Purvina politika – deepmud

Print Friendly, PDF & Email

Šitas terminas yra naudojamas apibūdinti kariaujančių šalių arba desperatiškai kovojančios verslo kampanijos veiksmus dėl išlikimo. Tada šalis bet kokiomis sąlygomis aukodama savo biudžeto, gyventojų ar kitus resursus  siekia įgauti karinės ginkluotės ar kitą strateginį pranašumą pasiekti pergalei. Taikos metu taip nesielgtų, nes tai atrodytų beprotiška ir nepriimtina. Tokioje situacijoje yra atsidūrusi Ukraina, ji paaukojo savo ekonomiką, vidinę santarvę, žmonių gyvybes ir likimus vardan 23 metus kurtos iliuzijos. Labai panašu, kad ji nepakils iš šio kolapso, kaip nepakilo jau 10 metų po karo subyrėjusi buvusi Jugoslavija.

phpThumbPraėjęs šimtmetis pasauliui davė tik 7 metus taikos, paskutinių 20 metų karai, jų valdymą ir jų finalus aktyviai kontroliavo Jungtinės valstijos. Daug jų vyko svetimomis rankomis, pasinaudojant teroristų organizacijomis ir jos atvirai padėdavo nuversti neįtikusių režimų vadovus. Valstijų ar NATO vadovų išsakoma oficiali nuomonė gaudavo gera pagrindą viešųjų ryšių manipuliacijomis. Rezultate milijonines žmonių aukas skaičiuodavo pasmerktų šalių gyventojai, o pergalės bonusai atitekdavo vakarų aljansui.

Stebint šių dienų Ukrainos agoniją, bandoma sukurti naują vertybių tarp vakarų ir Rusijos diskusijų lygmenį. Vakarų pusė ciniškai klausia: ką jūs siūlote Ukrainai, pažvelkite, jūs pakėlėte prorusiškus piliečius kovai su nauja mūsų atvesta valdžia, kuo jie kovoja, 30-50 metų senumo ginklais, tai prilygsta neandertaliečiui besimojuojančiam vėzdu. Taip jūs buvote atsiuntę puikius, intelektualius lyderius kaip Girkiną bei Borodaju, o mes sugebėjome taip paveikti Rusijos 5 kolonos pagalba, kad tie 2 atstovai buvo priversti grįžti į Maskvą. O kas dabar yra rytų Ukrainos herojai??? Smogikai Motorola ir Gyvi, kurie šaudo į viską kas kruta 1 km spinduliu. Čia reikėtu pripažinti, vakarų aljansas visada turėjo svertų ir išdavikų priešininkų stovyklose, sugebėdavo sumodeliuoti ir įgyvendinti ilgalaikio pobūdžio klastingus scenarijus, čia valstijos gali pasididžiuoti savo analitiniais centrais, kaip šauti, kad 1 šūviu nušauti dramblį, o dar geriau – 2. Pažvelkite, kokį pasaulio modelį siūlome, mes atvedėm šią vakarų civilizaciją iš feodalizmo į kapitalizmą. Pažvelkite kiek mes techninio progreso atnešėme praėjusiam šimtmetį. Pažvelkite į mūsų naujų technologijų kylančias korporacijas, kaip pvz. Tesla, tie be galo ambicingi vadovai gamina laiką aplenkusius elektrinius automobilius, netrukus paleis į orbitą virš 700 palydovų ir įsitvirtins kaip naujas interneto tiekėjas, greitai visuomenei bus pasiūlytas keliavimas po pasauli hyper greitu būdu vakuuminiuose vamzdžiuose, visi lėktuvai, automobiliai su vidaus degimo varikliu taps atgyvena, internetas su palydovu bus pasiekiamas visiems, bet kuriame pasaulio krašte. Begale šių naujų technologijų mes pasiūlysim naujos pasaulio tvarkos amžiuje.

Rusija taip pat jau kariauja 3 pasaulinį karą, o Krymo operacija tik deepmud faktorius. Šioje vietoje Putinas puikiai suprato, kad nereikia klausyti amerikiečių, kaip gyventi demokratiškai, o kad būtų pasiekta demokratija, reikia veikti ir gyventi taip, kaip daro amerikiečiai. Šiuo metu Lietuvos valdžia imasi aktyvios propagandinės kovos veiksmų prieš Rusiją, vaizdas iš šalies atrodo labai apgailėtinai, daug triukšmo ir necenzūrinės leksikos, matyt tokio deepmud reikėjo Lietuvos karo strategams ir tas debiliškas ministro Linkevičiaus siūlymas visiems persišauti kojas….. Kas geriau, jei ne šio triukšmo iniciatorė Lietuvos prezidentė turėjo žinoti apie įvestas sankcijas Lietuvai ir likusiam vakarų aljansui, kas jos yra tik atsakas į tas sankcijas, kurių reikalavo Grybauskaitė Rusijai. Sunku patikėti, kad tokias pareigas užimantis šalies pareigūnas pamiršo apie PPO sutartis kurias pasirašė tiek Lietuva, tiek Rusija. Tokių sankcijų įvedimas prieštarauja šiai sutarčiai. Pažvelkite į kasdienę isteriją dėl Putino, pasaulyje nėra kito tokio politiko, kuris taip būtų aptarinėjamas, jau susikūrė visa pramonės šaka, kurie kaip bažnyčia perteikia Putino kalbas besmegenių miniai. Dauguma paprastų tautos bėdžių supranta rusiškai Putino išsakytas mintis, bet Lietuvos neklystanti propaganda savinasi teisę teisingai perteikti jo kalbų ir veiksmų prasmę.

Vakarų aljansas tiesiog paniškai bijo dėl galimybės prarastį savo komfortišką gyvenimo būdą, o šių dienų kolonijos nebenori išlaikyti nūdienos Romos imperijos. Iki naujos pasaulio tvarkos įvedimo, dar reikia atlikti daug darbo, nesvarbu, kad valstijų ir ES valstybių skolos neatlaiko jokios kritikos, dešimtmetį dar jomis bus galima manevruoti. Stiprėjantis kitas pasaulio geopolitinis centras kaip BRICS, skatina vakarų masmedijos isteriją Rusijos atžvilgiu, būtinybę valdyti kritinės masės žmonių sąmonę, o tai nėra ilgalaikė galimybė, sekantis neišvengiamas žingsnis bus žmonių žymėjimas skaitmeniniu kodu ant odos arba elektroninės mikroschemos implantavimas po oda. Šitas būdas leis baimės pagrindu kontroliuoti visuomenę. Tam atvejui labai pasitarnaus tie 700 Teslos korporacijos palydovų. Būsime ne tik matomi, bet ir nuspėjami pagal savo charakterio profilį, tam reikalui jau kurį laiką veikia ir praktinį įdirbį turi sukaupę virtualūs visuomeniniai internetiniai centrai kaip Facebook, Twiter ir t.t.

Šiuo metu konfrontuojančios valstybės kovoja dėl galimybės gyventi pagal savo kuriamą ateities modelį, o pasaulį valdantiems globalistams toks scenarijus netinkamas, jiems įprasta primesti savo reikalavimus kolonijoms, o ši planeta su gyventojais yra jų pergalės bonusas. Viena mes jau žinome: vakarų pasaulis žaidžia dvigubų standartų sistemoje, jokios laisvės, demokratijos ar teisės į savo turtą ji negarantuoja. Dar blogiau, kada kėsinasi į šeimos vertybes, žmogaus dorovę, psichiką  bei jo natūralų,prigimtinį formavimąsi ciklais su gamta. Čia ir įvyks didžiausia tragedija, kada žmogus bus pavergtas ne tik kūnų, protu, bet ir siela, o kur dar šėtoniškos žmonijos populiacijos mažinimo programos.

Rytų Ukrainoje kilęs kruvinas konfliktas parodė, kad tariamai demokratiniam pasauliui yra nusispjauti į tų regionų daugumos gyventojų nuomonę. Donecko ir Lugansko sričių visuomenė taip pat moka žmonių aukomis savo deepmud. Žaidžiama skambiomis, patikrintomis klišėmis- Rusija yra okupantas, vakarams Kosovo palyginimas netinka, nes atsiskyręs Kosovas tapo nepriklausoma respublika, bet niekas nenori prisiminti, kada buvo atsiradęs teritorinis ginčas tarp Ukrainos ir Rumunijos dėl Gyvačių salos ir aplinkui esančio jūrinio šelfo, tame konflikte figūravo ir tokios kompanijos kaip BP ir “Royal Dutch / Shell”, teismo verdiktas buvo komercinis. Ukraina, kuri nieko nežadėjo šioms kompanijoms, liko su sala, o Rumunijai atiteko jūrinis šelfas, kuriame gausu naftos ir dujų. Tarptautinio Teisingumo Teismo sprendimas buvo pripažintas kaip pats teisingiausias ir dėl Ukrainos praradimų niekas nesivargino protestuoti, visos ankstesnės sutartys pasirašytos tarp TSRS ir Rumunijos laikomos kaip netekusios galių po TSRS subyrėjimo, o tų beveik šimto saloje gyvenančiu žmonių niekas nesiteikė klausti su kuo nori gyventi Gyvačių salos gyventojai ir ar jie turi pagal visas konvencijas teisę į salos jūrinį šelfą, pasirodė teismo proceso metu svariausi argumentai buvo iš didžiųjų naftos kompanijų.

Egidijus Baltušis

Šauksmas

Seo Paslaugos EnterNet

Leave a Reply