi priimti pabėgėlius iš karo nuniokotos Sirijos – pilietis Algis Ramanauskas su jo nusikalstamai grupuotei galimai priklausančiu portalu alfa.lt Lietuvos gyventojus nuteikia, kad imigrantai yra žemesnės rūšies žmonės.

Žemiau pateikta viena citata iš straipsnio taip pat akivaizdžiai įrodoma Algio Ramanausko panieka veikiantiems LR įstatymams.

“Mano organizmo ir smegenų maistas yra neapykanta, ir todėl, it koks ryklys, kuris negali neplaukti, nes paskęs, aš karts nuo karto išvažiuoju į Vilniaus gatves pasidairyti į vairuojančius idiotus.”

“Lygiai dėl tų pačių priežasčių idiotai negali gyventi be šūdniekių ant Žaliojo Tilto. Jiems, sako idiotai, didžiuliai tilto šūdniekiai yra gražu, tai yra jų istorija ir dar paveldas.”

“Reikia viešajame tualete įdarbinti imigrantą, jutiklio pareigose. Toks darbuotojas kavojasi kažkur po klozetu ir, pajutęs kad nesąžiningas besišlapinantysis nepakelia dangčio ir pavaro ant kraštų, tučtuojau tvoja teleskopiniu batonu nesąžiningai besišlapančiajam per reproduktorių, plius dar po to apšlapina besišlapinusįjį pats, kad besišlapinusysis savo kailiu pajustų tai, ką jaučia klozeto dangtis. Tai labai gera bausmė ir atgrasymo priemonė. Plius, imigrantai galės užsidirbti pirmai pradžiai, kad įsitvirtintų visuomenėje. Tu negali štai taip, kaip niekur nieko atvažiuoti į šalį ir nepadirbėti metus kitus jutikliu tualete.”

“Šitaip aš skatinu susidorojimą su socialine grupe, kas yra baudžiamojo kodekso straipsnis, kuris numato kad „tas, kas viešais pareiškimais žodžiu ar raštu tyčiojosi, niekino, liepė sušaudyti ar kurstė diskriminuoti apsibezdėjusių debilų grupę ar jai priklausantį šūdžių dėl priklausymo taksistams-apsiperdėliams arba kitiems, panašaus pobūdžio pusžmogiams, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.”

“O dabar, kol socialinė darbuotoja dar neatėmė kompiuterio, — apie pavojus, kurie man gresia. Antivalstybinė rusifikuotoji šunauja ir toliau bando mane išstumti iš viešosios erdvės. Įsivaizduotat? Vienas toks mane paskundė teisėsaugai, kad aš kurstau neapykantą ir smurtą, ar kažką tai. Jūs įsivaizduojat?! Aš! Aš „kurstau neapykantą ir smurtą”!”

IDIOTAI UŽ VAIRO | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/50002504/idiotai-uz-vairo#ixzz44aV6TSdb

prašau sustabdyti portalo alfa.lt kaip nusikalstamos gaujos, skleidžiančios neapykantą ir raginančios susidoroti, informacijos skleidimo įrankio, veiklą.

 Kazimieras Juraitis

Leave a Reply