RTD rodo naują laidą Larry King Now, jos tema — socialiniai tinklai

Programos svečiai žymiajam televizijos vedančiajam papasakojo apie priklausomybę nuo socialinių tinklų, apie jų įtaką į šiuolaikinės visuomenės psichiką ir apie tai, kokia socialinių tinklų ateitis.

king-2905_1369828789

Larry Kingo svečiais tapo Džefas Neilin, populiari blogerė Channa Pein, reporterė Sara Kessler ir žurnalistas Nilolas Karr, kurio knyga apie internetą buvo nominuota Pulicerio premijai. Svečiai pagrinde patvirtino faktą, kad priklausomybė nuo socialinių tinklų tapo problema šiandieninėje visuomenėje.

„Niekada anksčiau pas mus nebuvo technologijos, su kuria mes be perstojo sąveikaujame, kada mes nemiegame. Lengva suprasti, kad tai keičia žmonių elgesį, jų mastymą ir bendravimo manierą“, – pabrėžė Nikolas Karr.

Taip pat svečiai papasakojo Kingui apie tai, kaip socialiniai tinklai veikia į jų darbo procesą.

„Man kaip žurnalistui tai puikus instrumentas, leidžiantis susisiekti su kuo noriu Twitteryje arba pasisakyti tiems, kurių balsas kitaip nebūtinai būtų išgirstas. Bet kuris žmogus gali pasakyti: „Aš čia! Štai mano blogas, štai mano Twitter“. Tai, žinoma, labai geras resursas“, – pažymėjo Sara Kessler.

Laida bus RTD  eteryje balandžio 16 dieną 15:30 ir 20:30 Lietuvos laiku. Taip pat ją galima pamatyti  kanalo puslapyje.

šaltinis

Šauksmas

Leave a Reply