ROLANDAS PAULAUSKAS. PASIRINKIMAS BUS!

Neseniai viešoje erdvėje pasirodė Lietuvos Liaudies partijos kreipimasis į mane ir Zigmą Vaišvilą su kvietimu dalyvauti kartu šių metų rinkimuose į Seimą. Tikiuosi, kad Zigmas Vaišvila atsakys už save pats, o aš priimu Liaudies partijos kvietimą. Manau, kad tas kvietimas buvo padarytas dėl tų šimtų videofilmų internete. Tuose filmuose jau dešimtmečiais išsakomos mintys, pasiūlymai įvairiausiais Lietuvos valstybės ir Tautos klausimais.

 

Rolandas-VDA-300x169Šių metų rinkimai daugeliui Lietuvos žmonių sudėtingi ta prasme kad, kaip žmonės sako, “nėra ką rinktis”. Partijos supanašėjo, nesuprasi, kuo jos besiskiria. Ir priimdamas Lietuvos Liaudies partijos kvietimą, kartu su mūsų gretų žmonėmis, noriu pasiūlyti visiems pasirinkimo galimybę. Galimybę rinktis ne pagal paskiras pavardes, pagal veidus, o pagal pažiūras. O tos pažiūros, kaip jau sakiau, atsispindi “Naktigonėse”, ELTOS pokalbiuose, publikacijose įvairiuose laikraščiuose. O koncentruotu pavidalu, jeigu Jutube įrašysite mano pavardę, jūs rasite video “Tautinės valstybės išlikimo pamatas”, arba kitaip tariant “15 punktų”. Ten išsakytas daugelio dešimtmečių apmąstymo rezultatas.

Kartu su Lietuvos Liaudies partija mes siūlysime rinktis ne paskiras pavardes (nors be abejo, bus ir pavardės, bus rinkimų sąrašas). Mūsų pavardžių sąraše bus žmonės, visi telpantys, kaip mes vadiname, į bendrą prasmių lauką. Vienodo mąstymo žmonės suteikia garantiją, kad kai ateis laikas pakelti ranką už vieną ar kitą įstatymo nuostatą – jie ir laikysis bendrų pažiūrų. Nes jeigu žmonės pažiūrų sistemos neturi – partijos suvienodėja, todėl ir balsavimai atrodo keisti ir neatstovauja rinkėjų pasaulio suvokimo.

Taigi mes išeinam su žinia, kad pasirinkimas – bus! Didelių pinigų mes, žinoma, neturėsim, todėl negalėsime nupirkti ir žiniasklaidos. Internetinė erdvė bus mūsų pagrindinė aikštelė. Todėl visus neabejingus žmones, pritarančius mūsų pasirinkimui, raginu platinti šią žinią: PASIRINKIMAS RUDENĮ BUS! IR TEGAUSĖJA MŪSŲ GRETOS!

Tautinės valstybės išlikimo pamatas (15 punktų)

Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas

Leave a Reply