Protestas prieš Merkel migracijos politiką Berlyne

Berliner Zeitung praneša, kad šiandien ant Berlyno simbolio Brandenburgo vartų buvo surengta protesto akciją prieš Merkel vykdomą „atvirų sienų“ politiką. Penkiolika „Identitäre“ judėjimo dalyvių ant šio Berlyno simbolio iškabino transparantą su užrašu „Saugios sienos – saugi ateitis“. Protestuotojai pakluso policijai ir po valandos trukusios akcijos nusileido nuo Brandenburgo vartų. Tuo tarpu Bavarijos finansų ministras reikalauja išsiųsti pabėgėlius namo.

besetzung-brandenburger-tor

„Identitäre“ pasisako prie multikultūriškumą ir islamizaciją. Pasak Berline Zeitung, policija žada protestuotojus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

besetzung-brandenburger-tor--1-

Tuo tarpu:

Bavarijos finansų ministras Markus Söder (CSU) pareikalavo per tris ateinančius metus iš Vokietijos išsiųsti šimtus tūkstančių pabėgėlių. Jis pasakė, kad „prie visų norų nepavyks integruoti tiek daug visiškai skirtingos kultūros žmonių“. Jo žodžiais, Irake ir Afganistane pilietinis karas vyksta ne visoje šių valstybių teritorijoje ir žmonių gyvybei niekas negresia. Pilietinis karas Sirijoje truks irgi ne amžinai, mano politikas.

Bayern-Hunderttausende-Migranten-zurueckschicken-Nicht-integrierbar-story-526746_630x356px_721d04299ee37349644c506f9dd547b7__soeder-s_1260_jpg

Šauksmas

Leave a Reply