Šiukšlės negali gyventi be šiukšlių

Nei proto, nei savigarbos, nei patriotizmo pas dabartinę mūsų valdžią ieškoti neverta. Kaip kiaulę traukia purvas, taip ir šiukšlė šiukšles traukia. Aš apie iš Olandijos nupirktas karines šiukšles noriu pakalbėti, apie iš olandų nupirktą karinį metalo laužą, apie tuos „nudrožtus“ ir surūdijusius „Mercedes-Benz GD“, bei kitokį karinį šlamštą, kuris, neva, turi „atnaujinti ir papildyti Lietuvos kariuomenės technikos parką.“

photo_for_gallery_1_28294635

Aš tiesiog negaliu įsivaizduoti, kad mediko išsilavinimą turintis Krašto apsaugos ministras gali būti toks bukaprotis.

Kiekvienas bent kiek adekvatus žmogus Lietuvoje, auto šlamšto valstybėje, žino, kad naują automobilį pirkti labiau apsimoka, nes jo eksploatacija pigesnė.

Izraelio karo ekspertas Jakovas Kedmi yra sakęs, kad karinės technikos parko eksploatacija per metus valstybei kainuoja kelias dešimtis procentų nuo tos technikos pradinės vertės.

Išeitų, kad to iš Olandijos pirkto metalo laužo eksploatacija per metus Lietuvai kainuos brangiau, negu už tas šiukšles buvo mokėta.

Žmonės kalba, kad afrikiečiai labai mėgsta senus mersedesus. Tai gal, kol ne vėlu, vertą tokį išklerusį ministrą su visais jo išklerusiais mersedesais afrikiečiams parduoti? Kam mums tiek daug šiukšlių?

Algimantas Lebionka

Leave a Reply