Satanistų „dievas“ Bafometas išeina į dienos šviesą

Liepos 22 dieną Detroite (JAV, Mičigano valstija) įvyko satanistų ( ir masonų) dievo Bafometo (antikristo) bronzinės statulos prezentacija. Skulptūrinė grupė vaizduoja sėdintį soste velnią. Skulptūros aukštis 2,7 metro, svoris – viena tona.

Prezentacijoje dalyvavo keli šimtai žmonių, kurie sveikino Bafometą šūksniais – „Šlovė šetonui“. Bronzinio stabo prezentacijos vieta iki paskutinio momento buvo laikoma paslaptyje, bijant protestų.

CK0Im6XWUAAnLT4

Statula buvo pastatyta pramoniniame pastate netoli nuo Detroito upės, skelbia Reuters.

http://www.reuters.com/article/2015/07/26/us-usa-michigan-satanic-idUSKCN0Q009F20150726

Satanistų šabašo išvakarėse „Šetono šventyklos“ saite buvo paskelbtas anonsas, žadėjęs, kad stabo prezentacija taps „stambiausia istorijoje visuomenine ceremonija“.

http://www.detroitnews.com/story/news/local/detroit-city/2015/07/22/satanic-statue-revealed-detroit-saturday/30508189/

Paminklo atidengimo šventės organizatoriai žadėjo kupiną palaimos šventę ir betvarkės, triukšmo, šėlsmo naktį. Pakviestiems į „iškilmes“ buvo siūloma „sušokti su velniu“ – skambant grupės „Wolf Eys“(Vilko akys) ir pank grupės „Sadist“ „muzikai“. Bilietai į iškilmes buvo parduodami už 25 dolerius ir po 75 dolerius VIP-svečiams.

 Skulptūros, kuri kainavo daugiau nei 100 tūkstančių dolerių, autoriai pažymi, kad Detroitas pasirinktas ne atsitiktinai – būtent šiame mieste, jų žodžiais, gyvena didžiausias „Šetono šventyklos“ pasekėjų skaičius.

O kas abejojo, kad bankrutavęs miestas Detroitas yra apsėstas šetono? Gal ir ant „Žaliojo“ tilto Vilniuje buvo ruošiama vieta Bafometui? Vilnius, juk, sparčiai ritasi bankroto link.

Šauksmas

Leave a Reply