Slapta vokiečių policijos ataskaita ir demonstracijos Vokietijoje

Vokietija ruošiasi eiliniam pabėgėlių antplūdžiui šių metų pabaigoje, praneša Bild. Ketvirtame ketvirtyje laukiama atvykstant 920 tūkst. žmonių. Viso šiais metais migrantų skaičius gali pasiekti 1,5 mln. žmonių. Palyginimui, pernai pabėgėlių skaičius siekė 202 tūkst. Bet jeigu atsižvelgti į šeimų susijungimo faktus ir, kad pabėgėliai, kurių prašymai bus patenkinti, pasikvies į Vokietiją papildomai nuo 4 iki 8 žmonių, migrantų skaičius gali viršyti 7 mln. Be to, Vokietijos valdžios įsitikinusios, kad mažiausiai 290 tūkst. migrantų yra Vokietijos teritorijoje be registracijos, tai yra, nelegaliai.

Slaptoje Vokietijos policijos ataskaitoje, su kuria pavyko susipažinti laikraščio Die Welt žurnalistams, sakoma, kad tarp pabėgėlių dominuoja jauni žmonės, kurių elgesys policijos atžvilgiu gali būti apibūdintas kaip “agresyvus, nemandagus ir niekinantis”. Sulaikant, kaip taisyklė, jie priešinasi teisėsaugininkams. Lygiai toks pats požiūris, sakoma ataskaitoje, ir į visas kitas Vokietijos valdžios institucijas.

Dabar vyksta tai, ko labiausiais bijo vokiečiai,- nusikalstamumas visoje šalyje didėja. Teroristinių aktų grėsmė – ir toliau didelė. Nepaisant to, valdžios institucijos, kad neprovokuoti blogo požiūrio į migrantus, linkusios nutylėti visus šiuos duomenis.

Pernai nusikaltimais Vokietijos teritorijoje buvo apkaltinta 38 tūkst. migrantų, tai rekordas. Tuo pačiu metu, ekspertai mano, kad šis skaičiaus – tik ledkalnio viršūnė. Bent jau tiek pat nusikaltimų arba neatskleidžiama, ar nepatenka į policijos ataskaitas.

Pasak ekspertų, daugelis migrantų niekada negalės integruotis į Vokietijos visuomenę ir gyvens išmokų sąskaita, t. y. už mokesčių mokėtojų pinigus. O didelei daliai migrantų vagystės taps pagrindiniu būdu gauti lėšų pragyvenimui.

Charakteringas šiuo požiūriu incidentas, kuris įvyko rugsėjo 11 Saksonijos mieste Freiberge. Du libiai bandė įvykdyti vagystę maisto produktų parduotuvėje Netto-Markt. Po to, kai juos sulaikė su įkalčiais apsauga, jie sukėlė muštynes ir pabėgo. Bet tuo istorija dar nesibaigė. Libijos migrantai greitai grįžo, apsiginklavę mačetėmis ir pipirų dujų balionėliu ir pradėjo grasinti pardavėjams. Kai atvyko policija, jie užpuolė ir policininkus. Pareigūnams teko šaudyti į orą kad nuraminti šėlstančius migrantus. Vieną 27-metų vaikiną pavyko sulaikyti, kitam pavyko pabėgti.

Sulaikytasis buvo išleistas po kelių valandų nepateikus jam jokių kaltinimų. Kitą rytą, pora sugrįžo į nusikaltimo vietą. Jie išsiėmė peilius ir grasino nupjauti parduotuvės darbuotojų galvas, sakoma pranešime. Vietos žurnalistai rašė, kad prokuratūra įsakė policijai paleisti sulaikytąjį dėl to, kad jie su partneriu nenaudojo jėgą per vagystės. Tačiau Freibergo meras Svenas Kriugeris viešai pasmerkė teisminės sistemos neveiklumą.

Vietiniai laikraščiai, tuo tarpu, rašo, kad tokios vagystės įvyksta Freiberge kiekvieną dieną ir kad vagišiai daugumoje atvejų nebaudžiami.

Berlyno nusikaltėlių pasaulyje veikia dvylika Arabų gaujų-klanų. Jie plėšia bankus ir parduotuves, ir prekiauja narkotikais. Kai jie turi problemų su įstatymu, jie paperka arba įbaugina liudininkus.

Pasak laikraščio “Der Tagesspiegel”, 80% smurtinių nusikaltimų Berlyne įvykdo užsieniečiai. Įdomu tai, kad tūkstančiai sostinės policininkų dabar budi be šaunamųjų ginklų. Jie priversti palikti ginklus dėl finansavimo problemų. Sumažinus šaudymo pratybų skaičių dėl lėšų trukumo daugeliui policininkų trūksta šaudymo įgūdžių.

Antrojo Vokietijos miesto Hamburgo policija pripažįsta, kad nesugeba susidoroti su sparčiai augančiu nusikalstamumu, kurio priežastimi yra išeiviai iš Šiaurės Afrikos ir faktiškai kapituliavo prieš teisės pažeidėjus. Hamburge dabar daugiau negu tūkstantis paauglių iš Afrikos, atvykusių be tėvų. Jie gyvena gatvėse ir energingai kelia nusikalstamumo lygį mieste. Kovoti su jais labai sunku, nes jie nepilnamečiai.

Štutgarto policija nesusitvarko su migrantais, ypač su išeiviais iš Gambijos, kurie atvirai prekiauja narkotikais miesto gatvėse. Drezdene migrantai iš Alžyro, Maroko ir Tuniso kontroliuoja įžymiąją aikštę Viner-Platz, kuri yra priešais centrinę geležinkelio stotį. Jie parduoda narkotikus, apvoginėja praeivius. Ir taip pat, kaip ir kituose vokiečių miestuose, jiems tai pasibaigia be pasekmių.

Pramoniniame Duisburge yra rajonų, kuriuos įslaptinto policijos pranešimo vadina „teritorijomis, kuriose neveikia įstatymai“. Policija bijo ten sustoti, nes žino, kad juos akimirksniu apsups 40-50 priešiškai nusiteikusių išeivių iš Artimųjų Rytų ir Balkanų. Pranešimo autoriai vadina tokį pabėgėlių elgesį „sąmoningu iššūkiu valstybei». Pažeidėjai atvirai rodo savo neapykantą Vokietijos visuomenei.

790101

Vokietijos visuomenė aktyviai protestuoja prieš nusikalstamą „merkelizmo“ politiką. Šią savaitę protesto demonstracijos įvyko Drezdene, Miunchene, Hanoveryje ir Berlyne. Maždaug 25 tūkstančiai žmonių dalyvavo antiislamiškoje demonstracijoje pirmadienį, spalio 12 dieną Drezdene, pranešė Reuters. Tai buvo dvyliktoji ir pati skaitlingiausia demonstracija Drezdene, kurią organizavo PEGIDA „Europiečiai-patriotai prieš Vakarų islamizaciją“. PEGIDA šalininkai reikalauja migracinių įstatymų sugriežtinimo ir pabėgėlių srautų apribojimo. Savo Feisbuko puslapyje organizatoriai kviečia „pabusti iš įmygio“ ir pripažinti „islamo ideologijos pavojų“.

 

 

Petras Gulbinskas

Šauksmas

 

 

Leave a Reply