Putinas daliai Lietuvos politinio elito parengė galingą propagandos smūgį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas padarė ėjimą, kurį galima pavadinti „šachas politiniam elitui“. Pasitelkęs savo „minkštosios galios“ aparatą, nusprendė imtis postsovietinio elito, dalis kurio randasi žinoma ir Lietuvoje.

šachasBaltnews.lt korespondentas iš RF sostinės praneša, jog Vladimiras Putinas priėmė sprendimą išslaptinti daugybę archyvinių dokumentų ir tam pasirašė atitinkamą įsakymą, kad valstybės archyvas pereina tiesiogiai valstybės vadovo žinion.

„Kalba, kiek žinau pagal informaciją iš archyvų žinybos, eina apie laikotarpį nuo 1930 iki 1989 metų. Ten yra bylos, atleiskite, bildukų [skundikų]… su labai įdomiomis pavardėmis“. „Kai kurie dokumentai visuomenę nustebins…“ – cituoja RF prezidentą Vladimirą Putiną Rusijos masinės informacijos priemonės. Greičiausiai tie dokumentai bus paskelbti čia arba/ir čia:

Ekspertų vertinimu, priimtas sprendimas – Maskvos atsakas į „Panamos dokumentus“. Neabejotina, jog artimiausiu metu Europos politinėje arenoje atsiras nemažai politinių lavonų“, – teigiama tinklapyje.

„Neabejotina, jog smūgio banga palies ir Lietuvos elitą, savo šaknimis giliai įaugusį į tarybinę dirvą. Kurių pavardės bus paskelbtos pirmiausia, kokie dokumentai išslaptinti ir kaip archyvai pakeis postsovietinį pasaulį?“, – užduoda klausimą baltnews.lt, žadėdamas sekti įvykius.

sarmatas.lt

Leave a Reply