Šeštadienį Vilniuje – protestas pries priverstinę imigraciją

Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją ir Asociacijos „Nacionalinis interesas“

 PRANEŠIMAS SPAUDAI

2016 02 03

 Akcija „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ taps bendros europiečių protesto dienos prieš nekontroliuojamą migraciją dalimi

 

vizualika siandien neateisi

2016 m. vasario 6 d. vyksianti Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją ir asociacijos „Nacionalinis interesas“ akcija, kurios metu bus pristatyta peticija prieš nelegalią priverstinę imigraciją, įtraukta į europiečių protesto renginių sąrašą, kurie vyks 16-oje ES valstybių.

 Negalutiniais duomenimis (dalyvaujančių miestų sąrašas ilgėja kasdien) pilietinės akcijos prieš nelegalią migraciją tą pačią dieną vyks: Drezdene, Prahoje, Bordo, Varšuvoje, Bratislavoje, Amsterdame, Birmingeme, Vroclave ir kt. miestuose.

 Europiečių susirūpinimas dėl savo ateities vis didėja. Šiandien į solidarią akciją prieš nelegalią migraciją, radikalaus islamo įsigalėjimą ir nacionalinių bei centrinės ES valdžios neveiksnumą kviečia piliečius ne tik politinės partijos ir visuomeniniai judėjimai, tačiau ir bendruomeninės organizacijos. Būtent vietos bendruomenių susidūrimas su civilizuoto elgesio taisyklių nepaisymu, kuris dažnas tarp nelegalių imigrantų, ir tapo paskutiniu lašu, perpildžiusiu europiečių kantrybės taurę.

vizualika hijabas

 

Bendroje europinės akcijos dalyvių deklaracijoje, kurią pasirašė taip pat ir asociacija „Nacionalinis interesas“,  teigiama, kad ją pasirašiusieji gerbia Europos šalių suverenitetą ir visų Europos šalių piliečių teisę tvarkyti savo vidaus reikalus taip, kaip jie to pageidauja, taip pat pasiryžę apsaugoti Europą, žodžio laisvę ir visas kitas pilietines teises.

viršelis pagal standarta (1)

 

Lietuvoje akcijos metu bus keliamas reikalavimas atšaukti neatsakingai priimtą įstatymo pataisą, leidžiančią perkelti migrantus iš trečių šalių. Taip pat bus pristatyta net 30 metrų ilgio peticija su daugiau nei 24 000 (pasirašymas vis dar vyksta) pasirašiusių piliečių sąrašu.

 

Akcija vyks 2016 m. vasario 6 d.  12 val. Vilniuje, Vilniaus g. 15 (priešais EK biurą).

 

 

 

Kontaktai:

Marius Jonaitis – 860157540

Vitalijus Balkus – 863421034

Algis Avižienis – 868648156

Šauksmas

Leave a Reply