Rusai kalti ir Putinas

Jadvyga Klibavičiutė

Nebėra tos srities Vokietijoje, kuriai rusai nebūtų pakenkę. Viskuo jie kalti. Niekas kitas. Visur Putino ranką galima įžvelgti. Vokiečiai taip ir daro, žiniasklaida jų nuo ryto ligi vakaro Maskvą demaskuoja, 24 valandas per parą. Nepagalvojo gerai vokiečiai, kai Angelą Merkel kaclere rinko, leido jai daugiau negu dešimt metų Vokietiją valdyti. Nepagalvojo naivuoliai, kad šita frau iš Rytų Vokietijos dar jaunystėje galėjo būti saugumiečio Vladimiro Putino užverbuota, ten tuo metu dirbusio. Štai dabar ir srebia tą košę.

OeGrslQy3fE

Naujųjų metų išvakarėse rusai, matomai, patarė Merkel leisti  pabėgėliams važinėti po visą Vokietiją traukiniais nemokamai. Šie naivūs pabėgėliai, kuriems  Merkel rusams liepus moka po 640 eurų per mėnesį, suteikia būstą, nemokamai remontuoja dantis, neturėdami ką veikti ėmė ir atvyko į Kiolno geležinkelio stotį. Pasigrabaliojo, pašvėntė, kaip balti žmonės iki ryto ir grįžo miegoti čiūčia liūlia iš to Kiolno. Jei ne tie prakeikti rusai, taip ir nesužinotų vokiečiai, kad 1000 jų moterų buvo seksualiai prievartaujamos ir plėšiamos.

Tarytum nurimo viskas, nutilo, bet štai ir vėl tie prakeikti rusai. Dabar jau jų 13 metų rusaitė moksleivė Liza ėmė ir uždarė penkis turkus su arabais į kambarį Berlyne, ir 30 valandų vargšus prievartavo. To negana, kai viskas tarytum aprimo, surengė Putinas visoje Vokietijoje mitingus, demonstracijas. Blogi jiems, matai, migrantai. Vokiečiai plėšiami ir prievartaujami tyli, o repatriantai iš Rusijos murma nepatenkinti. Moteris nuo gerųjų migrantų gina.

Ir vėl viskas atslūgo, tarytum. Bet tada, matyt, Putino agentas Bavarijos premjeras, Horstas Zeehoferis (Horst Seehofer) pareikalavo iš Angelos Merkel sumažinti migrantų antplūdį į Vokietiją. Pagrasino partijų koalicijos CSU/CDU skilimu, jei ši nesiims skubių priemonių nekontroliuojamai migracijai stabdyti.

Tas Maskvos šnipas, tas Zeehoferis, be to, ėmė ir suabejojo ekonominių sankcijų Rusijai tikslingumu. To negana, vasario 4 dieną vyksta pas savo šefą Putiną į Maskvą.

Įvedė Vokiečiai sankcijas Rusijai, panaikino Vokietijoje milijoną darbo vietų. Vietoj to, kad įvestų dar daugiau sankcijų ir panaikintų Vokietijoje dar kelis milijonus darbo vietų, tas bavaras važiuoja tartis! Gerai Vokietijos spauda darė, kad pyktinosi. Kam vokiečiams dirbti? Gaus visi pašalpas, kaip pabėgėliai, vaikštinės visi 80 milijonai gatvėmis, tuštinsis baseinuose, masturbuosis sau ramiai. „Don’t Worry, be Happy“, kaip vienas negras kažkada dainavo.

Kur tik nedurtum Vokietijoje pirštu ar dar kuo kitu, visur kyšo Putino ausys. Jis ir „atvirų durų politiką“ Vokietijai sugalvojo, jis ir pusantro milijono migrantų į Vokietiją priviliojo.

6a5276f52df939514b12cbeb301

Jis ir migrantus, matyt, verčia vokiečių baseinuose negražiai elgtis. Jis ir vokietes, matyt, išmokė arčiau negu „per ištiestos rankos atstumą“ prie savęs migrantus prisileisti, burkų nenešioti, sijonų iki žemės, atidengtomis akimis vaikščioti.

Į visas puses tie Putino čiuptuvai nusitęsę, net į Ameriką. Putinas taip paveikė amerikiečius, kad šie nustojo vokiškus automobilius pirkti. Lapkritį VW pardavimai krito 24,7 %, o gruodį 9,1 %, o šių metų sausį – dar 15 %. Tikras siaubas. Ir kas patikės, kad tai dėl machinacijų su šių automobilių tarša. Jei ir buvo machinacijos, tarkim, tai dėl jų vien tiktai Putinas kaltas, kas daugiau.

Susėdo vieną gražią dieną Vokietijos ekonomistai ir paskaičiavo: jeigu pabėgėlių atvyks šiais metais milijonas su trupučiu, tai visas jų banketas kainuos 50 milijardų iki 2017 metų. Bet štai, negeros naujienos iš viso pasaulio. Ne milijonas, bet dvidešimt milijonų susiruošė atvykti. Visa Afrika ir Artimieji Rytai lagaminus kraunasi, visos pabėgėlių stovyklos Jordanijoje, Libane, Turkijoje ir t.t. 20 milijonų migrantų Vokietijai šiais metais žadama, o ne vienas. Tai kieno čia darbas jei ne Putino? Ar pati Merkel sugalvotų tokia kvailystę, kad visam pasauliui viešai paskelbti kokius milžiniškus pinigus (Afrikos masteliais) migrantams Vokietija moka, kad „durys atviros“ ir visų jų į savo sterblę įkrentančių Merkel laukia nesulaukia, kad jau net geriausius 5 žvaigždučių viešbučius Berlyne jiems samdo?1365141947_angela_merkel_02

Vaikščiodavo kažkada Angela Merkel Vokietijos pajūriu plika, kaip undinė, o dabar ką, visą laiką turi ištiestą ranką laikyti, kad pabėgėliai neprisiartintų. O jei iš užpakalio griebs? Iš užpakalio, juk, net pas frau Merkel rankos neauga. Štai ką tas bestija Putinas pridarė!

Leave a Reply