“Pravyj sektor” žygiuos ir Vilniuje

Print Friendly, PDF & Email

Bent jau taip žada tautininkais save vadinančių partijų ir sąjungų lyderis Julius Panka. Kovo 11-osios proga jis žada dar neregėtas eitynes per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį, nes pirmąkart eisenoje pagal jo planą dalyvaus ir aiškiai pronacistinių pakraipų delegacijos. Tarp jų – ir “Pravyj sektor” partija iš Ukrainos, sėkmingai dalyvavusi sukeliant Maidano riaušes, o pastaruoju metu – ir skerdžiant Donbaso sukilėlius. Pasak kai kurių šaltinių, daliniai iš šios partijos smogikų mūšių metu išstatomi užkardose tam atvejui, jei Ukrainos kareiviai sugalvotų pasiduoti. Tuomet jų užduotis – sušaudyti bailius.

UKRAINE-HISTORY-UPA-NATIONALIST-DEMO

Vyzentalio centras prašo Vilniaus mero Artūro Zuoko neleisti žygiuoti miesto centru. Sugretinus šią žinią su šiandien per Lietuvos radiją nuskambėjusiais komentarais, kad lenkų daliniai pasiruošę įžygiuoti į Vilnių, jeigu čia tęsis prieš NATO nukreiptos akcijos, panašu, kad J.Pankos vadovaujami susivienijimai bus panaudojami tam pačiam vaidmeniui, kokį atliko “Pravyj Sektor” Ukrainoje.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/s-vyzentalio-centras-vilniaus-mera-ragina-uzdrausti-tautininku-eitynes-kovo-11-taja.d?id=67342508

Šauksmas

Leave a Reply