Kiekvieną dieną į Siciliją atvyksta po 1000 nelegalių migrantų iš Šiaurės Afrikos. Atvykę į Siciliją migrantai bando įvedinėti savo tvarką ir Koza Nostra pradėjo karą su jais.

Sicilija-mafija-paskelbė-karą-nelegaliems-migrantams-708x401

Mafija Sicilijoje turi šimtametes šaknis. Jos čia tarytum nematyti, bet jos buvimą galimą jausti saloje visą laiką. Prabangūs juodi automobiliai, juodi kostiumai ir tamsiai mėlyni marškiniai – jų uniforma. Palermo mieste gidai jums būtinai perspės neišeiti vakare iš viešbučio be reikalo, patars eiti grupele, ne po vieną. Vietiniai siciliečiai neskaito Koza Nostrą didele blogybe. Verslas moka mafijai, o mafija atsiskaito su mokesčių inspekcija, policija ir kitomis verslą kontroliuojančiomis organizacijomis. „Čia reketuoja smulkų ir vidutinį verlą viena firma – mafija, o ne dešimtys valdiškų reketininkų, kaip Lietuvoje“, – pasakojo lietuvė, gyvenanti Sicilijoje.

https://www.youtube.com/watch?v=28AKH1Czxug

Balandžio pradžioje Palermo mieste afrikietis migrantas iš Gambijos gavo kulką į galvą po to, kai gatvėje užpuolė italą. Aiškinama, kad negras „norėjo žaisti futbolą“ ir sumaišė italą su saviškiais. Grįžęs italas su pistoletu rankose irgi, matyt, norėjo žaisti futbolą ir „per klaidą“ afrikiečiui migrantui pataikė kulka į galvą, nes „sumaišė su savais“.

Vokietijoje įprasta, kad atėjūnai „per klaidą“ išprievartauja merginas, vaikus, apiplėšia vokiečius. Sicilijoje kiti papročiai. Pranešama, kad po šio įvykio Koza Nostra pradėjo karą su nekviestais svečiais.

Palermo užtvindytas nelegalais. Nusivylęs miesto meras Leoluca Orlando portalui “MailOnline” pasakė: „Palermo tai jau ne Italijos miestas. Kokia čia Europa, jei einant miestu atrodo, kad esi Stambule ar Beirute.“ Palermo Ballaro rajone, kuriame gambietis buvo sužeistas, migrantai jau sudaro 25 procentų gyventojų. „Italų valstybė yra parklupdyta šios situacijos, o taip pat mafijos, atrodo, kad dingsta miesto kontrolė“, praneša “MailOnline”.

Policijos komisaras Gvido Longo pasakė: „ Koza Nostra nori primesti savo taisykles ir ginti savo teritoriją. Buvo visa eilė antpuolių prieš migrantus, kurie turi mafijos braižą“.

Petras Gulbinslas

Šauksmas

Leave a Reply