Signataras Zigmas Vaišvila: Kova su Raudonajai Daliai tarnaujančia SISTEMA – ne tik sunki, bet ir kankinančiai alinanti!..

Print Friendly, PDF & Email

Juozas IVANAUSKAS

Praeitą savaitę Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa» (EFDD) vadovai Nigel Farage ir David Borrelii kreipėsi į Europos Parlamento pirmininką Martin‘ą Schulz‘ą – dėl politinių kaltinimų Lietuvos žiniasklaidoje, kuriuos paskleidė šiuo metu politikavimu užsiimantis skandalingasis pokerio lošėjas Antanas Guoga, pareiškęs, jog R.Janutienės knygą „Raudonoji Dalia“, išverstą į anglų kalbą („Red Dalia“), EP nariams neva išplatino R.Pakso padėjėjai, EFDD sekretoriato atstovas kartusu Rusijos piliečiu ir Maskvoje gimusiu Lenkijos piliečiu.

 

„Po radijo interviu su EP nariu A. Guoga LRT radijo laidoje 2015 0114 ir Lietuvos spaudos pranešimuose, parengtuose remiantis Antano Guogospaskleista informacija apie EP Generalinio Direktorato SAFE ataskaitą, EFDD frakcija ir jos nariai buvo apkaltinti dėl neautorizuotos knygos „Red Dalia» išplatinimo Europos Parlamente. Norėtume Jus užtikrinti,

kad šios knygos išplatinimas negali būti siejamas su EFDD frakcija arba jos iniciatyva.

Be to, EFDD frakcija niekada nesuteikė tam jokios paramos. Po GD SAFE ataskaitos turinio paskelbimo LRT radijo interviu su EP nariu Antanu Guoga, Europos Parlamento Generaliniam Sekretoriui buvo išsiųstas prašymas leisti susipažinti su visais susijusiais dokumentais. Jeigu dokumentuose būtų įrodymų apie bet kokius nepriimtinus ar neautorizuotus vieno ar kelių asmenų veiksmus, šiems asmenims būtų pritaikytos vidinio svarstymo bei atitinkamos tolesnės procedūros. Būtume labai dėkingi, jeigu būtų priimtas oficialus Europos Parlamento pareiškimas dėl aukščiau išdėstytos EFDD frakcijos pozicijos.

Prašytume iškelti šį klausimą artimiausiame Pirmininkų sueigos posėdyje.

„Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa» frakcija taip pat reiškia susirūpinimą dėl europarlamentaro A.Guogos bandymo tendencingai panaudoti EP Kvestorių kolegijos atliekamo tyrimo informaciją dėl nelegalaus medžiagos apie Lietuvos Respublikos Prezidentę išplatinimo Europos Parlamento nariams ir ragina Europos Parlamento narį Antaną Guogą PANEIGTI Lietuvos žiniasklaidoje paskleistus melagingus teiginius apie frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa» vadovybę bei atsiprašyti,» — sakoma EFDD frakcijos laiške EP pirmininkui Matin‘ui Schulz‘ui.

Tuo tarpu M. Schulzas patarė EFDD frakcijai pačiai spręsti dėl knygų „Red Dalia“ platintojo atsakomybės: „Mes nesame policija ar direktorius kam nors. Frakcija turi nuspręsti pati, ką ji nori daryti su savo darbuotoju“, – BNS sakė M.Schulzo atstovas spaudai A. Machmeris.

Sausio 20 d. partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, EP narys prezidentas Rolandas PAKSAS kreipėsi kreipėsi į Generalinį prokurorą dėl Europos Parlamento nario Antano Guogos paskleistų, tikrovės neatitinkančių ir asmens orumą žeminančių teiginių LRT radijo laidoje „60 minučių».

PaksasVSGuoga4„Pirmiausiai, kiekvienas žmogus, nepriklausomai politikas jis ar menininkas, yra atsakingas už savo žodžius. Per visuomeninį transliuotoją – LRT radiją ponas A.Guoga pabandė apkaltinti mane, jog grasinau jo artimiesiems. Tai — įžūlus melas! Atsiriboju nuo bet kokių bandymų provokuoti, neteisingai interpretuoti mano pasakytus žodžius. Atmetu kaltinimus: niekada neturėjau jokio tikslo grasinti Europos Parlamento nario šeimai. Kita vertus, ir kiti, pono Guogos tiesioginiame eteryje išsakyti teiginiai prasilenkia su tiesa. Europos Parlamente „tvarkiečiai» jokios veiklos nevykdo. Nei partija Tvarka ir teisingumas, nei aš, asmeniškai, niekada nekvietėme Antano Guogos nurodytų asmenų į Europos Parlamentą gruodžio 10 dieną išdalinti kokias nors knygas. Ponas Guoga konstatavo, kad knyga R. Janutienės ,,Raudonoji Dalia» — buvo išversta iš rusų kalbos į anglų kalbą be autorės sutikimo. Tai reiškia, jog Antanas Guoga apkaltino mūsų partiją padarius veiką, turinčią Baudžiamojo kodekso 192 str. 2 d. numatytus požymius,»— sako Prezidentas Rolandas Paksas.

„Pabrėžiu, kad partija Tvarka ir teisingumas jokia forma ir niekada nebuvo remiama Rusijos. Todėl Antanas Guoga savo kalboje apkaltino partiją Tvarka ir teisingumas Lietuvos Respublikos įstatymų, reglamentuojančių politinių partijų veiklą, pažeidimu.

  1. Guoga, įvardindamas mane ir partiją Tvarka ir teisingumas pažeidus nurodytų įstatymų reikalavimus, veikus net nusikalstamai, paskleidė informaciją, žeminančią mano kaip partijos Tvarka ir teisingumas vadovo garbę ir orumą, siekė pakirsti visuomenės pasitikėjimą mano, kaip buvusio Lietuvos Respublikos Prezidento, Europos Parlamento nario bei parlamentinės partijos Tvarka ir teisingumas veikla. Todėl esu įsitikinęs, kad paskleidimas tikrovės neatitinkančios informacijos, esant minėtoms sąlygoms, turi nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso

154 str. 2 d. požymių. Partija Tvarka ir teisingumas ir jos pirmininkas turi aukštą Lietuvos gyventojų pasitikėjimą, todėl toks tikrovės neatitinkančios informacijos paskleidimas turi visuomeninę reikšmę. Tokiu atveju prokuroras privalo pradėti baudžiamąjį procesą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 409 str. 1 d.

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 166 str. 1, 2 d. d., 409 str. 2 d. p r a š a u Jus pradėti baudžiamąjį procesą dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 str. 2 dalyje», — konstatuojama R. Pakso pareiškime Generaliniam prokurorui Dariui Valiui.

Kam iš tikrųjų pasitarnauja keliamos aistros dėl „Raudonosios Dalios“ platinimo Europos Parlamente?.. Apie tai skaitykite išskirtiniame „Laisvo laikraščio“ interviu su Kovo 11-osios Akto Signataru Zigmu VAIŠVILA.

LL: Turbūt pastebėjote, jog pastaruoju metu Lietuvos sisteminėje žiniasklaidoje bet kokia proga, net nesigilinant į informacijos patikimumą ir pagrįstumą, bandoma mesti šešėlį partijai Tvarka ir teisingumas ir jos lyderiui prezidentui Rolandui Paksui? Jūsų nuomone, kas yra pagrindinis šitokio beatodairiško puolimo iniciatorius? Dėl kokių priežasčių visa tai daroma?

Z V: Atėjo laikas mums visiems nebijoti suvokti, jog šioje žemėje, kol kas dar vadinamoje Lietuvos Respublika, niekas esminga nevyksta be Prezidentės Dalios Grybauskaitės valios. Neseniai dalyvavau Seime viename pasitarime — dėl artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo 25-mečio paminėjimo. Ne kažkur gatvėje, o Tautos atstovybėje – Seime išgirdau sakralinę frazę: „Jei valdovė leis, tai Seimas ta proga pakvies užsienio svečius ir į valstybės priėmimą Lietuvos valdovų rūmuose“. Stebina tai, jog valdančiosios koalicijos nariai mano (arba tikisi), kad ši „valdovės valia“ nepalies jų pačių, asmeniškai.

Prieš kelis metus viešai pasakiau, jog Darbo partijos byla yra ne politinė, o politikos darymo įrankis. Po to, kai šios partijos vardu energetikos ministru buvo paskirtas Rokas Masiulis, nebėra ką ir bepridurti. Kas nenori to suprasti, ramiai tepamąsto apie konkretų faktą – partijos silpna vieta tapo Prezidentės įrankiu valdyti šią partiją. Pastačius į „vietą“ Darbo partiją, aktyviai imamasi kito valdančiosios koalicijos partnerio – „tvarkiečių“. Tuo labiau, kad reikia skubėti: š. m. kovo 15 d. Lietuva privalės Europos Tarybai pasiaiškinti — kodėl iki šiol neįvykdytas Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimas dėl neproporcingos nuobaudos Prezidentui Rolandui Paksui?.. Negana to, R. Paksas bene vienintelis Europos Parlamente išdrįso pasakyti TIESĄ – išreikšti daugumos tautiečių nuomonę ir LR Konstitucijos reikalavimus dėl euro primetimo Lietuvai.

Mano nuomone, Lietuvos atstovavimas šiame parlamente – tėra tik iliuzija ir parodija, lyginant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos deputatų bendrais veiksmais TSRS liaudies deputatų suvažiavimuose Maskvoje 1989 metais. Niekas Lietuvoje nenori atsiminti pagrindinio šio bendro darbo rezultato – Ribentropo-Molotovo slaptųjų protokolų egzistavimo fakto pripažinimo ir jų panaikinimo. Kodėl Lietuvos Prezidentė D.Grybauskaitė su Rusija šnekasi karo žargonu, o ne dalykiškai vykdo Lietuvos įstatymą dėl žalos Lietuvai už okupaciją atlyginimo?..

Be to, artėja ne tik savivaldos, bet ir Seimo rinkimai. Naujasis Seimas iš tikrųjų lems labai daug. Ne tik tai, ar Lietuva, vadovaujama Prezidentės D. Grybauskaitės, baigs Lietuvos suvereniteto dovanojimą viršvalstybinėms institucijoms (ECB, ESM, Europos prokuratūrai ir kt.), bet ir tai, kas bus išrinktas Respublikos Prezidentu po D. Grybauskaitės. Nors liberalas M. Varaška jau formuoja viešąją nuomonę, kad Lietuvai nėra kitos išeities – tik keisti Konstituciją ir trečią kartą rinkti „vienintelę neklystančiąją“, tačiau tai sunkiai įgyvendinamas scenarijus netgi sukarintos Lietuvos atveju. Mat labai jau tiesmukas panašumas su „paskutiniuoju Europos diktatoriumi“ A. Lukašenka… Aš manau, Lietuvoje veikianti SISTEMA pasinaudos Rusijoje patikrintu scenarijumi. Tik klausimas — kas bus Lietuvos „Medvedevu“?..

Priklausomai nuo Seimo rinkimo rezultatų, tikėtina, kad D. Grybauskaitę išvysime Ministro Pirmininko kėdėje. Na, o po „Lietuvos Medvedevo“ kadencijos formaliai bus galima vėl rinkti dviem kadencijoms „neklystančią“ Prezidentę D.Grybauskaitę ir tokiu būdu pabaigti Lietuvos išvalstybinimo scenarijaus įgyvendinimą. Šia prasme vertėtų atkreipti dėmesį ir į uolų karo kurstytoją – Lietuvos ambasadorių JAV ir Meksikoje Žygimantą Pavilionį.

LL: Kaip vertinate kilusį skandalą dėl R. Janutienės knygos „Raudonoji Dalia“ nelegalaus vertimo į anglų kalbąbei „Red Dalia“ platinimo Europos Parlamente? Visų pirma, kam tai yra naudinga? Ir kas už viso to stovi?..

Z V: Daug kam naudinga. Na, pavyzdžiui, tiems, kurie nenori, kad Europos Sąjungai besąlygiškai diktuotų JAV. Arba, tarkim, buvusiems banko „Snoras“ savininkams. Be abejo, kilęs skandalas yra naudingas ir tiems, kurie nori nukreipti dėmesį nuo kamuolio turinio į jo formą. Federalinės Europos ideologai ir įgyvendintojai – taip pat yra uolūs liberalai su neeilinėmis marksistinėmis biografijomis.

Interviu žanras – tai ne išsami studija. Tik priminsiu, kad iš Vakarų atsiųstų agentų vadovaujami bolševikai, užvaldę Rusiją, ten taip pat pradėjo nuo „labai laisvo“ gyvenimo be jokios atsakomybės idėjų puoselėjimo.

Jie griovė „senąjį“ ir kūrė „naująjį“ pasaulį. Dabar taip pat kuriama Naujoji Sąjunga Europoje, dangstoma gražiais šūkiais apie VIENINGĄ pavienėms valstybėms, tautoms bei šeimoms svetimą ideologiją ir „vertybes“. Todėl kuo platesnis p. Dalios Grybauskaitės tikros biografijos atskleidimas labai aiškiai visiems parodytų, kokių principų ir kokie žmonės, kieno galimai įtakojami, „kuria“ „naująją“ Europos Bendriją bei kursto joje karą. Negi dar mažai pasaulinių karų patyrė senoji Europa?.. Suinteresuotųjų pasauline destrukcija, visų pirma, reikėtų ieškoti tarpe tų, kurie yra karingos „naujosios“ Europos apologetai ir jų uolūs tarnai Lietuvoje. Subliūkštų dirbtinai išpūsti, apmokamos žiniasklaidos palaikomi jų „autoritetai“…

LandsbergisJ-6Dalia-5LL: Kaip žinia, pirmasis dėl knygos „Red Dalia“ paslaptingo platinimo Europos Parlamente viešai prakalbo „Dėdulės“ V. Landsbergio anūkas, EP narys Gabrielius Landsbergis, pavadinęs tai „išpuoliu prieš Lietuvos vadovę“ bei „dar vienu informaciniu įžeidimu Lietuvai“. Politikos naujokas G.Landsbergis postringavo, esą „veikiausiai ne sutapimas, kad šis knygos – žeminančios prezidentę D. Grybauskaitę ir sėjančios abejones dėl jos reputacijos pasirodė greitai po griežtų jos žodžių apie Rusiją ir po jos demonstruojamos paramos Ukrainai“. Vėliau šią propagandinę idėją „sėkmingai“ pratęsė jo kolega europarlamentaras Antanas Guoga. Jūsų nuomone, kieno interesus gina ir kam atstovauja šitie du „naujai iškepti“ politikai?

Z V: Iš tikrųjų, būtent tokio tipo politikai — tai du galimi kandidatai į „Lietuvos Medvedevus“. Pirmasis parinktas „paveldėjimo“ keliu. Tikiuosi, jog tautiečiai nebekartos Lietuvos Tarybos sprendimo Uracho hercogą V. fon Urachą paskelbti Lietuvos karaliumi Mindaugu II. Šis šimto dienų karalius (nuo 1918 m. liepos 11 d. iki lapkričio 2 d.) neišdrįso atvykti į Lietuvą. Tačiau naujasis „karalaitis“ G. Landsbergis tokiu kuklumu nepasižymi. Norėtųsi, kad pasižymėtu bent savigarba…

Antrasis galimas kandidatas parinktas kitokiu būdu. O gal ir pats pasisiūlė?.. Antanas Guoga – oficialus didžiausias 2014 m. kandidatės į Respublikos Prezidentus D. Grybauskaitės rėmėjas ir agitatorius, kuriam priklausanti lošimų bendrovė priiminėjo lošikų statymus dėl D. Grybauskaitės laimėjimo būsimuose Respublikos Prezidento rinkimuose. Vakarų pasaulyje už tokius „žaidimus“ lošimų veikloje toks veikėjas žaibiškai atsidurtų už grotų. Tačiau Lietuvos įstatymai lošimų veiklos nereglamentuoja, tik leidžia steigti lošimų bendroves.

Visi gerai suprantame, kad už 10000 Lt oficialios paramos antrai kadencijai perrenkamai šalies vadovei ponui A. Guogai, pradžiai pačiam pasiskelbusiam būsimu Lietuvos ūkio ministru, Seimas nebūtų patiesęs raudono kilimo į Prezidentės D. Grybauskaitės inauguraciją Seime. Kaip ir „patriarchui“ V. Landsbergiui. Šaunu bent tai, kad šie tarpusavio ryšiai demonstruojami visiškai atvirai. Dabar bent jau žinome, kokio tuščio skambesio šitie asmenys ir kas juos riša. Nenustebsiu, jei Antanas Guoga netrukus taps Lietuvos liberalų vadu.

LL: Beje, kalbant apie Antano Guogos, sakyčiau, tiesiog chamiškus išpuolius prieš prezidentą Rolandą Paksą, matyt, galima būtų prisiminti ir šio politinio avantiūristo, tariamo „liberalo“ viešą išpuolį prieš savo kolegą Europos Parlamente, kuomet vyko diskusijos ir balsavimas dėl euro įvedimo Lietuvoje?

Z V: Tai patvirtina ne tik šio asmens išsilavinimo, etikos ir vidinės kultūros stoką, bet ir tai, kad A.Guoga jau tapo SISTEMOS dalimi, kuriai turi atidirbinėti. Sistema negali leisti, kad viešai būtų skelbiama kita Lietuvos nuomonė, ir dargi girdint kone visai Europai!..

Landsbergis1LL: Keliamas didžiausias triukšmas dėl „Red Dalia“ platinimo, TAČIAU visai nekalbama – ar R. Janutienės knygoje pateikiama informacija apie prezidentę Dalią Grybauskaitę yra teisinga ar melaginga? O juk tai yra bene svarbiausias faktorius?!.. Kodėl apie tai, duodama interviu TV „Lietuvos rytas“, net neužsimena „nuskriaustoji“ knygos autorė R.Janutienė?..

Z V: Iš tikrųjų, tai labai taiklus, svarbus ir aktualus klausimas. RedDalia2Visų pirma, dabar Lietuvoje labiausiai bijoma TIESOS paskelbimo. Sąjūdžio metas parodė, kad žmonės trokšta tiesos, tiki ja, pasitiki vieni kitais ir mūsų valstybės ateitimi. Bet tik NE MELU, nuo kurio visiems tuo metu jau buvo koktu. Vytautas Landsbergis, nuo 1990 m. kovo 11-osios de facto prisistatantis mūsų Nepriklausomybės vieninteliu atkūrėju ir piktnaudžiaujantis Tautos pasitikėjimu, projektu „Tebūnie Dalia – Lietuvos Dalia” įvykdė ne tik pačią didžiausią, visų pirma, Moralės požiūriu išdavystę, bet ir Lietuvos, jos garbingos praeities, kovų už mūsų valstybę PARDAVIMĄ – moralinį ir finansinį. Neįmanoma žemiau pulti — parduoti Tautos pasitikėjimą juo, Sąjūdžiu, Nepriklausomybės idėja. Ir šį pardavimą dar vadinti kova už Nepriklausomybe!..

Landsbergis-Vaišvila-7Lengvabūdiškai tauškiama apie energetines ir kitas dirbtinai formuluojamas nepriklausomybes, tuo pat metu viską darant priešingai!.. Tiesiog žodžių trūksta visa tai apibūdinti.

Lietuvos jaunimui Prezidentės biografijos vingrybes išaiškinti ne taip jau paprasta – neatsitiktinai tarybinė praeitis trinama iš Tautos atminties. Nežinant priežastinių ryšių, galima viską nurašyti paprastu pareiškimu – visi, atseit, tokie buvome, o dabar žiūrėkime į priekį…

Todėl atleiskime ir kolaboravimą, nutraukime Sausio 13-osios bylą ne devyniuose epizoduose, o visą ją! Kaltinimus panaikinkime ne 15-ai, o visiems 48-iems kolaborantams, vadinkime juos „kolorado vabalais“ ir, gink Dieve, neprisiminkime, kad dar buvo ir daugiau kolaborantų. Ypač TSKP CK Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje, buvusioje vienu iš perversmo prieš Lietuvą organizavimo štabu. Medininkų byloje pritarkime Rusijos primetamai demagogijai, kad 1991 m. liepos 31 d. TSRS, atseit, neegzistavo. Tik kažkodėl „mistinės ir neegzistuojančios“ Tarybų Sąjungos Gynybos reikalų ministerijų pavaldiniai šeimininkavo mūsų pasienyje.

Rusija pasiūlė, kad šias bylas betirtų Rusijos ir Lietuvos istorikai, o ne mūsų Generalinė prokuratūra. D. Grybauskaitės vadovaujama Lietuvos Respublika de facto sėkmingai įgyvendina šį Rusijos pasiūlymą, nors de jure teigiama priešingai.

Z.VaišvilaPasižiūrėkime į priekį — ką matome? Ogi Lietuvos valstybės išdavimą! Jokiais kitais žodžiais Lietuvos pajungimo viršvalstybinėms institucijoms, net be formalios teisės iš jų ištrūkti, nė nepavadinsi, jei būsi perskaitęs atitinkamas tarpvalstybines sutartis, ratifikuojamas Prezidentės D.Grybauskaitės teikimu Seime, ignoruojant Tautos valią, įtvirtintą mūsų Konstitucijoje. Tokio nesiskaitymo nebuvo net tarybinėse konstitucijose: Europos Centrinio banko sistema, euro stabilizavimo mechanizmas…

Pažiūrėsime, kokia taps Europos Prokuratūra, dėl kurios steigimo net nebesivarginama pasirašyti atskirą tarpvalstybinę sutartį, nors Lisabonos sutartyje (sutartyje dėl Europos Sąjungos veikimo) tai buvo sutarta. Nejau svarbu tik tai, kad mūsų Prezidentė D.Grybauskaitė, grįžusi iš ES sostinės Briuselio, mums paskelbia keletą šūkių?! Mums kažkodėl to užtenka. Kaip mes dvasiškai susmulkėjome ir sunykome, lyginant su okupacijos laikotarpiu! Aš jau nekalbu apie Atgimimo laikotarpį…

2009 metais bandžiau viešai paaiškinti šio V. Landsbergio projekto žalą Lietuvai. Buvo paruošta TV laida „Balsas.lt“ (analogiška 2012 m. R. Janutienės laidai), kurioje ne vienas aš komentavau pamokančią p. D. Grybauskaitės biografiją. Tačiau iš anksto paskelbta TV laida, neva dėl „techninių“ problemų, eterio neišvydo. Šią sklaidą šiek tiek vykdė www.balsas.lt, paskutinę savaitę prieš pat rinkimus — ir „Respublika“, po to mokėjusi už tai mažai kam žinomą kainą. O mano viešą kreipimąsi į konservatorius dėl šio jų nuopuolio tuomet paskelbti išdrįso tik „Laisvas laikraštis“.

Prieš pat Prezidento rinkimus www.alfa.lt kliūstelėjo padriką purvo porciją apie mane, www.delfi.lt paantrino. Viešai pareikštų reikalavimų paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją iki Respublikos Prezidento rinkimų, be abejo, niekas neįvykdė. Po rinkimų prireikė net šešerių metų įrodinėjimo teismuose, kol pati Finansų ministerija patvirtino melavusi net teismams apie tariamą Zigmo Vaišvilos skolą šiai ministerijai. Kova su Raudonajai Daliai tarnaujančia SISTEMA – ne tik sunki, bet ir kankinančiai alinanti!..

Neatsitiktinai kandidatų į Respublikos Prezidento rinkimus anketose „pamiršta“ nurodyti ir klausimą dėl priklausymo TSRS (Rusijos) GRU, kurią Ukrainoje tie patys apologetai pastebi.

2014 metų pavasarį Rusijos NTV nepaskelbė interviu su manimi. Kodėl? Manau, dėl to, jog šiame interviu pasakiau, kad pati Rusija padės D. Grybauskaitei ir antrą kartą tapti Lietuvos Prezidente. Dėl įvykių Ukrainoje – jie išgelbėjo ją. Todėl karo kurstymo propaganda jai būtina ir šiandien.

2013 m. sausio 12 d. Seime kalbėjomės su „Komsomolskaja pravda“ apžvalgininke. Interviu iškart nutrūko, kai pasiūliau į jų teletiltą ar viešą diskusiją su Alfa-grupės vadu M. Golovatovu dėl Sausio 13-osios bylos pakviesti ne Algirdą Paleckį, o Zigmą Vaišvilą.

2009 m. Kremliaus propagandos svetainė www.regnum.ru atvirai ragino Lietuvą pasirinkti D. Grybauskaitę, teikė jai patarimus, atkreipė dėmesį, kad tam trukdo tik toks signataras Z. Vaišvila. Bet Lietuvos žiniasklaida to „nepastebėjo“. Todėl dabar visai nenuostabu, kodėl kuo platesnis knygos „Red Dalia“ TURINIO paskleidimas buvo sutiktas atvirai demonstruojamais „lietuviškais durtuvais“…

LL: Ar neatrodo keista, kad kilusio skandalo apogėjus – EFDD frakcijos kreipimasis į EP pirmininką Martiną Schulzą dėl „Red Dalia“ platinimo, kai tuo tarpu Lietuvos Raudonoji Dalia Grybauskaitė „iškalbingai“ tyli? Kodėl?!..

Jūs, Zigmai, visą tiesą apie kolaborantų veiklą TSKP CK Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje viešai pasakėte dar 2013 m. sausio 13-ąją iš Seimo tribūnos, vėliau bandėte netgi teismo keliu „prakalbinti“ Prezidentę. Tačiau net teismui pripažinus, jog pil. D.Grybauskaitė yra susipainiojusi savo meluose VRK teikiamoseanketose, paprasčiausiai „nekalbinama“?!

Z V: Kaip sakoma, „Vsio zakonno!” Aš netgi norėčiau, kad Europos Parlamentas pasakytų, jog draudžiama į jį rinktiems parlamentarams pateikti informaciją. Tai būtų labai iškalbingas „nekoks demokratijos vaizdelis”, anot V. Uspakicho sparnuotos frazės, tapusios liaudies žargonu.

Klausiate kodėl Prezidentė D.Grybauskaitė tyli? Ogi ji tiesiog neturi ką pasakyti Lietuvos žmonėms. Pabandė surežisuotame interviu su Rita Miliūte visuomenei pasekti pasakaitę apie „mažus vidinius karus“ kolaborantų įstaigoje ir nutilo. Tada net V. Landsbergio „skiepų” prireikė. Jei 2009 metais Respublikos Prezidento rinkimuose buvusi M. Burokevičiaus bendražygė Dalia Grybauskaitė būtų deramai pataršyta debatuose, kaip mus taršė rinkėjai 1989 – 1990 metais, tai jokių galimybių ši ponia nebūtų turėjusi būti išrinkta šalies vadove. D. Grybauskaitė, niekada nedalyvavusi jokiuose rinkimuose, tada net išsigando ir atsisakė trumpos diskusijos tiesioginiame eteryje su kandidate Kazimira Prunskiene.

Prieš tai ne tik Prezidento rinkimų įstatymas specialiai buvo pakeistas pagal vieno asmens duomenis, bet ir visa rinkimų sistema, „viešos diskusijos“ eteryje buvo pritaikyti vienam asmeniui. O Lietuvos Metų moterimi tapo moteris, negyvenusi Lietuvoje…

Pasimokius iš ankstesnių teismo procesų ir matant, kaip Prezidentė D. Grybauskaitė Lietuvą stumia į KARO kelią, manau, būtina kuo skubiau šią veikėją traukti į dienos šviesą!.. Todėl šią savaitę teikiu Prezidentei signataro Zigmo Vaišvilos prašymą ne pateikti informaciją, kurią teikianti Prezidento kanceliarijos darbuotoja eilinį kartą pateiks melą, o PAKEISTI žinomai melagingą informaciją apie Lietuvos Respublikos Prezidentę, paskelbtą www.president.lt ir LR VRK pateiktose p. D. Grybauskaitės anketose. Remiuosi ne savo žiniomis, bet rašytiniais įrodymais!..

Mes neturime teisės pasitikėti valstybės vadove, kuri meluoja ir apie savo praeitį, ir apie tai, ką daro šiandien jau Lietuvos valstybės vardu. Nėra ateities be praeities, o melas veda į pražūtį.

— Dėkoju už pokalbį.

šaltinis: laisvaslaikrastis.lt

visą laikraštį galima perskaityti čia:  http://sauksmas.lt/pdf/2015.01.24.pdf

Добавить комментарий