Putinas: Negalima kurti visuomenės orientuotos į migrantų interesus, gyventojai nesupras

Vladimiras Putinas, pokalbyje su tarptautinių informacijos agentūrų vadovais Sankt Peterburge vykusio ekonomikos forumo metu, pasakė, kad priimti reikia tiek užsienio piliečių, kiek valstybė gali adaptuoti jų savo darbo rinkai, kalbos ir kultūros tradicijoms. Putinas pažymėjo, kad neturi piktdžiugos, nes Rusija pati ne visada efektyviai susidoroja su migracijos klausimais.

346642

„Reikia priimti tik tokį užsieniečių skaičių, kurį valstybė sugeba adaptuoti vietos darbo rinkai ir adaptuoti vietinei kalbai ir kultūros tradicijoms“, – pasakė Putinas susitikime su tarptautinių informacijos agentūrų vadovais.

Jis pažymėjo, kad visuomenės statybos modelis, kai atiduodama preferencija migrantų interesams, „žinoma, atrodo gražiai, bet, galų gale, gali sukelti pačių gyventojų susierzinimą“.

„Mes neturime piktdžiugos šiuo atveju, nieko nekaltinam. Pas mus pačius ne viskas išeina. Bet, man atrodo, kad pas jus aštresnė problema, nes vis tiktai migracijos srautai, kurie pas jus atvyksta – tai visai svetimi žmonės, o pas mus ne“,- pasakė prezidentas ir paaiškino, kad žmonės iš buvusių TSRS respublikų turėjo ryšį su bendra valstybe.

Priminsim, kad netgi SNO vertina situaciją su Migrantais ES kaip kritinę ir perspėja apie artėjančią humanitarinę katastrofą. Organizacija norėtų, kad europiečiai keistų savo požiūrį į migrantus.

Šaltinis

Šauksmas

Leave a Reply